hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

 bruny
#333711
Ja, lepo sta :D opravila s to zanimivo in razgibano potjo. Zanimivi vrhovi in povezave med njimi. Celotno pot je potrebno kar pošteno garati. Srebotnik v zimskih razmerah verjetno neugoden...Dolgo si jo ,,šparal,, in sedaj vrhunsko opravil z njo. Čestitke za odličen čas!! Hiter, klen, predvsem pa varen tekaški korak še dalje v Celjskem hribovju in drugod. Lp Bruno.
Uporabniški avatar
 Miroslav
#333743
Hvala enako, Bruno!
Res je, uživam v hribih, tako kot ti.
Zima je tako ali tako čas za bazne treninge, tek v hribih je idealen za to.
Celje ima to srečo, da ima hribovje z mnogo zanimivimi potkami. Skoraj neskončno različnih variant.
Jaz pa imam to srečo, da imam takšno službo, da lahko to koristim kot kondicijski trening v času službe.
Lep pozdrav, upam, da se kdaj srečava v hribih.
Mišo
:D
Uporabniški avatar
 Miroslav
#335775
CPP drugič.
ŽP Celje - Celjski grad - Srebotnik - po spodnji poti na Tovsti vrh - nad kamnolomom na Grmado - mimo Celjske koče na Vipoto - nazaj na ŽP Celje.
Skupaj 19,2 km poti, dobrih 1100 višinskih m navzgor in prav toliko navzdol, skupni čas 2:57:02.
Podlaga suha, vreme idealno, strogo sem se držal markacij. Danes so bile noge lahkotne do konca.
:juhuhu:
Uporabniški avatar
 Miroslav
#337190
CPP četrtič.
ŽP Celje - Celjski grad - Srebotnik - po spodnji poti na Tovsti vrh - nad kamnolomom na Grmado - mimo Celjske koče na Vipoto - nazaj na ŽP Celje.
Skupaj 19 km poti, dobrih 1100 višinskih m navzgor in prav toliko navzdol, skupni čas s postanki 2:38:35. Močno sem popravil svoj rekord.
:juhuhu:
Danes sem imel neverjetno lahke noge, vreme idealno, pot sem oddelal praktično brez vode in hrane, edino na Celjski koči sem spil malo vode, postanki so bili zelo kratki.
:D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA