tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#172239
AVI napisal/-a:...čakam...pa čakam...pa ....nič, najbolje da pobuda pade.... :D :D

Torej, vremenska napoved za nedeljo je odlična Slika .... Sežana je vse bližje in bližje ...zato ne vidim razloga, da se v nedeljo :arrow: 8.3.2009 ne podamo na kroženje okoli Ljubljane....

Predlog je sleč: štart na parkirišču pri Fužinskem gradu, ob 9. uri, glede analize, okrepčevalnic, itd.....so stvari še odprte...

...možnosti teka so neomejene....celoten PST, morda polovičko, v poštev pride tudi klic v sili...no z glasom ljudstva si boste pa verjetno bolj težko kaj pomagali...:lol: :lol: :lol: :lol:

..če kdo koleba..ali bi ali ne...pa nekaj vtisov iz lanskega leta...http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=8614 ...in tako mislim, da dileme več ni.... :lol: :lol:


Cel PST:
1. AVI
2. zajc
3. raziskovalec
4. ...

Polovička PST:
1. bobr
2. ...


...toliko na kratko...pobuda je padla...sedaj pa se le pridno pofočkajte.... :lol: :lol:
 nana
#172242
Jaz bi šla pa v kontra smeri (od Fužinskega gradu proti BTC (npr. do Žita), nasproti "počasnim" :shock: Mogoče bodo pa do tam že omagali in šli res z napovedanim Razyjevim tempom :lol:
Bi šel kdo z mano? Npr. Sončka? :wink:
Uporabniški avatar
 AVI
#172247
vencelj napisal/-a:Cela me zelo vleče, a imam tokrat v planu druge "osmomarčevske dejavnosti".
Dobro tekajte, se vidimo ob drugi priložnosti, če ne prej, z nekaterimi na Murovici... :lauf: .

LP, vencelj


vencelj če si slučajno premisliš, veš kje nas najdeš... :lol: :lol:
 spela*
#172265
Kaj to pomeni, samo štirje prijavljeni, eni bi pa radi še v nasprotno smer tekli? :twisted:

Kakšen tempo boste v resnici ubrali? Je poleg bobra še kakšen "polovičkar"?
Uporabniški avatar
 Sončka
#172266
nana napisal/-a:Jaz bi šla pa v kontra smeri (od Fužinskega gradu proti BTC (npr. do Žita), nasproti "počasnim" :shock: Mogoče bodo pa do tam že omagali in šli res z napovedanim Razyjevim tempom :lol:
Bi šel kdo z mano? Npr. Sončka? :wink:


Z veseljem, a ta vikend ne morem... Tako da drugič.
Uporabniški avatar
 Loni
#172274
Zelena sem, zelena v ksiht, Nana, jaz bi šla z veseljem s tabo, pa na Panovec bi šla, ma ne morem. Ampak končno lahko spet normalno diham. Ker drugače bi že vzela dotično motikco in se zakopala na vrtu, tako pač je, če stanuješ zraven PSTja in gledaš mimotekajoč folk. Grrrrrrrr.
Uporabniški avatar
 nada
#172276
na Panovec bi šla


hi,hi,hi Lonči ti kar počivaj, bom veeeerjetno tvoje mesto v avtu zasedla (beri....če me bodo maca & company s sabo vzeli) :wink:
 spela*
#172280
Ja nič, potem naj pa Avi pod bobrovo ime doda še mojega.
Bobr, se potem dobiva v Kosezah ... 20 minut do deveth?
Še kakšen kandidat za polovičko? Ali kandidatka? Se bojim, da me bodo fantje preveč priganjali. :oops:

Nana?
#172284
AVI napisal/-a:...čakam...pa čakam...pa ....nič, najbolje da pobuda pade.... :D :D

Torej, vremenska napoved za nedeljo je odlična Slika .... Sežana je vse bližje in bližje ...zato ne vidim razloga, da se v nedeljo :arrow: 8.3.2009 ne podamo na kroženje okoli Ljubljane....

Predlog je sleč: štart na parkirišču pri Fužinskem gradu, ob 9. uri, glede analize, okrepčevalnic, itd.....so stvari še odprte...

...možnosti teka so neomejene....celoten PST, morda polovičko, v poštev pride tudi klic v sili...no z glasom ljudstva si boste pa verjetno bolj težko kaj pomagali...:lol: :lol: :lol: :lol:

..če kdo koleba..ali bi ali ne...pa nekaj vtisov iz lanskega leta...http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=8614 ...in tako mislim, da dileme več ni.... :lol: :lol:


Cel PST:
1. AVI
2. zajc
3. raziskovalec
4. ...

Polovička PST:
1. bobr
2. spela*
3. ...


...toliko na kratko...pobuda je padla...sedaj pa se le pridno pofočkajte.... :lol: :lol:


...še kakšen kadidat/kandidatka, morda.... saj zmoremo... :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 bobr
#172286
spela* napisal/-a:Ja nič, potem naj pa Avi pod bobrovo ime doda še mojega.
Bobr, se potem dobiva v Kosezah ... 20 minut do deveth?
Še kakšen kandidat za polovičko? Ali kandidatka? Se bojim, da me bodo fantje preveč priganjali. :oops:

Nana?

Oj špela velja. Čak, sam kako bova s prevozom? Ti prideš pome, pelješ naju na štart in potem v cliju polovičke greva po moj avto in te zapeljem do štarta? :) Najbolš da te pokličem 8)
 nana
#172287
Jaz si bom pa tole ocitno pustila za popoldne :(
Uporabniški avatar
 yogo
#172288
Še dva za PST

Yogo polovička al pa cela
Marija polovička

lp Yogo
 spela*
#172290
Torej se polovičkarji dobimo ob 8:40 in se odpeljemo v Fužine ... vseeno, kdo pelje v katero smer.

Nana, zakaj ne bi šla zraven?
#172292
AVI napisal/-a:...čakam...pa čakam...pa ....nič, najbolje da pobuda pade.... :D :D

Torej, vremenska napoved za nedeljo je odlična Slika .... Sežana je vse bližje in bližje ...zato ne vidim razloga, da se v nedeljo :arrow: 8.3.2009 ne podamo na kroženje okoli Ljubljane....

Predlog je sleč: štart na parkirišču pri Fužinskem gradu, ob 9. uri, glede analize, okrepčevalnic, itd.....so stvari še odprte...

...možnosti teka so neomejene....celoten PST, morda polovičko, v poštev pride tudi klic v sili...no z glasom ljudstva si boste pa verjetno bolj težko kaj pomagali...:lol: :lol: :lol: :lol:

..če kdo koleba..ali bi ali ne...pa nekaj vtisov iz lanskega leta...http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=8614 ...in tako mislim, da dileme več ni.... :lol: :lol:


Cel PST:
1. AVI
2. zajc
3. raziskovalec
4. yogo
5. ...

Polovička PST:
1. bobr
2. spela*
3. marija
4. ....


...toliko na kratko...pobuda je padla...sedaj pa se le pridno pofočkajte.... :lol: :lol:


...le tako naprej.... :lol: :lol: ...sem vedel da zmoremo...hehehehe

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA