hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Ugotavljam, da ogromno ljudi uporablja Stravo. Velik delež ljudi tudi nima zaprtih svojih GPX sledi, čeprav na prst ocenjeno je takih blizu 40 %. Glede na to, da načrtujem Pisateljsko pešpot po Slovenji (klik), sem našel že kar nekaj novih rešitev za potek trase okoli Beltincev, Murske Sobote in od Ptuja do Polskave s pomočjo GPX sledi, ki so jih delili uporabniki Strave. Od Ptuja do Polskave se pomagam s sledmi enega najboljših kolesarjev Tadeja Pogačarja.

Še vedno pa mi ostaja trd oreh glede trase področje od Ilirske Bistrice, Starega trga pri Ložu, Loški potok, Cerknica preko Blok. Prav tako pa iz Sežane proti Ilirski Bistrici.

Slika
V zdajšnjih časih je to popolnoma na drugem nivoju in minimalno časovno potratno. Samo v slo sem kreiral preko 1000 km poti in jih že prevozil, pa to niso bile glavne kolesarke poti, stanske, makedamske. uporaba Heatmaps na stravi, (samo plačljiva verzija) ti da ogromno možnosti. Takoj vidiš kje se da s kolesom in ne samo to, še če je makedamska in naklon. Določiš si regijo in samo narišeš po svoje in greš. Tenko označene redke poti so za tiste tapogumne, krepke, debele so pa tiste turistične

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA