tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

9. tek po PST naj bi bil:

10.04.2005
21
68%
17.04.2005
10
32%
Uporabniški avatar
 H2O
#36803
Viški britof - Koseški bajer. Zame čist zadosten projekt. Kdaj približno boste tam? :? Rabi kdo kakšno vodo? :? Bi jo imel Vito lahko v nahrbtniku, ker močno računam, da bo kolesaril... :?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36804
Nataša napisal/-a:...Vsem ostalim pa lep tek po PST!! :wink:...


Kaj pa ti, Nataša? :? :wink:
Tudi ti pridi, vsaj na analizo.. :wink:

Velja tudi za vse ostale, ki kolebate med "bi" in "ne bi", prostih mest je še dovolj... :wink:

Popoldan bo "slika" glede Balinčka jasna 100%. (Sedaj je zgolj 99,9%.). :D Takrat se zopet javim.... Medtem še malo pobrskajte po Organizacijski strani ter poglejte, če imate ob svojem imenu kakšen "čuden" znak... :wink:

PS:Organizacijska stranse sproti ažurira... :D
 Nataša
#36808
Vlajko napisal/-a:Kaj pa ti, Nataša? :? :wink:
Tudi ti pridi, vsaj na analizo.. :wink:


Hvala za vabilo, ampak grem na krst ene majhne punčke :wink:
Uporabniški avatar
 lunca
#36822
Nataša napisal/-a:
Lunca, tisti tvoji naj si sami skuhajo župo. Kaj pa emancipacija? :lol:




Kva pa je to EMANCIPACIJA :?: A je to kej za v župo :?:

Zakaj ti ni moja slikca všeč? Čaki, bom poiskala kakšno drugo! :wink:
 Nataša
#36823
lunca napisal/-a:Kva pa je to EMANCIPACIJA :?: A je to kej za v župo :?:


:lol: :lol: :lol: :lol:
 žuža
#36832
Prijavljam še MajoM na polovičko.
Če sem jo pa prav razu,ela, ne gre na ana-lizo :shock: :?:
Se vidjamo :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36834
Najnovejša informacija glede analize:

Balinčkek je v nedeljo naš, in sicer od 11.00. Prostor je pa tudi običajen. :!:

Zanimivost: Ravnokar me je po telefonu poklical N.N. (več o tem na analizi), ki med drugim skrbi za urejanje PST. Povedal je, da je slučajno naletel na našo spletno stran in to ravno na ta razpis teka po PST. Je naravnost navdušen nad nami, to da tečemo po PST pa ga je naravnost ganilo. :D Tudi moj "trud" je zelo pohvalil.... :oops:

Povedal mi je tudi dosti podrobnosti o sami progi. Zaenkrat povem samo to: Celotna proga je dolga natančno 32,88 km in je bila prvotno v celoti "kilometrsko" označena (medtem so nekatere oznake bodisi zbledele bodisi postale žrtev vandalov,...). Oznaka 0 km je na Viču (v bližini Grude na Tržaški..), oznake pa tečejo v smeri urinega kazalca....
:wink:


PS:Organizacijska stranse sproti ažurira... :D
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 07 Apr 2005, 15:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#36837
žuža napisal/-a:Prijavljam še MajoM na polovičko.
Če sem jo pa prav razu,ela, ne gre na ana-lizo :shock: :?:
:shock: :shock: :shock:
Uporabniški avatar
 Špik
#36841
Glede na vremensko in morebitni novazapadli sneg, bi se znalo zgodit, da bom šel raje smučat. Moja udeležba ni 100%...
 Lučko
#36846
Mislim, da tako informacijsko podrobne, ažurne in nenazadnje tudi estetske organizacijske strani še nismo imeli na TF-ju :idea: Bravo Vlajko :clap:
PS
Tebi v znak spoštovanja moj 1000 post, Filipidu pa v nedeljo 32,88 km :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36869
Lučko napisal/-a:Mislim, da tako informacijsko podrobne, ažurne in nenazadnje tudi estetske organizacijske strani še nismo imeli na TF-ju :idea: Bravo Vlajko :clap:
PS
Tebi v znak spoštovanja moj 1000 post, Filipidu pa v nedeljo 32,88 km :wink:


Lučko, služim :TF). (Se kaj spomniš tega odgovora na pohvalo) :wink:
Pa, vseeno, ni vse ravno brezhibno. Npr. , Tini "mi" je že dal "korpco". :cry: . Pa še dodatne probleme mi je s tem povzročil, z obzirom, da je imel "zaduženje". :roll:

Čestitam ti za preboj med nesmrtne, zelo mi je v čast, da si to posvetil ravno meni. :D :wink:

Sam bom sicer naredil le dobro tretjino tvoje kilometraže, a jih bom prav tako posvetil Filipidu... :wink:

Pa še nekaj, preden se Pečenko dokončno oglasi...Vreme v nedeljo celo obeta.... :o :? :D

PS:Organizacijska stranse sproti ažurira... :D
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 08 Apr 2005, 07:05, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 tini
#36881
Vlajko napisal/-a:
Pa, vseeno, ni vse ravno brezhibno. Npr. , Tini "mi" je že dal "korpco". :cry: . Pa še dodatne probleme mi je s tem povzročil, z obzirom, da je imel "zaduženje". :roll:


Vlajko, pa menda ni tako hudo :?:
Zdej mam pa kar mal slabo vest
:) !

Anyway, ob priliki te castim na kaksnega kozla :) !

lptini
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36900
tini napisal/-a:.....Vlajko, pa menda ni tako hudo :?:
Zdej mam pa kar mal slabo vest
:) !.....


Tini, nikar.... :wink: , saj se le malo hecam... :lol: Konec koncev boš imel pomembno poslanstvo: braniš barve TF v Novem mestu... :wink:

:?: :?: :?: "Meduza" in "SPRINTER4000" :?: :?: :?:
Ker se v bistvu nista prijavila za tek, temveč le glasovala, vaju zaenkrat "vodim" med prijavljenimi, ki ne potrebujejo prevoza. Ali je kakšna možnost, da se "izjasnita" glede tega, recimo po ZS ali GSM.... :wink: Hvala. :D

Če še kdo slučajno ni opazil, vsak "moj" post se zaključuje s PS-jem ter linkom do kar ažurne Organizacijske strani, kjer so najpomembnejše informacije glede nedeljske prireditve, tako da vam ni potrebno listati po vseh straneh ... :wink: :!:

PS:Organizacijska stranse sproti ažurira... :D
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 08 Apr 2005, 07:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#36902
Helou!
NM Bajsi je danes posebno radodarna s podeljevanjem časti in napredovanj. Tokrat je tega deležen baron Vlajko, ki mu ob tej priliki NM Bajsi dodeljuje plemiški naslov von Vlajko.
NM Bajsi se vam po vsej verjetnosti pred tekom oglaša zadnjič. Zatorej vam želim, da se ne glede na vse udeležite teka in, da se imate sakramensko dobro.
Torej, vidimo se 10.04. pred Fužinskim gradom!
pies: Razpisan je 10. tek po PST, kateri je posvečen podpori Filipidu.
Uporabniški avatar
 milkec
#36903
Vlajko napisal/-a: Tudi moj "trud" je zelo pohvalil....


Mislim, da o tem ni dileme :cast1: :cast1: :cast1: :cast1:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA