polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

 TONEK
#356578
Moj poklon za vztrajnost in doslednost. Ja, z marelami pa smo imeli ta mesec več ali manj vsi opravka....
Uporabniški avatar
 zz topka
#357200
V oktobru sem bila na mojem srčnem toliko botov , kolikor je dni.
627 - 658 = 31 botov.
Odkar od leta 2008 vpišem vse v dnevnik, je ta mesec seštevek kilometrov drugi najvišji. Le marca 2016 je bilo za 4 km več. Tokrat pa 388,2km.
Pa bejžmo v november. :D
Uporabniški avatar
 zz topka
#357212
Tinca!
Ti gromska strela,
ma, glih včeri sem si zaželela,
da bi na drugi hribček se povzpela! :P
Zato sem na Sabotin odbrzela!

Sem bla pa danes zato tolko bolj vesela,
da si me ti včeri na mojmu prehitela! :D
In darilce tvoje
v skrinjici prejela!
In seveda z njim domov
nazaj odhitela!

Kajti, čeprav je rožca že ovenela,
sem domov s sabo jo vzela,
in jo v vazo z vodo dela.
Morda bo pa še oživela. :D

In tudi na darilni papir nisem pozabla! :shock:
Saj veš:
Nikol ne vem, kdaj ga bom pod nujno rabla! :lol:
Si mi dan polepšala,
da ga zihr ne bom pozabla! :clap: :D
Slika
 Tina79
#357221
Valentina, to je bla edina rožca na tvojmu! Ma se je splačalo pomatrat, saj sem dobila pesmico! Pa mava obe polepšan dan! :juhuhu: :juhuhu:
Uporabniški avatar
 zz topka
#357763
Novembra mesca sem bla na mojmu srčnemu:
658 - 687 = 29 botov

Še en teden vem, da bom lazla tja gor, za miklavža pa, so me poklicali iz bolnice, če hočem bit operirana za žile že zda,j namesto 18. septembra drugo leto ( ker je najbrž kdo odpovedal..??)
In sem seveda rekla JA. Tako, da je najbrž potem do novga leta moj srčni zapečaten :shock: Bomo vidli... :D
 Nejc1986
#357775
Se bom še jaz pridružil v tej temi.
Moj srčni hrib so Orle.

Vem... Niti ni hrib,bolj hribcek.
Ampak, meni pomeni ogromno...

Zakaj? Ko sem spomladi zvedel da me čaka OP dimeljske kile,sem skoraj padel v depro.. Kaj bo z mojim kolesarjenjem,občasnim tekom... Ali se bom s5 zredil...

Dr. mi je rekel : čimprej začeti hoditi.
Meni pa je ze misel na hojo muka.
No,pa sem preživel operacijo,10i dan obul gojzarje ,vzel palice in odšepal iz sv.urha na orle. Bil prvič na orlah. Ponosen sam nase da sem se zmigal hoditi in ne jamrati doma.

Tekom okrevanja je to postal moj ritual, na jutranjo kavo na orle. Urh -orle-urh.

Upokojenski tempo,ampak trma je delala svoje. Z ustavljanjem,ampak prišel pa sem.vedno.

Potem pa s kolesom, pred službo,po službi, vsaj 80x v 4mesecih. Včasih po 2x na dan.

Zdaj pa tek. V 14ih dneh 8x.

Golovec,urh ipd. Z obvezno kavo na orlah. Da ne pozabim kako svinjsko je bolelo po operaciji in kako noro dober občutek je bil ko sem prišel do gor...

Z decembrom zacenjam šteti:)

Trenutno stanje: 1x enourni tek in čaj na orlah :)
Uporabniški avatar
 majcka
#357777
Nejc1986 napisal/-a:Se bom še jaz pridružil v tej temi.
Moj srčni hrib so Orle.

Vem... Niti ni hrib,bolj hribcek.
Ampak, meni pomeni ogromno...

Zakaj? Ko sem spomladi zvedel da me čaka OP dimeljske kile,sem skoraj padel v depro.. Kaj bo z mojim kolesarjenjem,občasnim tekom... Ali se bom s5 zredil...

Dr. mi je rekel : čimprej začeti hoditi.
Meni pa je ze misel na hojo muka.
No,pa sem preživel operacijo,10i dan obul gojzarje ,vzel palice in odšepal iz sv.urha na orle. Bil prvič na orlah. Ponosen sam nase da sem se zmigal hoditi in ne jamrati doma.

Tekom okrevanja je to postal moj ritual, na jutranjo kavo na orle. Urh -orle-urh.

Upokojenski tempo,ampak trma je delala svoje. Z ustavljanjem,ampak prišel pa sem.vedno.

Potem pa s kolesom, pred službo,po službi, vsaj 80x v 4mesecih. Včasih po 2x na dan.

Zdaj pa tek. V 14ih dneh 8x.

Golovec,urh ipd. Z obvezno kavo na orlah. Da ne pozabim kako svinjsko je bolelo po operaciji in kako noro dober občutek je bil ko sem prišel do gor...

Z decembrom zacenjam šteti:)

Trenutno stanje: 1x enourni tek in čaj na orlah :)


:laola :laola :laola Poklon za vztrajnost. Te bom spremljala v tejle temi. :clap:
 thag
#357778
Mi na obali nimamo neke izbire :(
Moj najljubsi je Slavnik, sicer tudi najblizji gric, ki mu lahko ze recemo hrib. Zaradi oddaljenosti sem sicer nekoliko bolj redek gost a letos od julija do sedaj sem bil 7x gor. Ce ne je bolj v uporabi Malija - Izola in nazaj, ni veliko a nekaj je.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 29

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA