polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 Hojca
#165243
metkamarjetka napisal/-a:beležiti sem začela v februarju 08:

do 31.12.08 se je nabralo 921 km. tečem sicer od maja/junija 07, tako, da sem tisočko tudi že krepko presegla :D :twisted: .....

sem zadovoljna, ker si nikdar in nikoli nisem predstavljala, da bom "na stara" :wink: leta sploh obula tekaške copate :D


Pod vse tole bi se pa skoraj lahko podpisala - z enim majhnim popravkom: 940 km v celem 2008 :wink:
Uporabniški avatar
 DAVID 08
#165260
Od aprila, ko sem zacel s tekom se je nabralo 654 km. V planu je bilo okrog tisoc km, ampak sem zadnje mesece zelo malo tekel, tko da sem kar zadovoljen. Bom pa v letu 2009 presegel 1000 km - 100%

LP
Uporabniški avatar
 THOMAS
#165263
Tek 1053 km v letu 2008.
Uporabniški avatar
 garač
#165264
Moja prva "športna" sezona je uspešno prestala krst brez poškodb :cast:

:arrow: TEK............1009 km :clap:
:arrow: KOLO.........1111 km :clap:
:arrow: PLAVANJE......21 km :clap:
Uporabniški avatar
 Susanne
#165285
Letos sem za malo zgrešila 2000 km :evil: , torej pretekla sem jih 1962. Nabralo se je še 22 pohodniših dni, 8 dni smučanja, nekaj malega kolesarjenja in nekaj ur fitnesa, beri orbitrek in trebušnjaki.
Zame, ki sem bila vedno anti športnik in sem tečt tudi začela "na stara leta" kar v redu. Drugo leto pa čez 2000.... :twisted:

Pa srečno
Uporabniški avatar
 grb
#165288
Ojla

Evo se moj obracun pod prvo resno tekasko sezono. 2508 km

Teci sem sicer zacel 2007 ampak tako parkrat na teden kakih 5 -6 km bolj za aerobni dodatek fitnessu. Potem sem se malo za salo in skoraj nic zares prijavil na 12. LM na polovicko in prezivel. Kolena so bila po tekmi sicer mnenja, da se tega ne gredo vec, saj sem komaj prilezel v 3 nadstropje z vmesnimi pocitki.

Potem sem po LM se ene parkrat probal s tekom, pa je bilo po par km kolenom dovolj. In ko je nastopila zima je bilo cas za pavzo. Ponovno sem poskusil februarja in je zacuda slo. Seveda ne vec kot 5 km na zacetku, ampak kolena so dala mir.

Ravno v tistem casu je se moja boljsa polovica ugotovila, da tek niti ni tako slaba razvada in sva se celo druzno prijavila na 8 km v Sezano. Rezultat, predvsem njen, je bil carski. In potem se je pri meni zacelo.

Od 20. aprila dalje, vsak dan. Do konca leta. Vmes sem imel samo 4 dni pavze zaradi smrti v druzini. Kolena so zadovoljna, jaz se bolj. Med tednom vstanem ob 4:30, cez vikend pa si lahko privoscim tudi kak tek po dnevni svetlobi :).

Kilometrine se lepo gibljejo med 250 in 300 km mesecno in tudi rezultat na letosnji (lanski v bistvu) LM polovicki sem popravil za cca 8 minut. Letosnji cilji pa seveda obsegajo vsaj kako razdalljo celega maratona :).

G.
Uporabniški avatar
 iverson
#165302
1690 km teka
4218 km kolesa

Za to leto računam na veliko več km-jev kolesa, ter kakšnega 1000km teka
 david30
#165325
Pretekel sem jih okoli 1900,tako da sem še kar zadovoljen.Za kaj več me je ustavila oktobrska poškodba stopala , katera se mi vleče še v novo leto.
Uporabniški avatar
 bla_k
#165343
med 1050 in 1100.
Mislim da precej manj kot prejšnja leta ampak imam za to dober razlog :)
Se spomnim, da smo tudi lani delali takle obračun, pa ne najdem in ne najdem na forumu linka - help me - plissss!
Uporabniški avatar
 zz topka
#165344
POHODNIŠTVO......2170 km, (od tega slaba polovica čim belj v hrib)
TEK......................416 km , (od tega 232 km na tekmah)
KOLO....................102 km, ( ja, ja, bo treba mal bel gon´t)
HITRA HOJA............54 km, udeležba na osmih tekmah, treninga 0km (ti lumpa, ti!)
Gremo naprej!
V NAPAD!!!!
Po svojih zmožnostih!
Uporabniški avatar
 zajc
#165349
V 2008 sem pretekel okoli 3762 km.

Sicer največ do sedaj ampak nimam kakšnega občutka da sem kaj napredoval ali podobno. Sem bil s 25% manj kilometrine dosti bolj učinkovit. Mislim, da bi lahko "izstisnil" še kakšnih 200-300 km :oops:

Poleg tega imam še okoli 2000-3000 km kolesarjenja (v službo in po mestu), ampak to ne šteje, ker se pri tem nič ne utrudim. Prehodil sem okoli 1000-2000 km, ampak tako mimogrede, brez kakšnega posebnega namena. Imam filozofijo, da se da povsod priti peš in tako hodim kamor se da in pridno nabiram kilometre.

Za letošnje leto imam predvsem cilj, da odtečem vsaj 200 km na mesec, želim pa si, da bi enkrat pretekel 400 km v enem mesecu. Vse ostalo bo pa tako in tako mimogrede. Mogoče si letos kupim boljše kolo in naredim kakšen kolesarski km.
Uporabniški avatar
 markor
#165352
Oj,

jaz 2.217 km v l. 2008 (kar je 60,28% več kot v l. 2007).. :lol:
lp
m

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA