vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 MatjazV
#85865
Ero,

daj še mene na seznam.

MatjazV
Uporabniški avatar
 PeterM
#85869
Ero,

daj prosim na seznam še mene.

LP, Peter
Uporabniški avatar
 meduza
#85916
ali se lahko nekje vidi vetrovka. barva in logo tip OK, uporabnost in kakovost bi rad videl
Uporabniški avatar
 ero
#86630
hoj in takole je. danes sta bila Pia in Matjaz na Lohnku in se tam dogovorila za končni videz vetrovk. jutri ga objavim, da boste videli, kaj naročate.

prosim vas za hitro akcijo, da čim prej naročimo vetrovke. poudarjam, da so to vetrovke, ki so predvsem namenjene udeležencem ECU 2007 in drugih ultra zadev. vetrovke za TF, ki na sebi ne bodo imele raznih ultramaratonskih dodatnih napisov, bomo naročali skupaj z dresi. predvidoma prihodnji teden.

dogovorimo se takole:

- jutri (hm, danes, 27.03.2007) objavim videz vetrovke

- tisti, ki jo želite, naredite do vključno četrtka, 29.03.2007 do 12:00 dvoje:

1. na naslov oprema@tekaskiforum.net pošljete svoje dokončno naročilo za vetrovko in v njem napišete, kakšno ime želite na njej, in kakšno velikost želite

2. istočasno nakažete 70 € na TRR 02013-3202514668 (NLB, Ervin Šramel, Polanškova 6, LJ). pri opisu / namenu OBVEZNO navedite: vetrovka TFUM _moje_uporabniško_ime.

velikost - žal imam le en vzorec in ta je XL. vem, da je nerodno naročati oblačila, ne da bi jih pomerili, a tako je :(

če vam je v pomoč - zase bom naročil velikost L. Pia pravi, da bo naročila M.

vprašanja zastavite tu, naročila na gornji emajl. upam, da sem bil dovolj jasen in natančen.

še enkrat - prosim za hiter odziv - hvala!
Uporabniški avatar
 ero
#86662
hoj,

še obljubljeni vzorčni prikaz:

Slika

(leva zadaj, desna spredaj)

manjkajo še rožice in napis Slovenia, ki pridejo na hrbet nad rit :)
Nazadnje spremenil ero, dne 28 Mar 2007, 14:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#86776
Aja kar bodo gor tudi nasi nazivi?

Potem bi jaz imel gor naziv: "Snežni Tekaè"
Uporabniški avatar
 ero
#86842
hoj in za informacijo - tini in peterm sta danes pomerila vzorčno vetrovko. tini je izbral velikost XL, PeterM pa XXL. če vam to pomaga...

trenutno imam 12 naročil:

ZdravkoC
ero
Pia
Simona T
marjan
mihaperme
tini
miroR
ales
J F K
tek_v_snegu
PeterM

MatjažV, aleksander - čakam še vaju?!

imena bomo napisali kar z velikimi črkami, prav?

če bo vse po sreči, bojo vetrovke nared še pred Mniškom :)
Uporabniški avatar
 ero
#86907
hoj,

vetrovke za TFUM so naročene. ker smo malo zamujali pri postavitvi in ker je rok za izdelavo tri tedne, verjetno vetrovke ne bojo nared do Mniška. žal :(

rok za izdelavo je 20. april. upam, da boste to novico sprejeli z razumevanjem...

aja, skupaj smo naročili 16 kosov. kar veliko :)
Uporabniški avatar
 ero
#87743
hoj,
urejam finance in potrjujem nakazila. iz sistema mi štrlita dve nakazili, za kateri ne vem vira. mi lahko pomagate?

[table][row]28.03.2007[col]VETROVKA TFUM - ERO
[row]29.03.2007[col]PLACILO PO POLOZNICI[/table]
TNX!
 aleksander
#88960
Pozdrav

Ero,kje v Lj jo lahko prevzamem,bi naročil hčerki,ki je v LJ.Stanuje poleg Uniona in če me spomin ne vara bo imela blizu do tvoje pisarne....saj veš pri njenih letih težko hodi... :wink: :wink:

LP Aleksander

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA