polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

#214555
vencelj napisal/-a:
tae napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:Tae, a ti pa nisi nič treniral v januarju :?: :?: :?:


Seveda sem. Ponavadi se v tej temi ne javljam.


...skrivnosten...konkurenca ne sme vedeti... :wink: :-- :mrgreen:

LP, vencelj

.....res skrivnosten......pa radoveden tudi........ :lol: :lol: :lol:
#214559
:D :) :D Če vaju res zanima. Jaz beležim skupaj treninge in tekme = 239,79 km.

Če odštejem 2 tekmi (7,8 in 21,1 km) sem na številki treningov cca 210,89 km.

Fanta, sta zadovoljna ? :D
#214560
tae napisal/-a::D :) :D Če vaju res zanima. Jaz beležim skupaj treninge in tekme = 239,79 km.

Če odštejem 2 tekmi (7,8 in 21,1 km) sem na številki treningov cca 210,89 km.

Fanta, sta zadovoljna ? :D


To pa je natančnost podatkov - na 10 metrov oziroma dve decimalki. Če bi moral kdaj na avtobus teči in bi potem na to pozabil, bi bila že narejena napaka. :D :mrgreen: :wink:
#214597
spela* napisal/-a:
tae napisal/-a::D :) :D Če vaju res zanima. Jaz beležim skupaj treninge in tekme = 239,79 km.

Če odštejem 2 tekmi (7,8 in 21,1 km) sem na številki treningov cca 210,89 km.

Fanta, sta zadovoljna ? :D


To pa je natančnost podatkov - na 10 metrov oziroma dve decimalki. Če bi moral kdaj na avtobus teči in bi potem na to pozabil, bi bila že narejena napaka. :D :mrgreen: :wink:


Spela, upoštevaj prosim, da je to samo cca podatek. :D :D
Tae, si mi pa polepšal dan. Ob tvoji vestni natančnosti se sama sebi zazdim prava ikona šlamparije. :oops:
#214648
No, jaz se tudi ponavadi ne javljam v tej temi, ker je moja kilometraža "porazna" :oops: :roll: (še posebej za zimo), v glavnem v januarju sem skupaj s tekmo (3.01. - 8 km, Portorož), pretekel slabih 120 km :ignore: :nono:, upam, da se to ne bo preveć poznalo na bližajočih se tekmah... :shock:

Lp! :wink:
#214714
Darja napisal/-a:
spela* napisal/-a:
tae napisal/-a::D :) :D Če vaju res zanima. Jaz beležim skupaj treninge in tekme = 239,79 km.

Če odštejem 2 tekmi (7,8 in 21,1 km) sem na številki treningov cca 210,89 km.

Fanta, sta zadovoljna ? :D


To pa je natančnost podatkov - na 10 metrov oziroma dve decimalki. Če bi moral kdaj na avtobus teči in bi potem na to pozabil, bi bila že narejena napaka. :D :mrgreen: :wink:


Spela, upoštevaj prosim, da je to samo cca podatek. :D :D
Tae, si mi pa polepšal dan. Ob tvoji vestni natančnosti se sama sebi zazdim prava ikona šlamparije. :oops:



Se razume. Tudi moji podatki, ki jih napišem niso nikoli točnejši od plus minus 10 km. Svoje pretečene razdalje lahko zgolj ocenim. Pri gorskih pa je to še težje. Višinski metri, ki jih pa podajam so pa točni. Tae, ti pa vidim da si naredil veliko kilometrov. Dober obet za to sezono. Upam da se čim prej spet srečamo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA