vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#97111
hoj,

končno so na voljo tudi prave tekaške kape Tekaškega foruma. pripravili smo dva modela:

SAM :: mehka tekaška kapa - 17 EUR
Slika

Mali :: mehka tekaška kapa s fiksno zaščito vratu - 20 EUR
Slika

nakup je možen osebno po dogovoru - na treningih, prireditvah, ... razmišljamo tudi o tem, da bi bil možen nakup s poštnim pošiljanjem po povzetju. a to pomeni dodaten strošek par evrov...

ps: še razlaga imen, da se ne boste preveč čudili :)

na lanskem SAMU sem spoznal Dicka Vincenta, organizatorja Escarpment Trail Runa (Northern Catskill Mountains, New York State), 30 km teka po divjini. izmenjala sva si darili - jaz njemu dres TF, on meni kapo z logom svojega teka. pravo tekaško kapo, ki mi je bila tako všeč, da sem se lotil raziskovanja in rezultat je tu - tekaške kape TF :)

model Mali pa verjetno za stare TFjevce ne potrebuje podnapisov - namig :arrow:
Nazadnje spremenil ero, dne 30 Jul 2007, 09:40, skupaj popravljeno 1 krat.
 VAM
#97121
:) Zdravo Ero!

Vesel sem, da so prišle tekaške kape. Zanimam se za kapo tip "Mali" s pokrivalom zadaj. Lepo prosim, da mi poveš, na kakšen način bi jo dobil v NM. Mogoče bi mi jo lahko Miro prinesel, če pride kaj k nam oz. v Loški Potok. Lahko pa mi jo tudi pošlješ, če to ni preveč komplicirano. Pa glede plačila - kar na tvoj TR? Hvala za trud in pozdrav vsem.
Uporabniški avatar
 iverson
#97162
Kam je treba nakazati denar, je mogoče isto kot pri nakupu dresov?
 Winkl
#97164
tudi mene zanima kapa z zaščito za vrat in način plačila/naročila/prevzetja
 Jožko
#97256
Pozdravljeni!
Ja Ero tudi jaz bi eno kapo "Mali", sicer imamtako goste lase, pa je vseeno potrebno imeti kaj na glavi.
Povej kaj in kako.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#97263
ero napisal/-a:kape so doživele prvo akcijo včeraj na Grintovcu.
Slika

Ja, tista rdeča pika je na moji glavi. Kapa me je ponesla na vrh. Res odlična zadev'ca. Priporočam. Upam, da dobim kaj % za to reklam'co :bum: Če nimaš kape, sonce kar tolče po glavi :rol:
Uporabniški avatar
 olson
#97806
Živjo! :roll:
Ero tudi jaz bi eno kapo(SAM).
LP.OLSON
Uporabniški avatar
 ero
#97813
hoj in takole je,

ko sem raziskal nekaj možnosti pošiljanja in razne stroške, povezane s tem, sem ugotovil, da je še vedno najcenejša Pošta Slovenije. stroški, povezani s pripravo in pošiljanjem, so 3 €.

torej - naročilo kape s plačilom po povzetju je možno. na elektronski naslov oprema@tekaskiforum.net sporočite, koliko česa želite. zraven seveda pripišite, kam naj pošljemo stvari. plačali boste po povzetju.

še enkrat cenik (vse z DDV):

kapa SAM - 17 €
kapa Mali - 20 €
stroški pošiljanja - 3 €

zraven lahko naročite še majico TF (cena 6 €) - napišite (kaj in koliko ter ne pozabite velikosti)...
Uporabniški avatar
 iverson
#97814
Zanima me še samo bo kdo, na teku okoli Bohinjskega jezera. Bi se dalo tam prevzet majico, ter kapo?
Uporabniški avatar
 javaman
#97819
Mene bolj zanima, ce se bo dalo prevzeti na Bledu :wink:

Bi pa vzel vsako po eno.
Uporabniški avatar
 olson
#97836
Jaz bi jo tud prevzel na Bledu,če je to mogoče. 8)
lp OLSON
Uporabniški avatar
 ero
#97934
hoj,

prva naročila že prihajajo in prve pošiljke so šle na pot z včerajšnjo pošto - hvala!

prisotnost na Bledu in v Bohinju ni v načrtu. če se bo kaj spremenilo, vas vsekakor obvestim!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA