splošno, vabila, poročila, ...

Moderator: bubi

 kofols
#117968
Sončen dan je na Golovec spet privabil nekaj začetnikov na spoznavanje O-športa in strmih grap of Golovec. Čeprav je bil teren suh sem sam prišel v cilj moker do gležnjev, ker sem malo več raziskoval ravno na močvirnatem delu okoli KT6 in KT7.

Ko se objavijo rezultati,...naredim še lestvico.

Čestitke organizatorju za odličen trening orietnacije in to za en samcat EUR. :laola


Za tiste neustrašne, ki niste utegnili pa je že najava za četrtkov nočniO po Koseškem Borštu!
Uporabniški avatar
 žine
#117975
Jep, dan je bil res super za ganjanje po hosti in tale O po Golovcu je bil krasen iztek po včerajšnji kulturaži od Kranja do Vrbe :D No ni bil glih iztek, vedno znova sem presenečen kako mi O tek nabije utrip tja kamor ga še pri tako hitrem ali strmem teku ne uspem spraviti :shock: Noge pa itak mokre.....
lpŽ
Uporabniški avatar
 DuleKTKV
#117993
Od mojih 4 O-tekem je bila tale danes najtežja. Sem mislil, da vsaj približno poznam Golovec, ampak sem se ves čas počutil popolnoma izgubljeno. Pa se je kot po čudežu vedno znova prikazala naslednja kontrola pa naslednja... in tudi cilj :D

Po času res nisem kaj zelo hiter (zaenkrat :roll: ), se bo pa tudi to izboljšalo, morda že na naslednjem teku, ki ga z nestrpnostjo pričakujem :juhuhu: ...in bo tudi organizatorjem lažje, ko me ne bo več treba čakat na cilju (čeprav so danes, kar uživali na sončku)... hec, hec :wink: tako slab pa vseeno nisem :arrow: upam :oops:
Uporabniški avatar
 bubi
#118119
Dušan, čestitke. Še večje pa Žinetu za že zelo zelo soliden rezultat!!! Bravo! Se mi že tresejo pajkice zaradi konkurence v naslednji sezoni. ;)
 kofols
#118123
Žine. Res, super rezultat.

Lestvico bom seveda naredil :D, sam v A si s tem rezultatom verjetno neprekosljiv. Kakšen udarec za tale majhen TF-O-CONTEST.
 kofols
#118172
Sem bil prezgoden. Dober rezultat je dosegel tudi Stanko Čufer. Kot kaže bo še napeto.

V lestvici so začetniki glede na ime priimek (nepoznani) in ne na klub.

Če je še kakšen skriti talen toplo vabljen, da pomeša štrene favoritom.
lp, Samo

Lestvica TF-O-CONTEST: (Še 4 tekme do konca)

A / točke
Robert Pobežin / 742
Stanko Čufer / 565 [ni zacetnik - op. moderatorja :); mislim, da je bil tudi na kaksnem SP v radioamaterski orientaciji]
Gregor Vinder / 486 [ni zacetnik - op. moderatorja :); je bil kdaj tudi že vodja tečaja OT pri Zvezi tabornikov Slovenije]
Andrej Remic / 196
Bogomir Trontelj / 60
Marjan Smolej / -
Dušan Maček / -


B / točke
Primož Mikložič / 310
Robert Pobežin / 203
Marjan Smolej / 160
Žiga Batič / 128 (59+69)
Dušan Maček / 100
Matic Bratina / 79
David Čufer / 70
Žiga Batič / 69
Nej Smolej / 57
Jure Tršar / 37
Luka Trontelj / 28
Žiga Trontelj / 27


C / točke
Nejc Kodrič / 130
Tristan Gorše / 90
Sara Podgornik / 75
Matjaž Koprivk / 57
Tadej Sever / 53
Tina Ušaj / 49
Patrik Gorše / 35
Luka Trontelj / 28
Žiga Trontelj / 27
Martina Kržič / -
Uporabniški avatar
 žine
#118190
bubi napisal/-a:Dušan, čestitke. Še večje pa Žinetu za že zelo zelo soliden rezultat!!! Bravo! Se mi že tresejo pajkice zaradi konkurence v naslednji sezoni. ;)


Hvala obema za vzpodbudo :D ! Na Golovcu so se res lepo pokrile zvezde (pa tudi kontrole :D .......kakšna se je prav lepo videla, zdaj ko je drevje še brez listja). Se vidimo v Kosezah, kjer bo verjetno bolj pestro!
lpŽ
Uporabniški avatar
 bubi
#118587
Divje je ponoči! :) Tekma v Koseškem borštu je presenetila vsaj en mladi par, ki se je stiskal in počel še kaj bolj prepovedanega 5m stran od kontrole (ja, sta si pa izbrala!). Jaz sem žal ravno tam izgubil stik s karto in sem moral 3x mimo. :lol: Skratka - čisto preprosta progica, pa toliko napak. Človek ne more verjeti. Super. Ravno prav tehnično in še malo bolj dirkaško. Prava tekma za zimski trening.

Komaj čakam rezultate.
Uporabniški avatar
 žine
#118589
He he. Res je tako. Žal sem sam lutnil na nepravi kontroli in sem namesto okol parčka krožil po enem močvirju ob Koseškem bajerju....pa strgal hlače in prinesel domov eno kilo frišne zemlje (med kontrolama 15 in 16 se mi zdi :D ) Divje, super!
lpŽ
Uporabniški avatar
 Tasko
#118592
Jaz sem se tudi hotel udeležiti Golovca, pa sem na žalost zbolel.... :cry:

Bom prišel pa na kakšno drugo tekmo... :wink:

lp, Blaž
Uporabniški avatar
 bubi
#118598
Tako. Na OZS strani sem objavil nove rezultate lige. Zdaj moram pa še pretvoriti rezultate v pravi format za objavo na strani. Saj bo kmalu. Seveda pa lahko pobrskate po fajlu s tockovanjem. Tam notri je vse. (ob 23:44 - no, zdaj so pa tudi ze rezultati gor). Lahko noc.

Zine. Sozalje. ;) Saj meni je bilo tudi malo nerodno motiti tista dva. ;) Sicer pa - tudi danes super rezultat! Cestitke!

Tasko - v soboto smo na Toskem Celu. Teren je ubijalski, bo pa proga kratka.
 kofols
#118602
Kako zanimiva tekma. Sem še zdej čist adrenalinsko razpoložen. Všeč mi je bil sploh ta prvi del do KT8, ko se je dalo žgati po hosti pa čeprav ni blo čist preprosto. Tečt na kompas mi je ponoč še bolj misterjozno. Drugi del pa sem se držal bolj poti. Iz 15 na 16 se mi je pa ratalo zaplezat v ta zelen del in močvare. Kdo bi si mislil, da je po 18 letih to še tam....

Žine zgleda, da boš že v prvem letu absolviral celoten OT :). Za lestvico ne bo časa, jo bom sestavil šele po tekmi na Toškem. Lahko noč!
 MatejS
#118620
Samo, karta je na nekaterih mestih res močno zastarela, vegetacija pa večinoma drži, sploh na odprtem terenu. ;) Z glavnim traserjem Jaimejem sva se trudila kontrole postaviti na mesta, kjer je stanje najbolj v skladu s karto, ogromno je bilo namreč novih objektov, stari pa so izginili.

Tudi jaz sem med postavljanjem in pobiranjem kontrol naletel na dva avtomobila na drugih lokacijah, ampak sem se jima že na daleč izognil. :) Sem jim hotel prihraniti pogled na manijaka s črno masko čez pol obraza in kovinskimi koli v rokah. :twisted:

Žine, tam pred bajerjem je res grozna močvara in grmovje, zato sva kontrolo tudi postavila na rob bajerja. Pred enim mesecem ob prvem pregledu terena je bilo vse še precej bolj razmočeno, na srečo se je v zadnjem tednu vsaj malo posušilo.
 kofols
#118638
Oj Matej

Nimam prav nobenih pripomb na postavitev KT. Sta naredila luštno in zanimivo progo. Je blo prav odlično. Bolj se samo čudim, da je glede na turbo urbanizacijo okolice Koseškega borša sploh še ostalo kaj od tega gozda in te bujne vegetacije, močvar ........ Bi človek predvideval, da če že ni vse pozidano, da je vsaj izsušeno in meliorirano v teh letih....

Pa se mi je zdela prav OK ta blodnja, pač moja napaka v izbiri poti. Je pa fajn, da je še kakšen ptič živ, ker sem jih verjetno zbudil, kar en cel kup.

P.S. Za Valentinovo si kot kaže nekateri res še najbolj želijo prav sprostitve v gozdu. Dobr, da nisi rihtal tekme v parih, če ne bi moral še čakati v cilju ...mislim, štartna lista bi znala biti malo daljša :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA