vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
#53133
MajdaPR napisal/-a:
ero napisal/-a:[table][row]kaj[col]spol[col]velikosti[col]cena
[row]dres / majica brez rokavov[col]moška[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]dres / majica brez rokavov[col]ženska[col]XS, S, M, L, XL[col]3.000,00 SIT
[row]dres / majica s kratkimi rokavi[col]moška[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]? SIT
[row]dres / majica s kratkimi rokavi[col]ženska[col]XS, S, M, L, XL[col]? SIT
[row]hlačke[col]moške[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]pajkice[col]moške[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]pajkice[col]ženske[col]XS, S, M, L, XL[col]3.000,00 SIT[/table]



Ker se bliža zima, me zanima ali bo možno in kdaj, naročiti tudi dolge pajkice :!: :?:


No tudi mene bi zanimale dolge pajkice in pa seveda dolga majica. Morda pa vseeno iz tega kaj bo.
Uporabniški avatar
 ero
#53387
hoj,

vaša nakazila prihajajo. dokaj sproti jih potrjujem po elektronski pošti. trenutno je zbranega malo manj kot polovica potrebnih sredstev.

včeraj je nekdo nakazal 7.200 SIT z opisom PLACILO RACUNA OPREMA. kdo je bil/a to?

skupnega naročila dolgih majic in pajkic nisem imel v načrtu. če se kdo javi in organizira opremo in naročilo, je seveda vljudno vabljen.
 Uri
#53452
Evo, tudi jaz sem plačala...

lp
Uporabniški avatar
 Nadj@
#53806
CIAO

No ERO na teku ob Savi sem te mislila vprašati kdaj bodo dresi, majice in ostalo pa nisem hotela takoj na štartu kasneje pa te nisem več videla. Ljubljanski se bliža upam da bo kmalu TF uniforma na red. Javi ko bo kaj novega za nas neučakane. Saj razumeš. Pa brez zamere.
Uporabniški avatar
 ero
#53929
hoj,

nakazila so že skoraj vsa - hvala vsem, ki ste že plačali.

5. oktobra je prispelo nakazilo 3.600 SIT, pri katerem je pisalo le OPREMA. čigavo je?

dresi bojo končani jutri in prevzamem jih čim prej. če me boste zasipali z zasebnimi sporočili, ne bojo zato nič prej narejeni!
 BRINA
#53938
ero, pozabila sem plačati

ali velja če še danes vplačam za dve majici. :(
Uporabniški avatar
 ero
#54215
hoj,

opremo sem (končno) prevzel včeraj. prva priložnost za prevzem bo jutri v Bušeči vasi. prosim, da se tisti, ki boste tam, pofočkate kar v najavi teka, da vem, za koga naj imam opremo s seboj.

naslednjo delitev bomo organizirali enkrat od četrtka do sobote pred Ljubljanskim maratonom. se še dogovorimo...

v nedeljo tik pred LM se raje ne bi ubadal s tem :wink: a za neljubljančane bi bil prevzem recimo možen med pol deveto in deveto v Tivoliju.
Uporabniški avatar
 INOT
#54218
Bi bil kdo iz Ljubljane tako prijazen pa bi vzel moj dres pri Erotu in mi ga izrocil zjutraj pred maratonom?
Uporabniški avatar
 kustus
#54219
lp

no INOT javi erotu in ti ga lahko jest prevzemem in ga dobiš na ljubljancu.
javi da bom vedel kaj in kako.
 Uri
#54223
Super! Jaz bom brata poslala na prevzem številke in čipa za LM, naročila mu bom še, da se do tebe oglasi. Verjetno bo pa prišel mimo okol 16:00 ure (+- pol ure). No, saj boš še tk al tk povedal, kdaj boš tam, pa se bo brat (upam) prilagodil.

lp
Uporabniški avatar
 Junc
#54239
Jaz bom v četrtek šel po cifro po službi (okrog 17:00), bom pa tudi na lumpi teku in testeninki v soboto, tko da bi dress tudi takrat lahko prevzel.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#54264
CIAO

No kar me najbolj zanima tko kot tudi vse ostale kje in kdaj bo možno dvigniti drese in vse ostalo kar smo naročili.
Ma vem da smo tečni ker stalno ponavljamo isto vendar to bodo naši prvi dresi.

:P :P :P :P :P :P :P :P
Uporabniški avatar
 MihaPR
#54291
ero napisal/-a:hoj,

opremo sem (končno) prevzel včeraj. prva priložnost za prevzem bo jutri v Bušeči vasi. prosim, da se tisti, ki boste tam, pofočkate kar v najavi teka, da vem, za koga naj imam opremo s seboj.

naslednjo delitev bomo organizirali enkrat od četrtka do sobote pred Ljubljanskim maratonom. se še dogovorimo...

v nedeljo tik pred LM se raje ne bi ubadal s tem :wink: a za neljubljančane bi bil prevzem recimo možen med pol deveto in deveto v Tivoliju.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA