tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#172128
...čakam...pa čakam...pa ....nič, najbolje da pobuda pade.... :D :D

Torej, vremenska napoved za nedeljo je odlična Slika .... Sežana je vse bližje in bližje ...zato ne vidim razloga, da se v nedeljo :arrow: 8.3.2009 ne podamo na kroženje okoli Ljubljane....

Predlog je sleč: štart na parkirišču pri Fužinskem gradu, ob 9. uri, glede analize, okrepčevalnic, itd.....so stvari še odprte...

...možnosti teka so neomejene....celoten PST, morda polovičko, v poštev pride tudi klic v sili...no z glasom ljudstva si boste pa verjetno bolj težko kaj pomagali...:lol: :lol: :lol: :lol:

..če kdo koleba..ali bi ali ne...pa nekaj vtisov iz lanskega leta...http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=8614 ...in tako mislim, da dileme več ni.... :lol: :lol:


Cel PST:
1. AVI
2. zajc

Polovička PST:
1. bobr


...toliko na kratko...pobuda je padla...sedaj pa se le pridno pofočkajte.... :lol: :lol:
Nazadnje spremenil AVI, dne 06 Mar 2009, 14:24, skupaj popravljeno 1 krat.
 luzr
#172130
Khm, načeloma pst teke razpisuje nejgova mastnost bajsi... Pripravi se na posledice. ;>
Uporabniški avatar
 Uroš Sobočan
#172145
Pa lih zdaj ko sem šel domov v prekmurje :roll:
Ok bom pa vsaj mislil na vas... skratka lepo tecite pa pazite nase!!
Uporabniški avatar
 mazi
#172148
Ojla,

Midva z Lili bi se teka rada udeležila pa bova takrat na morju... :cry: Bova pa tam odtekla eno rundo z mislijo na vas... :wink:
Uporabniški avatar
 bobr
#172164
O lušno. Je še kdo za polovičko? Tok da vem a se lahko prišlepam za prevoz :wink:
Uporabniški avatar
 zajc
#172189
Jaz bom šel cel krog, štartal bom pri mlekarnah ob 8:05 in se vam pridružim ob 9:00 pri Fužinskem gradu. Glede okrepčevalnice pri Šparu na Slovenčevi pa ne morem nič obljubiti. Lahko da bo, lahko da ne bo.
Uporabniški avatar
 AVI
#172193
...ja, kot kaže bomo imeli eno mobilno okrepčevalnico na kolesu...koliko bo obilna je pa odvisno ali mi bo uspelo namontirati košarco....ampak v vsakem primeru se bo kakšna banana, keks in voda najdla....

...spisek "pofočkanih" se je posodobil....

...jupi...jupi...sonček je, in sonček bo.....
Uporabniški avatar
 bobr
#172198
Pa kaj je zdaj to, a je še vedno zimska lenoba v zraku? :)

Avi če ne bo drugače a me lahko zjutraj pobereš z avtom kje v šiški?
Uporabniški avatar
 AVI
#172200
bobr napisal/-a:Pa kaj je zdaj to, a je še vedno zimska lenoba v zraku? :)

Avi če ne bo drugače a me lahko zjutraj pobereš z avtom kje v šiški?


...ne vem ne vem...kaj je v zraku...

...bobr, ni panike, te bomo že spravli do fužinskega gradu.... :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#172203
Načeloma tudi jaz pridem na cel zelo počasen krog. (med 6 in 7min/km brutto)
Okrepčevalnice po mojem niso potrebne.
Najboljše je imeti malo € s seboj.

LP
 spela*
#172205
Hm ... Načeloma sem imela v nedeljo v mislih Panovec, zdaj pa kolebam. PST je vsekakor bliže. :lol:

Se odločim do jutri.
Uporabniški avatar
 bla_k
#172211
Nedelja je žal tista, ki jo bo treba posvetiti boljši polovici.
Se bom pa zato podal na ''opazovanje'' jutri okoli 7h od Koseškega bajerja v smeri urinega kazalca. Sporočim stanje :wink:
Uporabniški avatar
 bla_k
#172212
bla_k napisal/-a:Nedelja je žal tista, ki jo bo treba posvetiti boljši polovici.

Ufff, tale žal je mišljen seveda v narekovajih!
Uporabniški avatar
 miciM
#172232
Mene pa so okoliščine prikrajšale za zimske radosti, zato grem na sneg, da ga vsaj malo okusim. Tek bo že malo počakal :lol: :lol: :lol: .

Uživajte!!

:wink:
Uporabniški avatar
 AVI
#172234
spela* napisal/-a:Hm ... Načeloma sem imela v nedeljo v mislih Panovec, zdaj pa kolebam. PST je vsekakor bliže. :lol:

Se odločim do jutri.


spela* nič kolebat, samo laufat....po PST.. :lol: :lol:


raziskovalec napisal/-a:Načeloma tudi jaz pridem na cel zelo počasen krog. (med 6 in 7min/km brutto)
Okrepčevalnice po mojem niso potrebne.
Najboljše je imeti malo € s seboj.

LP


no problem...se znamo tudi prilagoditi.... :lol: :lol: :lol:


bla_k napisal/-a:Nedelja je žal tista, ki jo bo treba posvetiti boljši polovici.
Se bom pa zato podal na ''opazovanje'' jutri okoli 7h od Koseškega bajerja v smeri urinega kazalca. Sporočim stanje :wink:


začetek nedelje lahko tudi zelo lepo začneta, s skupnim kroženjem po PST .... :lol: :lol: :lol:


..tudi kolesarji dobrodošli, če se slučajno kdo ne čuti za tek.... :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA