tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Pogrešaš kaj, si nezadovoljen,..., imaš zamisel?!

Da! V rubriki zaupaj svojo skrito misel, vendar vedi, da je prireditev popolnoma prostovoljna in nepridobitna!
3
20%
Ne! Sem popolnoma kontent, samo tako naprej!
12
80%
 daša
#55871
8. Daša (1/2)

Vlajko - se lahko peljem s tabo iz Kranja ?? se slišiva
Uporabniški avatar
 Vlajko
#55872
daša napisal/-a:...Vlajko - se lahko peljem s tabo iz Kranja ??....

Seveda. :D :wink:

PS: A poskusimo "pofočkati" razpoložljive transportne kapacitete na relaciji Koseze - Fužine ali obratno? :idea:

1. Lanos (Daša, Vlajko, ....) 8)

Xrock ... glede prevoza si lahko brez skrbi :arrow: eden te bo že peljal. :wink:
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 04 Nov 2005, 09:47, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#55889
Helou!
Predlagam, da se komplet ekipa namalamo ob običajnem času (milim, da je to 8.15 pred Internormom. Tam se zmenimo za prevoze in oddirjamo pred Fužinski grad.

Mimogrede, v rubriki Anketa opažam, da so trije "nezadovoljneži". Vendar bi si kot pobudnik vprašanja dovolil pripomniti, da v možnem odgovoru DA sledi nadaljevanje. To nadaljevanje je mišljeno kot to, da svoje "nezadovoljstvo" objavite v tej temi kot konstruktivno kritiko ali vašo novo, boljšo,..zamisel.
V nasprotnem primeru bom prosil administratorja, da te odgovore briše in se jih posledično ne upošteva! Hvala!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#55896
Evo še mene, pridem, vendar tokrat nimam v načrtu analize.
aja, polovička seveda.
pridem v koseze ob 8:30, da se popokamo v manj avtomobilov.
 žuža
#55897
Pridem tudi jaz, najprej pred Internorm. :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#55907
Glede morebitne analize:

Malo sem si drznil prekoračiti svoja pooblastila ter "samovoljno" poklical v Pizzerio Boccacio, Podgorica 21, (01 - 5628200). :wink:

Tako, "malo po ovinkih" sem zvedel, da lahko pri njih v nedeljo opoldan tudi "skoraj nenajavljeno" pogostijo do 15 ljudi ... no, baje bi bilo lepo od mene, če bi jih še enkrat poklical v soboto zvečer glede okvirnega števila. :!:

Pomemben podatek je to, da se Boccaccio v nedeljo odpre ob 12.00. Mislim, da je ta ura kar prava za tiste, ki polovičke ne bodo jemali kot "priprava za meddržavni tekaški dvoboj s Kenijo". :lol: (Sicer bi nam odprli tudi kakšne pol urce prej, če jih za to predhodno poprosimo.) 8)


Zanima me, a ste zainteresirani za moj predlog ali pa raje vidite, da tale svoj "projekt" zavržem v Ljubljanico. :lol:
Uporabniški avatar
 klaudi
#55911
Verjetno se bom morala jaz opravičiti. Se moram učit.Sej mi je hudo, ampak neki pa tud moram žrtvovati za svojo bodočo izobrazbo.
Pol bom šla lahko brez slabe vesti v Palmanovo.
Vi se imejte pa maksimalno lepo.
Čauči
Uporabniški avatar
 lojzeP
#55934
Pridem tudi jaz - polovička - pospešeni tempo :D
Uporabniški avatar
 Nadj@
#55975
CIAO

Midva ŽAL ne bova prišla ker imamo delavno nedeljo. Služba kaj pa moremo.

Pa se vidmo kje drugje. V Sežani najverjetneje a ne.
Uporabniški avatar
 tmp
#55991
Mene žal ne bo. :cry: :cry:
Uporabniški avatar
 primus
#56014
Pridem - direkt pred Fužinski grad.

Se priporočam za prevoz nazaj... al kako že to gre... (prvič polovička press) :D

primus

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA