vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 5r002
#177392
alex005 napisal/-a:A bo možno na teku v Radencih kupiti kako opremo TF?lp


To tudi mene zanima... Ali bo morda možno kupiti kapo na teku trojk ali v Radencih?
Uporabniški avatar
 Classix
#179366
ero napisal/-a:hoj,



v Radencih me pa ne bo. se kdo javi, da kape prevzame pri meni in jih par kosov nese v Radence? hvala!


V Radencih za kape lahko poskrbim jaz. Če si za to, jih prevzamem na teku Trojk, v Radencih jih interesentom ponudim v nakup pred teki in na analizi...potem sledi inventura.

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 samostojni
#192821
ROSI64 napisal/-a:Ero, a imaš mogoče kakšno tekaško kapo z zaščitom vratu na zalogi ? Pridem lahko osebno iskat.



Ero men bi tut prov pršla na Trans Slovenija, če je možnost....??? :cast1:
Če pa ne pa tud prov.

Mejte se :clap:
Uporabniški avatar
 ero
#192851
Samostojni, sori, ker sem prepozno opazil. in škoda, da se nisi prej spomnil.

kape so še. načeloma se prodajajo po povzetju, zato mi na ZS sporočite svoje želje in naslov, kam naj jih pošljem.

kape bom imel s seboj v soboto v Kranjski in v nedeljo v Postojni, tako da me kar pobarajte zanje...
 skorc
#193029
Jaz sem svojo že dobil in naredil ene vroče intervale z njo. Super se obnese, samo malo mi je ozka. Robovi od elastike se mi poznajo. Je poizkusil to že kdo ven speljat?
 abcd
#317739
Ve kdo kje se da dobit kakšno zelo tanko tekaško kapo. Te v športnih trgovinah so mi malo predebele. Sem lani dobil eno zelo tanko od Asicsa v Giga športu pa jih nimajo več.
 skorc
#317746
Tudi sam sem v iskanju nadomestne kape za mojo izvenserijsko bučo. Hervis ima nekaj od Nike, je kar tanka a ni windstopper. V Intersportu sem vzel Adidasovo, ki je windstopper tehnologija, pa ugotovil, da me na moji čelavi betici na dolgih tekih tako nažuli, da sem lisast še pol dneva. Sedaj sem preko neta naročil Gore Mythos, pa bom videl če bo kaj več sreče s tem.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA