vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...

dresi TF 2007?

ja, sem zraven!
73
88%
ne, me ne zanima - stari bo še OK
5
6%
ne, me spoh ne zanima - ga nimam in ga ne rabim
1
1%
dres TF - kaj je to?
4
5%
Uporabniški avatar
 -metka-
#83806
Tudi jaz bi si ga priskrbela (svoj prvi dres v žvljenju...) :D
 aleksander
#83808
Sem zraven in se pridružujem KHAN-ovi ideji...........
Uporabniški avatar
 Zajec
#83814
Jaz sem za tekaške kratke hlače, majico s kratkimi rokavi in majico brez rokavov, z napisom

Zajec
TF
Slovenija

LP JZ
Nazadnje spremenil Zajec, dne 22 Feb 2007, 08:20, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 Athena89
#83932
po izgledu bodo enaki kot prejšnje leto? če ne, se da videt kako približno bodo zgledali? in pa, kaj vse bo možno naročit (majice brez rokavov, z rokavi, tekaške hlače, pajkice...? )

hvala
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#83933
Tudi mene zanima, če je možno z napisom slovenija :D
Uporabniški avatar
 ZHAK
#84028
Sem zraven, me pa zanima, ali je možna obratna barvna kombinacija, se pravi na rdeči podlagi
Nazadnje spremenil ZHAK, dne 25 Feb 2007, 15:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 sinisini
#84035
Jst sem tud za...trikrat hura :juhuhu: bo v Sežani še bolj luštno tečt.....bomo novi
Uporabniški avatar
 ero
#84049
hoj in me veseli, da ste se odzvali v takem številu. sicer sem mislil počakali na 50. glas a ga do danes zvečer, kot kaže, ne bom dočakal. potem me pa teden dni ni ...

podrobnosti vam še ne morem povedati, ker se o izdelavi še dogovarjam. v igri sta dva ponudnika in možno je, da bomo letos zamenjali izdelovalca. v vsakem primeru pa bodo letos dresi malce dražji kot prejšnji dve leti. zakaj? malce boljša kvaliteta, evro, ... poskusil bom sicer zbiti cifre pri ponudbah a kako uspešen bom, ne vem.

trudim se, da bi pripravil čim širši izbor - moški in ženski dresi - tokrat res ženski! - moške majice, hlačke, kratke in dolge pajkice, vetrovke. cene bodo po artiklih različne, nekje od 16 € do 20 € brez DDV. le vetrovke so seveda dražje - okoli 70 €.

dizajn po posodobljen a še vedno bomo obdržali značilno belo podlago z rdečim znakom in napisi z imeni.

znak Slovenija - priporočam, da si ga zaželite le tisti, ki boste drese dejansko uporabljali izven Slovenije. se strinjate?

ne bodite preveč razočarani a do Sežane dresi ne bodo pripravljeni. rok za izdelavo je tri tedne in preden se odločimo, zberemo naročila in predamo seznam, bo Sežana že tu. žal...

tako. prosim, da se še kar fočkate. več vas bo, lažje se bom pogajal za ceno.

naslednjič se oglasim 5. marca, v živo pa se lahko srečamo na Runnerjevem teku po PST.
Uporabniški avatar
 Vreme
#84050
Samo, da bodo do Radencev :D
 galop
#84058
Tud jaz bi imel dres TF :)
Marko
Uporabniški avatar
 KHAN
#84150
Ja Ero, tudi jaz mislim, da bi bilo najbolje, da napis SLOVENIA in po možnosti še slovenski grb naročimo tisti, ki bomo resnično nastopali v tujini in pokazali svetu, da smo Slovenci šampioni 8) !!! Ampak napis SLOVENIA mora potem biti nujno tudi na vetrovkah!!! Pa malo večji napis naj bo!!!:P
Nazadnje spremenil KHAN, dne 05 Mar 2007, 12:48, skupaj popravljeno 1 krat.
 sempja
#84172
Kok so pa kaj cifre velike? Da ne bom dobil rjuhe. 8)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA