Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 spitzpark
#291664
Zanima me, kakšno bo vreme oziroma kako se bomo oblekli. Lani sem bil v majici, ki smo jo prejeli v vrečki in dolgih hlačah. Letos kratke hlače in majica brez rokavov.
Uporabniški avatar
 Misho76
#291674
Mislm, da v majci brez rokavov nau slo. Trenutna napoved je dez in 6 C cez dan, zjutraj pa celo 1 C :shock: Razn, ce si res tok hot :lol:
 stjanos
#291681
Ker bo to moj prvi klasični maraton bi res rad slišal par nasvetov glede oblačil in vsega kar sodi zraven v nedeljo, če se uresniči slaba napoved (dež, 2 do 4 stopnije in še malo vetra) Problem je, da izkušenj s tekom po dežju nimam, s tadolgimi in v "zimskih" razmerah pa sploh ne. Letošnje leto pač ni bilo radodarno z dežjem :D

Torej vaše izkušnje, kako premagati take pogoje??

In še moj občutek, a bo res slabo vreme al ne..? Bo! Čutim, da bo moj prvi maraton nekaj posebnega... svojih 6 malih maratonov sem prav vse tekel v lepem (enkrat prevročem) in sončnem vremenu. Bomo pa še enkrat potrdili tekaško modrost, "there is no such thing as bad weather, only (the wrong clothes) and soft people."
 miha_z
#291689
Pomoje je še malo za počakat. Vreme tako v naprej napovedovat je malce preoptimistično :shock:
Če bo pa res mraz mi je pa še toliko bolj žal, da bom samo gledalec. Samo da ni vročine press :lol:
Uporabniški avatar
 pajo
#291692
Mraz ni nobem problem. Bolj se bojim vetra v prsa ker potem mi pa res vse dol pade. :D No kak močen naliv tudi ne bi bil ravno dobrodošel. Snežinke? :? To bi pa rad videl! Ko se zbudim ali pa pred štartom bomo pa že vedeli kaj natakniti. Bo pa manj gužve na štartu to pa si upam trditi. Veliko jih bo raje ostalo doma kot pa šlo na tek. Ne verjamete?
 kovit
#291715
Čim manj cunj tem bolje...kratka oprema, narokavčki pa rokavice, da jih lahko snamem in pa obvezno grelna krema; če bo dež še kapa s šiltom in to je to.
 Jola
#291716
GRELNA KREMA ? Prosim mi lahko kdo bolj podrobno razloži ? Slišala se že večkrat, površno, pa se mi je zdelo nepomembno, sedaj bi mi pa verjetno prišlo prav....lepo prosim !
#291748
Ja tale sonček, kot naročeno. Bom pa poskusil z rokavčki, ki jih imam za kolesarjenje. Kaj je že s to ogrevalno kremo?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA