polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 zz topka
#362309
Ma, dej, Majči, zdej je že tema, in ti me še zmerom nisi spomnila, da je januar že mimo in de čakaš, za kolko botov se bom pohvalila v januarju...
Slika
Kej me ne maraš več, al kej? Slika
Al pa vsaj Tonek de b se kej oglasu... neč.... :D

No, sem se pa sama spomnila, da je že konc januarja in da moram povedat, kolko botov sem bla na mojmu srčnemu:
1044 - 1074 = 30 botov

Se pa, ...ajde,... naj vam bo :D ,...še to považim, da odkar si pišem v Tekač.net vse teve moje pohode, torej teče 12.leto, sem ta mesec šele drugič preskočila 400 km na mesec. (prvič sem 413 km napravla julija 2011) No, ta mesec jih je zneslo 424,8km. Hodim dosti po teh naših Brdih vipavskih in se tevi km kar naberejo... :clap:

Jejžešana, ma, kolk si ti, ZZ, pridna, nooo Slika
 TONEK
#362310
Vsekakor si vredna pohvale in čestitke za trdno voljo. Jaz jo kakšen dan nikakor ne uspem najti. Bi pa tvoj števec dal malo kalibrirat. :?
 Tina79
#362312
Valentina, čestitke za vse vzpone na tvojga in za vse kilometre! Si prava ultrašica!
Zdej že vem, da te bom gvišnu srečala, če se odpravim proti Vrtovčam in imam zato že načrtovano pavzo za klepet :)
Uporabniški avatar
 majcka
#362313
Topka, se oprostitutam, ker sem mela cel dan gužvo, pa te šele zdele berem. Al zamudila nisem objave za cel mesec.


Se mi je pa zadnjič zgodilo, da sem hotela Rajdovske avanture poročilo met že v torek zjutraj. :-- :-- :--


Pridna si ti Topka...in ne ....narobe razmišljaš....še vedno te maram. :rol:
 daca10
#362314
Valentina, ti si izjemna :clap: :cast1: :clap: !
Sem pa tudi jaz našla svoj srčni kuceljček in to prav 'pred nosom' :wink:
Ker mi moj zoprni piriformis ne da laufat :( sem pač začela hodit in odkrila nad vasjo kuceljček Malnež, vsega skupaj 4km in 350 višincev, ravno prav, da skočim gor po službi, včasih pa tudi zjutraj preden grem na delo.
Začela sem z januarjem, 22x sem bila gor.
Zdaj vedno manjkrat pomislim, da bi šla laufat :lol: , mi tole postaja čisto zadosti!
Uporabniški avatar
 zz topka
#362316
TONEK napisal/-a:Bi pa tvoj števec dal malo kalibrirat. :?

Tonek, ma, moj števc je naštelan u nulo... ko švajcarska vejkarcaSlika :D
Tina79 napisal/-a:Zdej že vem, da te bom gvišnu srečala, če se odpravim proti Vrtovčam in imam zato že načrtovano pavzo za klepet :)

Ojej, kej bojo pa naši rekli :evil: : "Ma, sam ki se obotavlaste?" :mrgreen:
Slika
majcka napisal/-a:....še vedno te maram. :rol:

Ma, sej veš, de tudi jast tebe maram...Slika
daca10 napisal/-a:Začela sem z januarjem, 22x sem bila gor.
Zdaj vedno manjkrat pomislim, da bi šla laufat :lol: , mi tole postaja čisto zadosti!

Bravo, Draga... si tudi ti pridna...važno, da se miga... in v tem uživa. Slika
Jast vem, da čist vsak dan dosežem svojo zmago...in kej čiš lepšga. :D
Slika
Hvala vsem... ste mi polepšali deževen dan...grem szi marelo novi zmagi naproti.
Slika
 daca10
#362556
Topka, jaz mam sam 4km, še manj kot pol tvojga :lol: ...priznam pa, da sem čist not padla :wink: ti si nedvomno najboljša in najvztrajnejša osvajačica :P :cast:
Uporabniški avatar
 zz topka
#362637
Moram mus... :D
Danes se je splačalo it na mojga tudi zaradi vseh teh omamnih vonjav....mmmmm, kolk lepo dišijo marelce...
Čaven? Kej me gledaš tam zadi? Sej pridem najbrž že dans do tebe... :D
Slika
Priponke
IMG_20190309_091759.jpg
IMG_20190309_091759.jpg (3.46 KiB) Pogledano 7583 krat
Nazadnje spremenil zz topka, dne 30 Apr 2019, 20:14, skupaj popravljeno 2 krat.
 daca10
#362922
Marec je pri skoraj pri kraju, jaz vztrajam in hodim na mojga :juhuhu:
50 - 80 = 30x

Topka, a veš, da sem zmotivirala kar nekaj sovaščank in sovaščanov :clap: ...pa če grejo sam parkrat ne mesec, je boljš kot nič 8) .
Uporabniški avatar
 zz topka
#362925
Ma, sej pravim, Daca... da en bot bo že zagrablo... in zagrabi :D
Tudi za na mojga sem nalezla eno gospo... prej je hodila vsak dan po cesti, zdaj pa vneta gorskohodka... ta boljše covate si je kupla ta teden za teren,...pa ja ne bojo samo v omari....... :D

O, jast sem pa bla na mojem :
1101 - 1128 = 27 botov

Danes nisem bla. Smo imeli snoči maturantski ples in danes... naslednji dan nato... je bilo treba mal več pomigat, da je obilje popapcane hrane ven iz mene šlo... :roll: Zato je padla vertikala Čaven... :mrgreen: Ne prepevam zastonj, tam na zadnjem km, ko je tekma: Čista je.... :lol:
Uporabniški avatar
 zz topka
#363205
Ola, meseca aprila pa sem se držala unga...: Nedelja je gospodov dan :D
( Ja, ma, sam za Školj je bil gospodov dan,...sem bla pej na drugih postojankah :lol: )
Zato sem bla na mojmu srčnemu:
1128 - 1154 = 26 botov.
Maja pa.... mmmmm, češenjčke Slika
Da ne bom kar na drvesih spala? 8) :shock: :lol:
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 29

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA