polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 vanja
#115670
Dule, čestitke za trud in nove ideje za tole lestvico! Z veseljem bom sodelovala zraven, četudi se mi bo letos (kot lani) verjetno spet nabralo bolj malo tekem.

LP, Vanja
Uporabniški avatar
 Dule
#115678
Zdravko hvala za pripombe, poskušal ti bom nanje na hitro odgovorit:

ZdravkoC napisal/-a: :arrow: ni mi všeč kratek čas za sporočanje svojega rezultata. Vsaj teden dni bi lahko bilo, saj sicer ne moreš uveljavljat tekme.


Menim, da je tri dni dovolj časa za sporočit svoj dosežen čas. Vsak si okvirno že sam štopa svoj dosežen čas, pa tudi na razglasitvi vidi svoj dosežen čas tako, da si ga zlahka zapomni in sporoči na forumu. S tem lestvica tudi obdrži aktualnost , saj bo lahko objavljena skoraj pred uradno objavo rezultatov..Za tekme v tujini pa zaradi objektivnih razlogov bom upošteval še kakšen dodatni dan :D .

ZdravkoC napisal/-a: Mogoče pa nebi bilo slabo, da bi UPRAVLJALEC te lestvice vsaj tistih par znanih TF-jevcev avtomatsko izluščil (diskriminatorno?).


To meni nebi bilo težko (zadnja tri leta je bilo tako) a sčasoma sem izgubil občutek da je lestvica živa, ni bilo odzivov (kot npr. prvo leto z Mirkom1 ko smo pridno debatiral in komentirali) :D .


ZdravkoC napisal/-a: :arrow: Ne vem zakaj bi ravno Grintavec bil tako zelo točkovan? Menim, da je GM4O pred njim, pa SAM in še bi lahko ...
:arrow: lestvica bi naj ostala forumovska, na Grintavec pa precej TF-jevcv ne gre že zaradi ostrega limita



Menim, da je prav, da dobijo državne pokalne tekme nekoliko večji pomen in jih na takšen način tudi mi forumovci podpremo in damo pomen.

Grintovec? zato ker je konkurenca na tej tekmi daleč najmočnejša pri nas (spomni se samo WYATTa) in 2000mvr na samo 9-tih kilometrih..
Je pa že dve leti tako, da v rezultatih upoštevajo vse tudi tiste (nas :) ) ki ne dosežejo limita.

Zdravko želim ti veliko užitkov, vidim da imaš letos velike načrte (okrog Mt Blanca) :wink:

Hvala Vanja, ni pomembno koliko tekem se boš udeležila, važna je pripravljenost sodelovati. To šteje :!:

ČAU ČAU

ps zdaj pa grem za teden v ilegalo.. :lol:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#115687
Dule napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a: :arrow: Ne vem zakaj bi ravno Grintavec bil tako zelo točkovan? Menim, da je GM4O pred njim ...


Menim, da je prav, da dobijo državne pokalne tekme nekoliko večji pomen in jih na takšen način tudi mi forumovci podpremo in damo pomen.

Grintovec? zato ker je konkurenca na tej tekmi daleč najmočnejša pri nas (spomni se samo WYATTa) in 2000mvr na samo 9-tih kilometrih..
Je pa že dve leti tako, da v rezultatih upoštevajo vse tudi tiste (nas :) ) ki ne dosežejo limita.

:arrow: saj ne nameravam zapletat zadeve, a ne razumem kaj ima zmagovalec Wyatt s TF lestvico, če se itak šteje za prvega šele naš najboljši - najhitrejši - ali sem narobe razumel - kaj bo wayatt dobil 300 točk?
:arrow: samo naglas razmišljam, ne pričakujem odgovora in se kljub temu strinjam s postavljenimi pravili, kot sem že zapisal :D
:arrow: Dule hvala še za želje okrog "veliko užitkov" - kot ateist vseeno upam, da bo bog z menoj in da mi bo Marija pomagala v hudi noči :wink:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#115704
Če bo le uspelo, se letos udeležim vsaj 2-3 tekem :)

Dule, štejejo samo "čiste" tekaške ali tudi kakšen Adveture Race in pododbno?

ZDravkoC: Grintavc nej kar ostane, da se ve kje so najlepši tekaški tereni :)
 darcy
#115719
Tudi letos bom na kakšnem gorskem teku, upam tudi na Grintavec.
Mogoče bi lahko rezultate zbiral iz "poročila s prireditev".
Vtisi in rezultati bi bili zbrani na enem mestu, Dule bi imel pa še več dela.
lp Dare
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#115724
MihaPR napisal/-a: ZDravkoC: Grintavc nej kar ostane, da se ve kje so najlepši tekaški tereni :)

:arrow: jasno GM4O in SAM pa seveda Pohorje, kar se tiče samo GOR, je pa Grintavec zakon :twisted: če človek nebi bil vesel, bi se razjezil :D
Uporabniški avatar
 Dule
#116164
MihaPR napisal/-a:Če bo le uspelo, se letos udeležim vsaj 2-3 tekem :)



Miha a bo ena izmed teh vztrajnostna na Primoža (si lani nekaj govoril o tem) :?: V koledarju je ni, verjetno bo spet interne narave kajne :roll:

MihaPR napisal/-a:Dule, štejejo samo "čiste" tekaške ali tudi kakšen Adveture Race in pododbno?



Ti bi rad meni še povečal število tekem :( 70 jih je več kot dovolj :hello:

Se vidmo na kateri izmed "čistih".
Uporabniški avatar
 MihaPR
#116184
24 ur Primoža organizirajo ne-tekači in je bila po mojem sponiu lani en dan pred trojkami.
Začeo se je ob 6 zvečer in končalo čez 24 ur, trasa pa je bila od Calcita na Primož v kočo in nazaj. Resnično upam, da bo letos šel skozi termin :)
Uporabniški avatar
 Dule
#117009
21:55

To je samo preizkus, če sistem deluje (in kot vidite deluje) :)

Torej na lestvici bo vsak, ki bo v treh dneh po tekmi sporočil v to temo (da ne smetimo v drugih) svoj dosežen čas.

Vabljeni vsi in vsak posebej.. :laola
Uporabniški avatar
 PeterM
#117277
Otvoritev lestvice:

Rekord Šmarne gore -

uradni rezultat 16:03.0 :) , (po svoji uri 15:55, fenomen zamika
8 sekund so opazili še nekateri tekači, ko smo se pogovarjali po tekmi,
a to ni bistveno, ker je bilo prijetno).

Več v drugi temi.

LP Peter
Uporabniški avatar
 yogo
#117281
Pa se pofočkajmo

Trontelj Luka 20:10.7
Trontelj Žiga 20:28.9
Trontelj Marija 20:37.0
Trontelj Bogo 17:20.0

lp Yogo
Uporabniški avatar
 tini
#117282
Dule, se mene dodaj na lestvico, ceprav sem sel danes le na sprehod. :)
(in ugotovil, da se vedno stoji Ledinkova domacija)
Uporabniški avatar
 Dule
#117285
po moji uri 20:00:8 Točneje skor ne gre :D no uradno pa 1,4sekunde hitreje.


Anton; naš redni sotekač mi je dal pooblastilo :) , ker ni registriran na forumu, nas pa bere: 22:45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA