polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 Vreme
#324956
Tako, sedaj pa je že skorajda skrajni čas,da pričnemo z vpisovanjem v ultra+maratonsko lestvico Tekaškega foruma. Nekaj prireditev za vpis se je že nabralo, kar nekaj jih bo še.

Pravila:

1. kaj šteje?

- vsi uradni teki, katerih dolžina je objavljena kot maraton ali daljša od maratonske razdalje
- veljajo domače in tuje prireditve
- veljajo tudi teki, ki jih organizirajo člani TF pod pogojem, da so v naprej najavljeni na Tekaškem forumu in je njihova razdalja potrjeno znana
- veljajo prireditve, kjer je potek proge nedvoumen in za vse enak (trekingi in orientacije žal sem ne sodijo)
- veljajo tudi teki na čas od 6 ur dalje oziroma krajši, kadar je pretečena razdalja daljša od maratonske

2. kdaj šteje?

- točkujejo se vse prireditve, ki zadostujejo gornjim pogojem in se zgodijo v letu 2014, torej s startom od 01.01.2014 do 31.12.2014
- točkujejo se samo prireditve, ki vsebujejo v sporočilu vse predpisane podatke

3. kako šteje?

- vsak, ki sodeluje na lestvici, in pride v cilj na eni izmed prireditev, dobi za vsak zaključeni kilometer eno točko (maraton 42 točk, Celje Logarska 75 točk, Biel (CH) 100 točk)

4. kdo šteje?

- na lestvico boste uvrščeni vsi, ki izrazite željo po sodelovanju tako, da vpišete svoje podatke v ultra+maratonsko lestvico. Za vpis morate biti prijavljeni na Tekaškem forumu tako, da imate v svojem profilu izpolnjene podatke o imenu in priimku.

5. kaj še?
- podatke vpisujete preko vnosnega obrazca KLIK , kjer najprej izberete vrsto lestvice
- bodite pozorni, v maratonsko lestvico štejejo izključno maratonska razdalja, v ultra maratonsko pa vse razdalje od maratona dalje. Torej če želite sodelovati s svojim rezultatom iz maratona v ultramaraonski lestvici morate le-te vpisati tudi v ultramaratonsko lestvico (rezultat je potrebno vpisati tako v maratonsko kot ultramaratonsko lestvico)
-če vaše prireditve ni med vpisanimi prireditvami nam javite na: urednik@tekaskiforum.net , v najkrajšem možnem času jo bomo vnesli v koledar prireditev in vam tako omogočili vpis.

:TF)
#324980
semjul napisal/-a::D

še vedno ne razumem, zakaj bi maraton vpisovali pod ultramaraton :?: :roll:


Saj ne rabiš razumet :--

Sicer pa samo za primerjavo. V nemški ultramaratonski lestvici DUV upoštevajo v lestvico vse teke ki so nad 40 km. :wink:
#325114
Vreme napisal/-a:
-če vaše prireditve ni med vpisanimi prireditvami nam javite na: urednik@tekaskiforum.net , v najkrajšem možnem času jo bomo vnesli v koledar prireditev in vam tako omogočili vpis.

:TF)

No, Fruškogorski planinarski "MAPATOH" (in seveda ultra plus) bi pa že lahko bil na seznamu, saj je tam že tradicionalna :Fslo udeležba.
#325153
ZdravkoC napisal/-a:
Vreme napisal/-a:
-če vaše prireditve ni med vpisanimi prireditvami nam javite na: urednik@tekaskiforum.net , v najkrajšem možnem času jo bomo vnesli v koledar prireditev in vam tako omogočili vpis.

:TF)

No, Fruškogorski planinarski "MAPATOH" (in seveda ultra plus) bi pa že lahko bil na seznamu, saj je tam že tradicionalna :Fslo udeležba.



Tudi 12 ur Rekorda Šmarne gore ni na seznamu. Mislim, da je to tudi ultramaraton, če se 12 ur podiš gor in dol. :shock:
#325361
Ta lestvica je pa res postala sranje (se oproščam organizatorju tega posla, vem, da je imel dobe namene)
vpišem podatke, zadevna tekma ni vpisana po defoltu, ni je možno vnesti, vpiše se ti kar neka tekma in tako si vpisal le eno končno lažnivo brezveznost
#325364
ZdravkoC te popolnoma razumem, očitno si naletel na porodne težave :D

Že v razpisu je navedeno,da bo potrebno za prireditve, ki niso vpisane poslalti mail na urednik@tekaskiforum.net , da se le ta vpiše. Žal pač ni bilo časa, da se vpišejo vse prireditve, pa še prazniki so bili vmes. Upam, da se bo počasi stvar uredila, da je nekdo jezen zaradi tega pa res ni bil naš cilj :mrgreen:
#325376
Ja, pred petimi dnevi sem poslal podatke za vpis ... mislim vpis tekme ... in kot pravi Maryet tudi prestižna tekma TF manjka, za kar na TF ni razloga.
Seveda se ne jezim na nikogar, sem pa jezen :lol:

Seveda pa je problem tudi v tem, da se vnosi delajo v zaledju in se na TF vnos sploh ne vidi kot aktivna tema. Mrtva lestvica!
#330723
Pozdrav!
Vprašanje: 07.09.2014 sem iz Courmayera štartala TDG (Tor des geants, 330km, 24.000m višincev), nažalost sem na 6. tranziciji na v petek 12.09.14. na 283,3km odstopila. Bi vseeno lahko rezultat veljal za ultramaratonsko lestivico, neglede na to da nisem "prilezla" v cilj? :)
#330730
ZdravkoC napisal/-a:Ja, pred petimi dnevi sem poslal podatke za vpis ... mislim vpis tekme ... in kot pravi Maryet tudi prestižna tekma TF manjka, za kar na TF ni razloga.
Seveda se ne jezim na nikogar, sem pa jezen :lol:

Seveda pa je problem tudi v tem, da se vnosi delajo v zaledju in se na TF vnos sploh ne vidi kot aktivna tema. Mrtva lestvica!


Ja malo samoiniciativne ažurnosti ne bi škodilo. Drugače pa po opozorilu kar vnašajo.
#330827
RoKo napisal/-a:
Ja malo samoiniciativne ažurnosti ne bi škodilo. Drugače pa po opozorilu kar vnašajo.

Tega ne razumem???
#330907
Aha, ne, urednik lestvice malo pogleda in dodaja teke doma in v bližini, tudi na forumu je precej objav, kam kdo gre in kdaj. Seveda je treba imeti čas, za vse pa verjamem da ni možno.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA