tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 alan
#37349
Zivjo!

Nekaj casa je bila nedostopna Vlajkotova organizacijsko - informacijska stran 9. teka po PST... Sedaj spet vse stima (verjetno je imel Ero prste vmes)! Hvala!

Kot 'mlecnezobec' PST teka vem, da obstajajo se kaksne nejasnosti, zato sem pri 10. PST teku poskusal dodati se nekaj balasta... :D

Kljub slabemu? vremenu se nas je v nedeljo zbralo precej tecacev in upam, da bo tako tudi na naslednjem teku... :D :D :D

... pa se link na najnovejso inacico organizacijske strani (povezava)

...in ne pozabit: Vreme je odvisno od nasega razpolozenja in ne obratno!

Lep dan! :D :D :D
Uporabniški avatar
 Špik
#37355
alan napisal/-a:...in ne pozabit: Vreme je odvisno od nasega razpolozenja in ne obratno!


Si velja zapomnit!!!
 Nataša
#37443
Jst tudi pridem na eno zelo počasno polovičko Fužine-Koseze :P

Lahko tudi peljem, ampak to še sporočim, kako pa kaj. :wink:
In potem analiza, ne?
Uporabniški avatar
 alan
#37459
Nataša napisal/-a:...In potem analiza, ne?


Ja.... pricakujem, da bodo na analizo prisli vsaj vsi tisti, ki so se prijavili na tek! No... ce pa nas pride se kaksnih 100 :shock:, tudi ne bi smel biti problem :lol: ....mislim vsaj :roll:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#37473
Helou!
Alan lepo.
Popolnoma obvladaš posel. Le majčkena kritika, naslov mora biti kopipejst!
Tekači pa upam, da boste bolj številni kot se napovedujete!
Uporabniški avatar
 alan
#37484
Bajsi napisal/-a:...Le majčkena kritika, naslov mora biti kopipejst!


Kritiko popolnoma sprejmem, napako urno popravljam... :wink:

Bajsi napisal/-a:...Tekači pa upam, da boste bolj številni kot se napovedujete!


Hja... vreme ne more biti izgovor, saj bo enako 'lepo' kot je bilo prejsnjo nedeljo! Sobotni Molniski tek malce strene mesa, pa vseeno vabim vse tiste, ki bi si se v nedeljo malce misice pretegnili in podlago za nedeljsko kosilo pripravili! :D

Mene v nedeljo po vsej verjetnosti ne bo... imam izbiro med tem tekom in Rijeskim maratonom naslednji teden... No can do oboje :cry:

Lahko NM pristavim na popis prijavljenih udelezencev??? :roll:


organizacijska stran po upostevanih kri... pripombah... (povezava)
 mojA
#37485
Čist informativno, mogoče bi se lahko priključila. Kdaj pa boste v Kosezah, mogoče nama uspe se priključiti v smeri Koseze - Vič - Murgle? Nazaj bova tekla po isti poti.
Uporabniški avatar
 alan
#37491
Prejsnji teden smo tekli s priblizno hitrostjo 5.5 min/km ozroma malcek pocasneje. Mislim, da smo prispeli v Koseze v dobri uri in pol - uri in tricetrt (nekateri prej, drugi kasneje).

Po Meduzini tabeli (povezava) je zelo enostavno oceniti, kdaj bomo v Murglah... (priblizno) :wink:

:D :D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#37495
alan napisal/-a:...Mene v nedeljo po vsej verjetnosti ne bo... imam izbiro med tem tekom in Rijeskim maratonom naslednji teden...


:roll: :roll: :roll:

Nimaš izbire.... :wink:

Riješki maraton ima že svoje organizatorje, ti pa moraš nadzorovati potek svojega ... :!: :twisted: :wink:
 Lučko
#37510
Riješki maraton ima že svoje organizatorje, ti pa moraš nadzorovati potek svojega ...

Vlajko, če to mislš une dve iz MZŽ-ja za organizatorke, pol mam občutek, da bomo nekje ob severnem morju Skandinavije laufal. :twisted: :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Barb
#37530
Jaz tule nekaj ne razumem:Tek po PST je 17.4,Riješki polmaraton pa 24.4. :?

Lučkooo :twisted: ,......pamti pa vrati :lol:
 Nataša
#37554
Lučko napisal/-a:Vlajko, če to mislš une dve iz MZŽ-ja za organizatorke, pol mam občutek, da bomo nekje ob severnem morju Skandinavije laufal. :twisted: :mrgreen:


ena hunta spet neki cmoka :? kaj te pa Skandinavija moti, lepo prijetno hladno je. :wink:
Uporabniški avatar
 alan
#37556
Vlajko napisal/-a:Nimaš izbire.... :wink:


Ja... zdaj je res nimam vec :oops: Torej... vidimo se v nedeljo na PST! :D :D Ku fajn ko se drugi namesto tebe odlocajo... :lol:

Barb napisal/-a:Jaz tule nekaj ne razumem:Tek po PST je 17.4,Riješki polmaraton pa 24.4.


Vecni problem: Vsake tolko je treba romat :driver: v 'domace kraje' in osvezit pogodbo o stalni zaposlitvi... :D Nazadnje me je ze pes cudno gledal :shock: in ne upam si dozivet, da me ne bi vec spoznal...

Obenem se zna zgoditi, da mi bo ob ustreznih pogajalskih manevrih mogoce ratalo se Rijeko 'pospravit'.... Huuu... je se dalec... Kdo bi vedel??? :D
 anja
#37557
Ojla, no, zdej vem o tem teku že skoraj vse :D . Prijavlja(va) se (z mojo psico) na odsek od Fužin do Hradeckega (no, čez Golovec). Če pa bo zneslo, pa lahko tudi kej dlje :cast: . Ampak bi se priključila h kakšnemu bolj tapočasnemu... :?
lp do nedelje! 8)
Uporabniški avatar
 alan
#37567
anja napisal/-a:Ampak bi se priključila h kakšnemu bolj tapočasnemu... :?


No prob! Jaz bom ze dovolj pocasi tekel... Bolj me skrbi... hmmm... dvakrat sem tekel po tej poti cez Golovec in se enkrat grdo izgubil! :oops: (drugic, ko se nisem izgubil, sem tekel v druzbi)

:D :D :D

obnovljena organizacijska stran (povezava)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA