tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 pajo
#157449
Aj Luzer nam je pa res zameril ko je z mrcino čakal pri bajerju. Fotk ni pa ni.
 luzr
#157470
pajo napisal/-a:Aj Luzer nam je pa res zameril ko je z mrcino čakal pri bajerju. Fotk ni pa ni.


:) Pajo, glede tega ni zamere. Hvala, ker si sploh dostavil Spelo* in ključe. Spela* prej tudi ni mogla do ključev, ker ji nek drugi zlovoljnež ni hotel pomagati... Meni pa še manj!
Paju nisem mogle telefonirati...
Nadj@ se je izjemno angažirala s posredovanjem ključev in se ji bom še dodatno zahvalil.
Res sem nameraval biti doma ob 12.uri. Ker sem imel potem opravke ob 14.uri!!!!
In sem v tem času moral še nekaj stvari urediti. Med drugim sem rabil dva dovolj umazana avtomobila za prevoz beštije, ki je bila jasno malo mokra in blatna. A o tem več drugič.

V času ko sem čakal pri, v, ob in za avtom s cuckom sem znova srečal prijazno družinico i nizvedel zanimivo zgodbo o šarplanincu.
Zategadelj nobene zamere. V tričetrt ure je šlo mimo še vsaj pet cuckov, ki jim slabovoljne lastnice niso pustile druženja in so naju grdo gledale.
Moja zverina je namreč sprehajajoče mestne psičke vabila k igri, jaz pa sem lastnicam pojasnjeval kaj to pomeni. Niso bile zadovoljne...

Slikice bodo kmalu.
V nedeljo sem od 18.ure urejal tisto, česar doma nisem mogel zaradi treh različnih prostočasnih aktivnosti.
Zato tudi nisem komentiral teka na Polhograjsko Grmado.
Danes nisem mogel do računalnika za tekaško prostočasne aktivnosti na forumu in se sploh nisem oglašal.

Torej, še enkrat Pajo, nobene težave gelde tega. Še bodo teki.
Še kar nekaj fotografij dolgujem nekaterim forumašem. :wink:
Uporabniški avatar
 Loni
#157486
luzr napisal/-a: Hvala, ker si sploh dostavil Spelo* in ključe. Spela* prej tudi ni mogla do ključev, ker ji nek drugi zlovoljnež ni hotel pomagati... Meni pa še manj!
:wink:


Ti, ti , ti, bodi srečen, ker sem jaz imela tel. od Mojculje in Pajota v moji škatlici, pa da me je prva poklicala in povedala, da imajo dotični most wanted artikel, drugače bi ti še danes vandral tam okoli bajerja. In baje odklenjene srebrne francoske strele. Tako se je pa vse izšlo kot je treba. Je ravno prav začinilo nedeljsko dogodivšino in kar priznaj, da luzr ne bi bil luzr, če se ne bi kaj takega primerilo. Slinavcu pa je verjetno vse to pohajkovanje ugajalo na celi črti.
 luzr
#157495
Loni psa sem peljal na sprehod, to je res. Predvideval sem tudi, ti imaš pajovo številko. Torej je njegov telefon imela mojculja.
Prav imaš, načrtoval sem zadnje mesto na pohajkovanju ob polovici žice... Zveri je ugajalo, ker in kadar so bili prisotni drugi psi.
Vzdevek si razlagaš deloma pravilno. Ponavadi sem rad zadnji, ker prvi ne morem biti.

Slikice so tukaj. http://picasaweb.google.com/tibkrb/TekaKiForum#
Fotografije

Izbrane slike si prenesite ali mi pošljite zahtevek po slikah v večji ločljivosti v roku dveh mesecev.
Nekatere neostre in slabo kadrirane, ker me je nekaj deset kosmatih kilogramčkov malce prestavljalo.
Uporabniški avatar
 Loni
#157498
Brez tebe bi bilo itak dolgčas. Ni lepšega, ko si zgubljen in se potem najdeš :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA