vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...

kakšen znak naj bo na hrbtu pd logom TF?

stare dobre rožice
35
34%
novi dobri I Feel sLOVEnia
28
27%
dovolj je napis SLOVENIA
28
27%
brez znaka, prosim. logo TF zadošča
13
13%
Uporabniški avatar
 ero
#133018
hoj,

bom v enem odgovoru poskušal odgovoriti na več vprašanj :)

1. na Gosposki bo možno kupiti drese in pajkice TF. drese seveda brez imen. cene bojo enake, kot so bile ob naročilu preko foruma

2. na Gosposki (za zdaj) kap ne bo. te so iz druge zgodbe. prodajajo se na prireditvah ali s pošto po povzetju. če jo kdo želi -> pišite na oprema@tekaskiforum.net

3. hm, saj sem že na vse odgovoril :)

OK, danes predam vrečke z naročeno opremo za Maribor za naslednje naročnike:
50cent
JOHANN
Tajnik
Vreme

sem koga pozabil oziroma spregledal?

kasneje vas tu obvestim, kdaj bo oprema prišla v MB. potem pa vas prosim, da jo čim prej dvignete, da se ne bo nabiral prah na vrečkah, ko bojo ležale v štacuni :)
#133019
Tudi jaz pridem po svojo majčko jutri od 16h-18h pred Halo Tivoli.

Ero: Moja majčka je iz malce starejše runde, da je ne boš preveč iskal. :D
 gs1422
#133020
O.K. Super - mogoče še ime trgovine v katero moram romat?
Uporabniški avatar
 ero
#133028
:) obe trgovini - Tivoli LJ in Gosposka MB sta Lohnko - izdelovalec dresov TF!

torej boste lahko opremo TF kupovali na obeh koncih. poleg tega pa boste Štajerci lahko na Gosposki še prevzeli že naročeno robo.

upam, da sem dovolj dobro razložil :)
Uporabniški avatar
 50cent
#133035
Hvala Ero, mislim pa da teh težav z hitrim prevzemom opreme nebo, saj čakamo na to opremo kot na vroče žemljice :wink: .
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#133065
ero napisal/-a:2. na Gosposki (za zdaj) kap ne bo. te so iz druge zgodbe. prodajajo se na prireditvah ali s pošto po povzetju. če jo kdo želi -> pišite na oprema@tekaskiforum.net


jaz bi se Ti samo zahvalila za kapo poslano po pošti - sicer je še nisem sprobala, niti videla, ker jo je prevzela mama, sem pa prepričana, da bo služila namenu :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#133092
Ero hvala, sicer je mojo majico mislila prevzeti v sredo v Ljubljani nečakinja, a tudi dvig v gosposki v MB bo OK! kaj drugega reči kot končno! :juhuhu:

Pa javi čimprej kdaj bo roba priromala v Maribor :D
 point
#133109
Hvala Ero, danes dobil kompletek.
Uporabniški avatar
 Vreme
#133197
ero napisal/-a:hojla Štajerci :)

vaša oprema je že na Gosposki!



Super, že tečemo po njo! :D
 JOHANN
#133210
Evo, oprema je dvignjena :lol:

Hvala
Uporabniški avatar
 Vreme
#133508
Evo tudi jaz sem danes dvignil majico :D . žal pa mi je kot zgleda premajhna oz. preozka

:oops:
Uporabniški avatar
 pajo
#134996
Ero danes sem bil v Tivoliju, da bi končno prevzel majico in pajkice TF a glej ga hudiča - zaprto zaradi dopusta. Mislim, da bo vročina zdavnaj mimo ko bom še vedno brez majice, ki jo bom pač kupil po redni ceni v TS ali pa, da se še naprej kuham v majici z kratkimi rokavi kaj čmo.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA