tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Katero nedeljo v marcu posvetimo Runnerju?

05.03.2006
15
56%
12.03.2006
6
22%
19.03.2006
4
15%
26.03.2006
2
7%
#59763
Helou!
Decembra se nismo videli, ravno tako januarja. Bajsi si je pač vzel dopust.
Tokrat se bomo pojali okoli Ljubljane, zganjali vraževerje in praznovali nekaj rojstnih dnevov: Klaudi, Staša, Zarja, Demck, poldy666 in Bajsi. Možno, da sem koga izpustil, vendar nenamerno. Nekaj se mi je sicer zamerila Klavdi (glej poročilo iz KG),.... :D
Bodite torej na istem mestu kot običajno (prkirišče pred Fužinskim gradom) ob istem času (malo pred 9.00)!!
Koordinatorji, ki ste željni novih titul, (katere podeljuje njegova mastnost Bajsi), javite se in organizirajte analizo!!
Nazadnje spremenil Bajsi, dne 02 Feb 2006, 07:22, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 klaudi
#59774
Oh, super, PST!
Bajsi res ni več tolk lep kot je včasih bil (glej poročilo iz KG), ampak jest vseen pridem.
Uporabniški avatar
 mare
#59780
A si moral to ravno med počitnicami naštimati. Sicer nedelja, mogoče bomo že nazaj iz smučanja, tako da se vidimo in ne boš nič prišparal.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#59798
Helou!
Dragi moji!
U strašnoj sam trilemi, kot bi rekel Runner. Ali naj temo tokratnega teka po PST razveljavim in jo posvetim Runnerju, ali naj ju združim, ali naj ostane kot je in posvetimo takoj naslednji tek v marcu nasemu prijatelju.
Naj bo slednje! Naj se žalost vsaj za malo odalji, itak bomo tekli s spominom nanj.
Zatorej naslednji 14. tek po PST posvečamo Runnerju.
V anketi glasujte za najbolj primerno nedeljo v marcu!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#59830
Runnerju v slovo bom odtekel polovičko po PST-ju katerokoli nedeljo v marcu, tudi namesto Sežane (26.3.), če bo tako želela večina. :!:
Označil pa sem kar prvo možno varianto. 8)
Uporabniški avatar
 Staša
#59889
Bajsi napisal/-a:Helou!
Dragi moji!
U strašnoj sam trilemi, kot bi rekel Runner. Ali naj temo tokratnega teka po PST razveljavim in jo posvetim Runnerju, ali naj ju združim, ali naj ostane kot je in posvetimo takoj naslednji tek v marcu nasemu prijatelju.
Naj bo slednje! Naj se žalost vsaj za malo odalji, itak bomo tekli s spominom nanj.
Zatorej naslednji 14. tek po PST posvečamo Runnerju.
V anketi glasujte za najbolj primerno nedeljo v marcu!


PST je veličastna, jaz sem pa našla v Runnerjevi galeriji tole. Spodaj piše Runnerjev krog...
Slika

http://www.sportosplet.net/galerija/dis ... 340&pos=38
Uporabniški avatar
 Bajsi
#60440
Helou!
Dragi moji pstjevci!
Dober teden je še časa, da nabrusite pete.
Vlajko, kaj bi govoril! Imaš občutek, da se je Pegaz "nešto uđombijo"?!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#60441
Bajsi napisal/-a:... Vlajko, kaj bi govoril! Imaš občutek, da se je Pegaz "nešto uđombijo"?! ...

Bajsi, pri temu teku nimam "pravo glasanja", saj bom zaradi nujne zadržanosti ta tek, žal, "šprical". :oops:

Edino, kar vam lahko zaželim je, fajn se imejte, lepo tecite, slavljenkam in slavljencem želim vse najboljše, osebno pa vam bom čestital en teden kasneje, ko se, upam, v čim večjem številu, ponovno zberemo na Fužinah ... :D

PS: Pegaz, če se ne motim, je Bajsi hotel "po ovinkih" reči, da bi lahko bil ta tek organizacijsko tvoj ... :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#60483
Vlajko napisal/-a:
Bajsi napisal/-a:... Vlajko, kaj bi govoril! Imaš občutek, da se je Pegaz "nešto uđombijo"?! ...

PS: Pegaz, če se ne motim, je Bajsi hotel "po ovinkih" reči, da bi lahko bil ta tek organizacijsko tvoj ... :wink:

Ja, poglej, pa res, nekaj je ratal plašen tale mastni kralj...
Si ne upa več povedati naravnost... ne vem, kako bo še koga zmotiviral s tem načinom... "če gdo hoče titule evo navali narode deli se kultura!"
Ma daj prosim te, kdo pa še kupi tako neslanost? ;)

Sicer pa bi se spodobilo, da Bajsi sam organizira tale tek - konec koncev praznuje on, časti itak ne - kaj lahko pa tudi naredi za dobro svojega občestva, ne? Evo, Bajsi, dokaži, da nisi še za abdikacijo in staro šaro, in pokaži omladincem, kako se reči streže! Z govorom vred!

Živela njegova Mastnost!

Lep let, tvoj najljubši Nadvojvoda Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Matej
#60512
Jaz bi šel kar cel krog.

Seveda pod pogojem, da gre še kdo.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#60575
Helou!
Bajsi ne bo organiziral sam tega teka, ker tudi sam ne praznuje.
Sicer pa itak ni ne vem kaj navdusenja, zato bomo tisti, ki se bomo v nedeljo pojavili v Fužinah rekli kako in kje bomo tekli. Po teku bomo šli v oštarijo po trenutnem izboru. Balinček ima zaprto, ker prenavljajo.
Pegaz, kje si pa ti že videl, da vladar sam prireja zabave za RD. Spomni se Starega!
Uporabniški avatar
 pegaz
#60589
Bajsi napisal/-a:Helou!
Bajsi ne bo organiziral sam tega teka, ker tudi sam ne praznuje.
Sicer pa itak ni ne vem kaj navdusenja, zato bomo tisti, ki se bomo v nedeljo pojavili v Fužinah rekli kako in kje bomo tekli. Po teku bomo šli v oštarijo po trenutnem izboru. Balinček ima zaprto, ker prenavljajo.
Pegaz, kje si pa ti že videl, da vladar sam prireja zabave za RD. Spomni se Starega!

Ha ha.

Dej, Bajsu, zbrski s podstrešja in uklop svojo karizmo, drgač tvojega mastnega veličanstva še moker pes ne bo več povohal.

(Stari je imel kaj bolj konkretnega v roki, kot Bajsi PRESS ;) )

Lep let, Pegaz ;)
Uporabniški avatar
 kustus
#60705
LP

A pol se teče runner-jev krog če sem prou zastopil.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA