tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Kam bi šli na analizo?

Subito
16
62%
Napoli
8
31%
Oliva
2
8%
Uporabniški avatar
 mojcej77
#61056
Bravo Jan! :clap:

drži se, dedič,

mojca
Uporabniški avatar
 pegaz
#61062
Vlajko,

lej, tole je napisalaMojcej77. Imaš na organizacijski strani tudi spisek "pomagačev"?

mojcej77 napisal/-a:Živjo!
Sama sicer še nikoli nisem tekla po PST-ju.
In trenutno prebolevam gripo, pa tekla tudi nisem že ene pol leta, ko me je ustavil podpalčni sklep na stopalu from hell :evil: .
Načrtovala sem vsaj približno natreniranost in držala pesti za kasnejši datum,
a se ni izšlo.
Tko da ne vem, če bi zmogla tisto polovičko polovičke brez minutke treninga.
Bi se pa vseeno rada udeležila teka, tako da sem pripravljena pomagat, kjerkoli bi pač bilo treba. Avta nimam, tako da bi se pridružila kakemu "uradnemu pomagaču", če je za stvar.
Me kdo najame za asistentko? Tarifa na uro je izredno ugodna: zaokrožila sem jo navzdol, to je 0 evrov ;).


Mojcej, predlagam, da enostavno prideš na štart - po mojem bo tudi netekačev kar nekaj, pa greš z njimi do Žal in nazaj (peš ali z avtom).
Lahko pa, da ima Vlajko ali kdo drug kako boljšo idejo.

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 mojcej77
#61067
pegaz, sigurno pridem, samo vedet moram, če še kaj prinesem (v rokah ali glavi). Če me nihče ne bi rabil, ali pa bi se dalo skombinirati oboje, bi šla pač peš/tek do Žal in nazaj ali kakorkoli.
Če pa me lahko kdo, ki se bolj ukvarja z organizacijo, "ponuca" še za kako stvar, kot bi bil moj pol-sprehod, naj pa pove :)
( http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?p=5005#5005 )
ali na ZS.


lp,

m
Uporabniški avatar
 pegaz
#61079
mojcej77 napisal/-a:pegaz, sigurno pridem, samo vedet moram, če še kaj prinesem (v rokah ali glavi). Če me nihče ne bi rabil, ali pa bi se dalo skombinirati oboje, bi šla pač peš/tek do Žal in nazaj ali kakorkoli.
Če pa me lahko kdo, ki se bolj ukvarja z organizacijo, "ponuca" še za kako stvar, kot bi bil moj pol-sprehod, naj pa pove :)

OK, če pustiva organizacijske namene po strani, je odgovor na prvo dilemo jasen:
prinesi:
1. dobro voljo (v glavi - glede na Impresije si prava za to :) ) in
2. mogoče kaj pečenega za analizo (v rokah). Goladarji so nekaj vihali nos nad mojimi romunskimi piškoti (=piškoti iz Romunije, ne recept). Hm. :oops:

Če rabiš prevoz do Fužin, povej. Nekaj nas ima prazne avte.

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#61084
Dragi Jan.
Izjemno sem vesel, ker si se tudi ti s svojo mamico ter sestrično prijavil na tek v spomin na tvojega očija Runnerja.

pegaz napisal/-a:Vlajko ..... Imaš na organizacijski strani tudi spisek "pomagačev"?

Ne, stran bi s tem postala še nepreglednejša. :!:
Glede željenih mest za okrepčevalnice sem nekaj napisal v 3. točki Dodatnih obvestil ter opomb. Mojcej77 bi bila kot "asistentka" zelo dobrodošla na okrepčevalnici parkirišča Žale. :D Njenega "šefa" pa zaenkrat še nisem našel. :wink:

Glede logistike prevoza za tiste, ki boste tekli le do Žal. :arrow: Predlagam vam, da se za prevoz dogovorite med seboj. Verjetno pa bomo tradicijo, da še nobenega nismo pustili na trasi, obdržali tudi po tem teku. :wink:
Pomembno :arrow: Vse tiste, ki ste se na tek prijavili brez navedbe razdalje, sem uvrstil med polovičkarje, torej Fužine - Žale - Fužine. :!:

V sredo, 01.03.2006, se bom odločil za mesto analize, kot kaže, bo to Subito. Zaradi velikega števila prijav vas ponovno naprošam, da se opredelite tudi glede analize, če je možno. :wink: "Default" vrednost je :arrow: Kdor se je prijavil na tek in ni omenjal analize, je nanjo "avtomatično" prijavljen.

PS: Organizacijska stran
 Pirat
#61107
Pozdravljeni! Po dolgem času se spet javljam! Novica o runnerjevi me je zelo šokirala. Svojcem, prijateljem in znancem izrekam iskreno sožalje. Teka bi se rad udeležil tudi sam. S sabo pa bi pripeljal še 3 ali 4 prijatelje. Prijavil pa bi se za polovico polovičke (Fužine - Žale) brez analize.
Uporabniški avatar
 miro
#61125
Jaz bom s seboj pripeljal še Kotnika - na cel krog . (Tokrat Bled odpade.)

Miro
 Leon
#61127
Zdravo tekači , kar nekaj časa se nisem oglasil , kar pa niti slučajno ne pomeni , da nisem tekel.
V sem domačim in znancem od Runnerja izrekam iskreno sožalje , sam pa ga žal nisem poznal.
Nazadnje sem bil s tekaškim forumom na polmaratonu v Italiji_Palmanova , naj mi kdo napiše , če je bil runner morda na tem teku.
V nedeljo pa imam v planu , da pridem odteč velik krog njemu v spomin.

Leon
Uporabniški avatar
 pementos
#61144
dedic napisal/-a:Kako lepo od vas tekaskiforum , moja mami bo tudi tekla in pridruzila se nama tudi moja sestricna.Po Ponnerju mi je pa tako hudo da vam ne morem razlozit:(.Se enkrat hvala.Pridem brez pardona.

Dedic - Jan


Drži se Jan. Zelo me veseli, da boš prišel. Vemo, kako ti je hudo in smo vsi z vami.
Uporabniški avatar
 pementos
#61151
jaz bom se udeležil ampak samo do Kosez. Do Fužinskega gradu bi rabil prevoz.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#61152
pementos napisal/-a:jaz bom se udeležil ampak samo do Kosez. Do Fužinskega gradu bi rabil prevoz.

Tudi tebe bomo pretovorili do izhodišča, to be sure. :wink:

PS: Organizacijska stran.
Uporabniški avatar
 5rca
#61164
pementos napisal/-a:jaz bom se udeležil ampak samo do Kosez. Do Fužinskega gradu bi rabil prevoz.


mene Joži pobere na Celovški cesti blizu tebe ... lahko se pelješ z nama :D
Uporabniški avatar
 karmen
#61166
Odločitev je padla!
Prijavljam se za polovičko(15,4km).
Pridem v paru.
Prijava:
Karmen
Aljoša
Oba polovičko!
Uporabniški avatar
 karmen
#61167
karmen napisal/-a:Odločitev je padla!
Prijavljam se za polovičko(15,4km).
Pridem v paru.
Prijava:
Karmen
Aljoša
Oba polovičko!

Pozabila sem, da brez analize.
Žal imava obveznosti.......
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA