tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Katero nedeljo v marcu posvetimo Runnerju?

05.03.2006
15
56%
12.03.2006
6
22%
19.03.2006
4
15%
26.03.2006
2
7%
Uporabniški avatar
 Staša
#61024
kustus napisal/-a:LP

Midva sva bila v murglah ob 10.05 in do 10.35 potem sva predvidevala da ste šli v nasprotno smer. Nato sva šla v trgovino in se na punkt vrnila ob 11.05 in bila tam do 12.00 ker vas žal nisva dočakala sva odšla razočarana domol.


domol.


:lol: :lol: :lol: ej, sta pa vsaj za smejalne mišice poskrbela! brez zamere, ampak fuuuul lušna fora. sprehod pa zagotovo ni bil zaman. pridita jutri, bomo zagotovo tam :D
Uporabniški avatar
 kustus
#61025
LP

Vsa čast da ste mi javili sedaj se šele smejemo na ta račun a kaj čmo ker nismo pripravljeni za tek smo od razočaranja in veselja da vas vidimo postavili štant kar dan prej. vse za TF-jevce in ke.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#61026
CIAO

No a sva zagnana če vas počakava tam bo malo dolgo čakanje, morda prideva jutri spet.
Uporabniški avatar
 kustus
#61029
Objavljeno: 25. 2. 2006, 11:40 Naslov sporočila:

--------------------------------------------------------------------------------
Nadja in KustUs, v Murgljah pričakujemo okrepčilo!
Tam bomo cca. ob desetih. Deset prej ali deset kasneje...
pojma nimam.

************************************************************

LP

No pa še predno sem se pohvalil kdaj sva bila tam na okrepčevalnici sem prebral stašin post , ki je napisan ob 11.40 da boste pritekli mimo Murgl ob cca. 10.00 uri pa mi ni bilo nič jasno.

Če nič drugega imam celo soboto nasmejano pred seboj pa še vi se lahko na ta račun nasmejete.
Saj je smeh pol zdravja .

Kaj čmo tudi to se zgodi živemu človeku.

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Uporabniški avatar
 mihaperme
#61033
Matej napisal/-a:Jaz predlagam še eno varianto (he, he, zgleda, da bomo jutri kot kure letali po Ljubljani):

Ker zna biti Golovec jutri še kar težaven, predlagam, da se s kakšnim avtom zapeljemo na Dolenjko. Tam štartamo in imamo do Fužin 27km. Taman, vam rečem. :lol:


Zakaj bi si delal logistične težave :wink: :D Edino če je Golovec res v tako zelo slabem stanju...

Pejmo celga :lauf:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA