vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
#54577
Prevzem naročene opreme TF in napitkov bo v Tivoliju (bife Aquatica - nad bazenom) v četrtek od 16.45-17.30, petek 17-18h in soboto na testeninki (po 18.uri - do 20.ure).
Pa ne me grdo gledat, če bom tam kkšno minuto kasneje :wink:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#54583
pia, se oglasim, če ne pride kaj vmes :)
Uporabniški avatar
 kustus
#54585
LP

No pa smo le dočakali tudi mi ki še nič nimamo pridemo že kar jutri da bomo doma vse sprobali.

Haaaaaaaaaaaaa Haaaaaaaaaaaaa Haaaaaaaaaaaaaaaaaa

:P :P :P :P
Uporabniški avatar
 Junc
#54606
Pridem v petek. Ne pozabit prinesti še opremo za 2MUCH4ME in T1
Uporabniški avatar
 žure
#54615
Zame pride danes opremo iskat prijatelj Tomzy.
Upam, da vas bo našel. oz. da boste dovolj prepoznavni...
Uporabniški avatar
 5rca
#54622
jest tut pridm po majčke ... še dons, če nau preveč lilo :roll: :lol:
 tae
#54633
Že v naprej se opravičujem, ker moje vprašanje ni ravno za ta post. Bo pa sigurno hitreje viden, kot pri opremi. Glede na to, da sem nov na tekaškem forumu me zanima kdaj, kje in kaj si lahko naročim glede opreme ala Tekaški forum za naslednjo rundo. Zadovoljen bom tudi z linkom na tist post, če se že kaj govori o novih naročilih. Hvala.
Uporabniški avatar
 ero
#54637
tae, letos smo imeli že tri runde naročil in verjetno bo to do prihodnje pomladi dovolj.

razen, če ne bo naval in povpraševanje po LM tako veliko, da bo potrebna nova runda še letos :D

čisto zaradi občutka: do zdaj smo naročili prvič 168, drugič 73 in tretjič 97 kosov opreme.

torej - če se najde prostovoljec, ki bi prevzel zbiranje in urejanje naročil za letošnjo četrto rundo, bom z veseljem pomagal
Uporabniški avatar
 kustus
#54687
LP

No pa jih imava. Drese gor in pomoje še spat v njih, sem kot mejhn otrok ves nasmejan.
Ma se sam hecamo neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Ampak zdej bom tudi na zunaj TF-jevec in na fotkah tudi.
 Obivankenobi
#54726
jaz tudi včeraj prevzel opremo :D :D :D . Seveda zelo vesel in zadovoljen, spat šel v pižami :cenz: Seveda sem pa opremo doma takoj preizkusil in je kot ulita :cast1: :rol: :cast1:, kar pomeni še dodatno zadovoljstvo, saj sem se bal, da mi bo premajhna...
Pri prevzemu opreme sem malo bolje spoznal oziroma padel v prijetno debato s fotrom, petrco, pegazom ter v živo videl kustusa :D, tako da sem prevzem opreme podaljšal za dobre pol ure, kar mi pa ni žal...
Pri predstavitvi svojeka nickname-a sem šele sedaj ugotovil, da je ta zelo zakompliciran in težko izgovorljiv :shock: :twisted: :twisted: in bi bilo mogoče dobro, da bi ga malo zamenjal ali prilagodil ampak sedaj to ni več mogoče, saj je že zacementiran na TF majčki :oops: :TF)
Imam pa še drugo možnost, da vsak dan vsaj 10 minut na glas izgovorjam svoj nickname :?: :cenz: :nono: ali si še večkrat ogledam vojno zvezd :D, ali se večkrat predstavim TF jevcem, ali...ups zmanjkalo idej... :oops: :oops: :oops:
No se vidimo na LM -ju!
Uporabniški avatar
 kustus
#54813
LP

INOT, S* in Z* prevzel sem vaše drese imel jih bom v nedeljo na teku. Se slišimo.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#54823
CIAO

No pa sem tudi jest dobila svojo uniformo TF . To bomo ponosni na ljubljancu.

:P :P :P :P :P :P :P :P
Uporabniški avatar
 runner
#54852
temu se rece selective reading...

ero napisal/-a:...torej - če se najde prostovoljec, ki bi prevzel zbiranje in urejanje naročil za letošnjo četrto rundo bom z veseljem pomagal


mi smo prebrali:

...torej - če se blah , blah, blah , ki bi ... blah, blah, blah, ... zbiranje, blah, blah ... četrto rundo ...bom z veseljem pomagal


...
kaj je zdaj?

ALO PROSTOVOLJEC !!!

...
...
...
iscem ... iscem ...
ni ga ...
ni prostovoljca ...
alo prooooostoooovoljec...
...
nula bodova ...
...
caki caki ... evo enga ... javlja se ... ne morem verjeti pa to je runner (koja naivcina!)

:-P
 Uri
#54862
E, pa imam tudi jaz pajkice in majčko. To sem fejst! :D

Se vidimo jutri!

LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA