polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

 spela*
#344411
O, saj res, super tema! :clap:

Na kratko in "iz glave":

- dva maratona (Radenci in Ljubljana) in osebni rekord v Ljubljani
- uspešno končana Zimska liga sveti Primož in začeta nova Zimska liga
- sodelovanje na državnih prvenstvih za veterane v 25-metrskih in 50-metrskih bazenih: kar nekaj osebnih rekordov in medalj (berete zapis državne prvakinje na 100 in 200 delfin v 50-metrskem bazenu in podprvakinje v obeh disciplinah v 25-metrskem bazenu ... pustimo to, koliko je ali ni bilo konkurence, preplavati je pa to vendarle treba :oops: :-- )
- udeležba na dveh, treh (?) triatlonih - en olimpijski (v Portorožu) in en kratki triatlon v Ljubljani
- udeležba na (kratkem) maratonu Franja: kljub padcu in krajšemu postanku, ker je kolo potrebovalo manjše popravilo, dober rezultat (ampak ne vem, če bom letos spet šla :roll: )
- skupaj z zajcem imam v povprečju 50 pretečenih PST-jev :lol: (on jih ima 100, tako da ... :oops: :oops: :oops: )
- dva "ultradogodka" - tradicionalnih Sladkih 6 (z doslej največjo pretečeno kilometrino) in Šiht na Planino (prvič!)
- pretekla sem slovensko obalo od meje do meje, tekla sem na (slovensko) morje, pa po splitskem Marjanu, tudi polmaraton v Splitu, tekla po atenskih parkih in ulicah ... in seveda po mojem Rožniku :heart
Nazadnje spremenil spela*, dne 06 Jan 2016, 00:11, skupaj popravljeno 1 krat.
 TONEK
#344414
Dobro temo si odprla, Valentina!
Vse pohvale za vztrajnost, tako na tekmah, pri osvajanju novega hišnega hriba, (prav veseli me, da te je sprejel za svojo po selitvi), kot za objave na forumu in vodenje natančne evidence. Jaz sem ravno tako kot ti, doma, pa se mi ne ljubi tako natančno zapisovat časov, metrov in km. Bil sem na 40 tekmah, pa mi ni za nobeno žal. Se pa vedno manj sekiram ob kakšnih slabo organiziranih, meni je najbolj važno, da je trasa speljana čim bolj v breg. :D
Do Kališča, 17. 1., je kar malce daleč :(
 bod
#344416
1412 km, 1 par superg :D

Tekme: 2 polovički, 1 maraton (Ljubljanski, tri leta prisilno čakal nanj, pa še PB).

Osebni dosežki: Grintovec 17 minut hitreje, "mikroultra" v lastni režiji, našel tekaško skupino z meni ustrezno težavnostjo, samo 2 PSTja :evil:

Zdravje: uspešno saniran ITBS, pljučnica, ki mi je preprečila Radence, pet kil dol.

Pod črto - zelo dobro tekaško leto.
 ogi
#344417
Moje je pa bolj splosna :) S tekmami sem zakljucil tisti moment, ko sem zakljucil s tekmovalnim sportom, tako da me na rekreativnih tekmah ni in me ne bo, se vedno pa poskusam malo migati, pa ceprav brez tekem in z kar nekaj razlicnimi sporti :)

Prosto po Polarju:
Koda: Izberi vseTek na smuceh    58:36h   950km   59889kcal
Alpsko smucanje  74:48h   1205km   30870kcal
MTB              167:25h   3441km   141684kcal
Inline   skating 22:34h   578km   21103kcal
Hiking           9:56h      22km      3020kcal
Ice hockey       75:00h   -      65700kcal
Tek              57:31h   615km   56538kcal
Total:           465:30h   7050km   356715kcal
Uporabniški avatar
 zz topka
#344448
TONEK napisal/-a: Jaz sem ravno tako kot ti, doma, pa se mi ne ljubi tako natančno zapisovat časov, metrov in km.

Tonek, saj jast nič ne računam. Vse naredi zame: http://tekac.net/ :clap:

Jast imam za nalogo edino to, da takoj, ko pridem domov, vpišem vanj, kje sem bila. Je pa res to, da če tega ne nardim takoj, gre stvar kaj kmalu v pozabo :idea: ... tu pa imam res red in disciplino... :oops:
In zarad tega ima moj ZZ tudi dostikrat prav urtikarijo od jeze... :evil: :oops: :lol: , ker moram takoj na komp :argue:
Uporabniški avatar
 majcka
#344450
Ma ste me prav sprovocirali s tole revizijo preteklega leta. Ker nisem tako pridna z beleženjem vsega, kar sem počela, bom bolj po spominu, pa še to bolj kot ne za uradne ali poluradne prireditve, teh pa ni tako veliko, da se ne bi dalo iz glave, ane? In malo daljša potepanja zaradi teh. Torej nekako takole:

1. Knap trail (skrajšan menda cca 36 km)
Knapovska pot za 8. marec (spet malo skrajšana, cca 39 km)
Krog čez Miklavža in Limbarsko (3-krat cca 32 km)
Krog čez Miklavža, Limbarsko in Zasavsko (cca 41 km) in enkrat malo skrajšan (cca 36 km)
Krog Janče, Dolsko, Cicelj (cca 47 km)
Moravška planinska pot (cca 52 km)
100 milj Istre (cca 65 km)
SLO 50 (cca 52 km)
Najnaj21 (21 km)
Pohorje Trail Maraton (23 km)
UTVV (cca 52 km)
Valamar trail (cca 53 km)
Rašica trail (samo en krog cca 10 km)
Ogledna tura Knap traila (cca 11 km - sem si jo malo skrajšala)
Nekajkrat na Miklavža (po cca 20 km)
Nekajkrat na Zasavsko (po cca 13 km)

Potem pa nekaj malega bicikla:
Vršič in Belopeška jezera (cca 49 km)
Trebanjski maraton (cca 27 km)
Kolesarski maraton treh dežel (cca 55 km)
Kolesarski maraton Rogaška (cca 33 km)
Biotere Mala Nedelja (cca 45 km)
in nekaj malega okrog doma

In nekaj malega gorskega teka (če se mojemu udejstvovanju lahko reče tek):
Gorski tek k Češki koči
Šmarski tek (Šmarje pri Sežani - baje je gorski tek)
Valvasorjeva ultra (tudi tu je bil tek prej kot ne le v sledeh)

Tekaških treningov s ŠILTom pa ne štejem, ker ne vem koliko jih je bilo in včasih pozabim uro.

Bom letos bolj pridna za zapisovanje kilometrov, zdi se mi pa, da glede na to, da sem pravzaprav lani v začetku leta šele začela....no je, niti ni bilo tako malo. In poleg tega se me še lenoba drži. Pa bo že bolje.
Uporabniški avatar
 spitzpark
#344466
Lepa tema.
@42,2: Istrski, Radenci, GM4o, Berlin, Ljubljana
Skupaj 1600 tekaških km
Mala Franja
:clap:
Uporabniški avatar
 Enkica
#344468
Lani sem pretekla 1415 km, kar je 3 km manj kot leto poprej. Tolažim se, da je bilo višinskih metrov (kar) nekaj več.

Pretekla sem 3 polmaratone in 0 maratonov.

V Palmanovi za 6 minut izboljšala PB na 21 km.

Končno sem se (prvič) udeležila Teka trojk :oops: .

Na tekmi pretekla 30 km z nekaj 100 višinci (Cortina Dobbiaco Run) :laola .

Že šestič sem se udeležila Nočne 10-ke na Bledu (in spet le za nekaj sekund zgrešila PB na 10 km, ki ga lovim že od leta 2010).

Na Celje - Logarska sem se opogumila za 27 km razdaljo in dosegla prve stopničke (v kategoriji) v življenju :clap: .

Prvič sem se udeležila traila (Valmar trail, 21 km). Bo treba še trenirat klance :lol: .

Trikrat sem obkrožila Ljubljano po PST, 38-krat tekla na Golovec, dvakrat čez Toško Čelo na Katarino, dvakrat sem se peš odpravila od doma čez Polhograjce v Škofja Loko.

Prvič sem na ultra trailu ponosno prevzela vlogo spremljevalke (110 km na 100 milj Istre). Nora izkušnja!

Imela srečo na žrebu za Berlinski maraton, kjer bom končno izgubila maratonsko nedolžnost :wink: . O tem pa pri naslednji inventuri :mrgreen: .
 MIROSAN
#344481
Moje uspešno leto rekordov...

Tek : Pretekel skupno 4055km (osebni rekord)
Kolo : 4338km (osebni rekord)
Rekord pretečenih km v 1.mesecu septembru (priprave na LM) = 516km
NDBT (Ni dneva brez teka) = 105dni
Opravil okoli 30 tekem od katerih bi izpostavil Gorske teke: ( GM4o, GM3d, Grintovec, Ratitovec, Vršič, Šmarna Gora, Dobrča...)
Maraton BRIJONI, Ljubljanski maraton (Državni prvak v ktg.)
Polmaratoni: Istra ,Radenci, Palmanova...
Zaključil leto 2015 brez kakršnihkoli poškodb...
Letos 2016 pa bolj na izi - leto regeneracije...
:laola
:laola
 mojA
#344483
Evo, Inventura 2015:

TEKME:
1 X polmaraton VARAŽDIN
1x WINGS FOR LIFE
1x marathon LM
brez rekorda, no, WINGS FOR LIFE sem pretekla več kot lani

TOTAL DEJAVNOSTI:
TEK: 1.200 KM
KOLO: 2.000 KM
tudi v tem pogledu ni rekorda

Nekaj malega plavanja, planinarjenja, krožne vadbe.

Če bo po sreči bo letos vsaj 1 tekma več :D .
Uporabniški avatar
 Jančika
#344485
Dobro leto je bilo, tudi na tekaškem področju. 3087 pretečenih kilometrov, polovička v Radencih (pb, četudi slab, hehe), prvič na Sladkih6 (tekla celih 6 ur), pb in bronasta medalja na Silvestrskem teku v Žalcu (5 km). Ni dneva brez teka: danes 770. dan.

Predvsem pa sem prek teka lani spoznala nekaj ljudi, ki so mi zelo prirastli k srcu. To je pa največ vredno.
Uporabniški avatar
 matej712
#344510
4 polmaratoni (popravil 8 let star PB), 3 maratoni (pravzaprav 4, ker sem enega odtekel za trening) in dosežen čas pod 3 urami, skupaj nekaj čez 2300km. Največ km v enem mesecu nekaj čez 400. Poleg tega še okoli 4500 kolesarskih km in nekaj izletov v hribe.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA