hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

 milk
#311662
Še sam sem bil presenečen, koliko so na TVS posvetili pozornosti Marjanovemu rekordnemu teku po SPP. Ko sem uredniku predlagal, naj o tem napravijo kak prispevek, sem upal, da bodo objavili vsaj vest. O tem podvigu so govorili kar v treh informativnih oddajah, kar se redko zgodi celo pri "najpomembnejših" temah. Najprej so v četrtek pri dnevniku objavili prispevek s Slavnika, ko je bil Marjan še na poti, potem je Bergant v Odmevih povedal, da je rekord uspel in napovedal prispevek, ki so ga objavili v petek pri kroniki takoj po dnevniku. To je vsekakor preseglo (vsaj moja) pričakovanja.
#311663
Good job Milivoj! :clap:

Lani so pa podobno poročali na 24 ur, letos pa razen kratkega članak na 24ur.com, ni bilo nič.

Poročali so še:

Peter Kastelic, Siol.net: http://www.siol.net/sportal/rekreacija/ ... rzale.aspx

Gorenjski Glas: http://www.gorenjskiglas.si/article/201 ... u-rekordu-

Drugi svet: http://www.drugisvet.com/sport-in-prost ... -foto.html

Pa verjetno še kje.
 MARJANZUP
#311693
Počasi (zelo počasi)prihajam k sebi , noge bolijo in grozno izgledajo ( sin Mark mi je včeraj rekel, da izgledam tako kot kaka stara mama, ki si jo popikale čebele) sem utrujen zato sedaj le HVALA vsem , ki so prispevali svoj delček k mozaiku, da mi je uspelo predvsem živemu in brez nesreče priti čez SPP , zato še enkrat HVALA vsem
Kaj več bom napisal kasneje . :D
 klas
#311708
Velik poklon Marjanu in ekipi za veličasten rezultat na SPP :cast: :cast:

Gre za enega največjih dosežkov v našem alpskem sveti nasploh.

Iskrene čestitke!! :laola :laola

PS kaj pa Triatlon jeklenih ? :wink:
Uporabniški avatar
 mirko1
#311732
mirko1 napisal/-a:srečno in pogumno naprej, ti pa želim, da izboljšaš rekord le za kako minutko, tako, da ostane kost za glodanje še komu :)


hmja, sej je skoraj, kot sem mu zaželel, no, dan gor ali dol :roll:
sicer pa iskrene čestitke za tak podvig. :laola
 uros feldin
#311760
Zaradi vrnitve z dopusta šele sedaj lahko na TF Marjanu čestitam za ta izjemen podvig in mu izrekam veliko spoštovanje!

Sicer sem spremljal njegov podvig in sem bil delno obveščen o dogajanju na trasi. Imam kar nekaj izkušenj in tudi znanja premagovanja SPP enem kosu in moram reči, da se z Marjanovim načinom premagovanja SPP sicer ne strinjam v celoti. Marsikaj bi se dalo storiti drugače, toda Marjan je dosegel svoj cilj in to je najpomembnejše. Rezultat dokazuje njegovo odlično pripravljenost, vseeno pa bi lahko več pozornosti namenil svojem zdravju.

Upam tudi,da je v času svojega podviga izpolnil vse tri pogoje za rekord: pridobil vse potrebne žige, uporabljal od PZS določeno traso SPP oziroma dovoljene variante SPP in premagoval SPP brez uporabe prevoznih sredstev.

Kar pa se tiče revanše, ki jo nekateri omenjajo...enostavno je ni, saj je bila že septembra 2012 dana napoved ...
 milk
#311826
Žal lansko leto nisem uspel prepričati nikogar na TVS, da bi poročali o Klemenovem podvigu. Dejstvo je, da sem se lani bistveno bolj angažiral in trudil, da bi vsaj v eni od oddaj o tem poročali ali pa, da bi Klemena povabili v studio. Letos je bila očitno veliko ugodnejša "klima" in mi je to uspelo brez pretiranega truda. Najbrž je k temu veliko pripomoglo dejstvo, da so zdaj v informativnem programu trije na precej pomembnih mestih, ki se sami dokaj intenzivno ukvarjajo s tekom. Za enega sem slišal, da naj bi tudi sam že prehodil celotno SPP in da ima vse žige! Taki ljudje se najbrž veliko bolj zavedajo, kaj pomeni podvig Klemena in Marjana. Prepričan sem, da bodo tudi v bodoče takim rečem posvečali vse več pozornosti.
 milk
#311842
Kakor vem, je bilo lani, za razliko od letos, organizirano snemanje podviga in je bil izdelan celo dokumentarni film. Žal nisem mogel na ogled, toda predvidevam, da je bilo kar nekaj posnetega materjala. Če bi se na TVS vendarle odločili nekoliko bolj predstaviti ta izziv (če ne prej mogoče drugo leto, pred napadom na rekord) upam, da bo tudi ta materjal dosegljiv, če bi ga želeli uporabiti. Jaz se bom potrudil kolikor bo v moji moči, da bi do takega prispevka prišlo.
Uporabniški avatar
 samostojni
#311849
:laola
milk napisal/-a:Žal lansko leto nisem uspel prepričati nikogar na TVS, da bi poročali o Klemenovem podvigu. Dejstvo je, da sem se lani bistveno bolj angažiral in trudil, da bi vsaj v eni od oddaj o tem poročali ali pa, da bi Klemena povabili v studio. Letos je bila očitno veliko ugodnejša "klima" in mi je to uspelo brez pretiranega truda. Najbrž je k temu veliko pripomoglo dejstvo, da so zdaj v informativnem programu trije na precej pomembnih mestih, ki se sami dokaj intenzivno ukvarjajo s tekom. Za enega sem slišal, da naj bi tudi sam že prehodil celotno SPP in da ima vse žige! Taki ljudje se najbrž veliko bolj zavedajo, kaj pomeni podvig Klemena in Marjana. Prepričan sem, da bodo tudi v bodoče takim rečem posvečali vse več pozornosti.
:laola
tale javna uprava :roll: rab mal cajta zgleda :rol: :clap: :clap: :clap: :rol:

Marjan čestitke, :clap: :juhuhu: :juhuhu: :cast1: :juhuhu: :juhuhu: :clap:
mam pa solzne oči (k berem in poslušam prispevek), :clap: solze veselja in sreče, k se mal probam predstavljat te bolečine :--( in veselja :P obenem na koncu na cilju :rol: :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu: :toast:
Upam da dobro okrevaš...bo še en cajt trajala rehabilitacija :) :lol: :roll: :clap: ampak se boš zrihtov :clap: vem :--

Lepo mi bodite VSI k ste ga telesno spremljali :laola precej nas :laola :TF) :laola je pa blo z mislimi zravn :juhuhu: :clap: :Fslo :heart :Fslo :clap: :juhuhu:
Srečno še naprej :clap: :juhuhu: :clap:
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA