tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#36899
Helou!
Alan se je zavezal, da bo prevzel organizacijo 10., jubilejnega teka po PST.
Ker se vas je v anketi teme 9. teka kar nekaj prijavilo za 17.04., se je NM Bajsi odločila, da sta Filipid in jubilejnost tekov po PST zadostni razlog za povabilo na ponovno obkroženje Ljubljane.
Pridite, ne bo vam žal.
Organizacijsko - logistično plat prevzema Alan, ki ga ob tej priliki, NM Bajsi povišuje v njegovega pribočnika.
Alan, oder je tvoj!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36906
Za Filipida bom odtekel polovičko od Fužin do Kosez. :wink:
Alan, name lahko računaš tudi kot šoferja v slučaju potreb. :!:

PS: Alan, če boš pri "nadvojvodi" ter pri novopečenemu "von-u" našel kaj uporabnega zase, ti je že vnaprej dovoljeno!!! :wink:
Uporabniški avatar
 alan
#36929
UAU! Nazivi padajo!!! ...s tem seveda tudi ustrezna odgovornost :--( He...he... samo da se bomo fajn imeli, pa bo vse poplacano!!!

Medtem ko spremljam organizacijske umetnije, ki jih zganja baron von Vlajko :cast1: :cast1: :cast1: se mi koza jezi (konkurenca PRESS)! Le kako naj tole dohajam!?! :--( :--( :--(

AMPAK :!: ...imam se aduta v rokavu!!! Za 17.4. sem ze poslal prosnjo na vrhovno vremensko poveljstvo in narocil lepo soncno vreme ter okrog 15 stopinj celzija.... :D :D :D

Zdaj pa resno.... na dan s prijavami, vprasanji, prosnjami!

Lep dan!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36932
alan napisal/-a:....Medtem ko spremljam organizacijske umetnije, ki jih zganja baron von Vlajko ....


Zaključke na to temo bomo "vlekli" v nedeljo popoldan, ko bo zadevo "pod streho" (Potemkinova vas Press). :roll: :wink:
 Ninocka
#37154
Prijavljam se na Filipidovo kroženje okoli Lj. Še pa sporočim na katerem izseku krožnice bom tekla.
Uporabniški avatar
 Špik
#37155
Jaz sem tudi načeloma za.
Uporabniški avatar
 Barb
#37207
Alan jaz pridem.
Štartam na Dolenjki in tečem do domov.
Tempo tko kot včeraj :arrow: tempo družba se vidimo :?:

Če bi bil kdo zjutraj pripravljen, da me pobere v Šiški in odpelje na Dolenjko bi blo super. :roll:
 anja
#37220
Živ, načeloma sem za. :D Moram le še preverit, kako to poteka. A mi lahk kdo namigne, kje najdem kej več o tem? Plis....
:oops: :clap:
Uporabniški avatar
 alan
#37221
Vzpodbuda Filipidu ali 10. tek po PST, 17.04.2005

INFO
Tek se bo zgodil 17.04.2005 s štartom ob 9.00 na parkirišču pred Fužinskim gradom (povezava). Tekači se dobimo pred gradom ob 8.45!

TRASA
Teče se po PST v smeri urinega kazalca, torej od štartne pozicije izpred Fužinskega gradu proti jugu. Najprej preplezamo Golovec, nato nadaljujemo mimo kitajske restavracije na Dolenjski cesti proti Murglam. Tisti, ki tečejo polovičko, mimo Dolgega mostu pritečejo do Koseškega bajerja, kjer jih po dogovoru počakajo nadvse prijazni prostovoljci, ki tekače odpeljejo nazaj na Fužine na analizo! Tekači, ki tečejo ves krog, nadaljujejo pot po severnem delu PST (v območju Šiške in Bežigrada je asfalt!) mimo Žal nazaj do Fužin. Traso je že pred časom zelo nazorno predstavil Runner! (povezava)
Razdalje med posameznimi lokacijami na PST ter približnimi časi prihoda tekačev pri določeni hitrosti je velikodušno pripravil Meduza! (povezava)
Razen tega se tekači na PST vključujejo (in izključujejo) na poljubnih llokacijah, glede na trenutne tekaške želje oziroma sposobnosti. Med priljubljenimi krajšimi trasami je relacija Dolenjska cesta - Koseze, ki izključuje Golovec, relacija Vič - Koseze, včasih tudi Koseze - Vič - Koseze. ...v glavnem - po želji!
Glede na širok razpon tekaške pripravljenosti in trenutnih ambicij se tempo tekačev lahko precej razlikuje. Kmalu po štartu tako nastanejo skupinice tekačev, ki z različnimi hitrostmi velikega razpona potujejo proti cilju...

PREVOZI IN PREVOZNIKI
Tekače, ki končajo tek pri Koseškem bajerju, poberejo velikodušni tekači-šoferji in jih pripeljejo nazaj do Fužin. Zaželjeno je, da tekači-šoferji, ki so pripravljeni ponuditi prevoz na relaciji Koseze-Fužine, to tudi omenijo pri prijavi na tek. Tekači-nešoferji s(m)o za morebiten prevoz zelo hvaležni!
Šoferji se dobijo v Kosezah, na parkirišču pred Internormom (povezava) ob 8.15! Eden (oz. več) izmed njih potem pripelje(jo) vse ostale na štart.

ANALIZA
Analiza bo potekala v gostilni Zajčja dobrava, (naslov: Novo polje, cesta III/27) in je obvezna :D (zaželjena) še posebej za 'sveže' forumovce!

Kako najti gostilno:
Zaloška cesta preko obvoznice proti Polju. Pred cerkvijo na levi zavijemo levo na Zadobrovško cesto in mimo pošte v podvoz. Prva cesta na desno na drugi strani podvoza je Cesta III. ...ob gozdovih in travnikih še 800m naprej...

PRIJAVLJENI TEKAČI

Polovička:
1. Vlajko
2. Klaudi
3. Milkec
4. Bojanm
5. Nataša
6. Alan
7. Simi
8. Ninočka
9. Zarja???

Poljubne trase:
1. Barb (Dolenjka - Koseze)
2. MajdaPR (22km - Fužine - Bežigrad; mogoče cel krog)
3. MirkoPR (22km - Fužine - Bežigrad)
4. Anja (čez Golovec pa še malčk...)
5. mojA + ? :oops: (Koseze - Murgle - Koseze)

Še neznana trasa:
1. Špik


PREVOZ na relaciji Koseze - Fužine:
1. Vlajko (pusti avto v Kosezah)
2. Klaudi
3. Simi


*** OBVESTILA ***

Prevozi: Prevoze potrebne sem zaenkrat določil vse polovičkarje! ŠE KDO ??? Barb še vedno potrebuje prevoz do Dolenjske ceste!

Analiza: Miza rezervirana v gostilni Zajčja dobrava, Novo polje, cesta III/27; po 11. uri

Kako najti gostilno:
Zaloška cesta preko obvoznice proti Polju. Pred cerkvijo na levi zavijemo levo na Zadobrovško cesto in mimo pošte v podvoz. Prva cesta na desno na drugi strani podvoza je Cesta III. ...ob gozdovih in travnikih še 800m naprej...

Hidracija: Ponujam polovično rešitev dehidracije na relaciji polovičke... jaz bom imel s sabo kakšno steklenico vode ali dve!

Kontakt: Moj GSM: 031-332-971

:D :D :D
Nazadnje spremenil alan, dne 24 Avg 2005, 10:50, skupaj popravljeno 28 krat.
Uporabniški avatar
 alan
#37222
anja napisal/-a:Živ, načeloma sem za. :D Moram le še preverit, kako to poteka. A mi lahk kdo namigne, kje najdem kej več o tem? Plis....
:oops: :clap:


Se najvec informacij bos nasla na Vlajkotovi strani, pri organizaciji 9. teka po PST ...info

Kar najvec informacij in napotkov bom poskusal natresti tudi jaz na organizacijski strani 10. teka, ki pa za svoj nastanek potrebuje se nekaj casa.... :D :D :D
Uporabniški avatar
 klaudi
#37240
Hojla!
Jaz tudi pridem. Kar se tiče prevoza-isto kot včeraj, lahko pustim avto v kosezah in peljem nazaj na fužine oz. obratno.
Čao
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#37269
Prideva tudi midva, verjetno okoli 22 km, pravzaprav mene malo mika celoten krog.

Majda in Mirko
#37276
Bajsi napisal/-a:Helou!
Alan se je zavezal, da bo prevzel organizacijo 10., jubilejnega teka po PST.
Ker se vas je v anketi teme 9. teka kar nekaj prijavilo za 17.04., se je NM Bajsi odločila, da sta Filipid in jubilejnost tekov po PST zadostni razlog za povabilo na ponovno obkroženje Ljubljane.
Hvala Bajsi da si se spomnil name in poimenoval ta tek po meni.


Zahvala pa gre tudi vsem vam, ki se boste tega teka udeležili in mi dali vzpodbudo. Želim vam uspešen in prijeten tek ter naj vam bo vreme bolje naklonjeno kot prejšnjo nedeljo.
Uporabniški avatar
 milkec
#37296
jest sem tudi za polovičko od fužin do kosez
 bojanm
#37321
Tud jest sm za relacijo Fužine-Koseze

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA