tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Kam bi šli na analizo?

Subito
16
62%
Napoli
8
31%
Oliva
2
8%
Uporabniški avatar
 lucija
#61361
Vesela sem bila, ko me je danes klicala še1pr in sporočila, da bo v nedeljo tek v Holikov spomin. Žal mi je, ker se njegovega prvega teka ne bom mogla udeležiti (saj bo še kakšen tek, kajne?). Vsem želim, da tečete z zanosom in energijo. Mislite na lepe stvari in se spomnite predvsem na Holikov nasmeh. Na koncu pa vas počaka nagrada v tekoči obliki (draga Alja hvala ti za to dobroto, ki jo deliš med ljudi)!

Jaz grem delat izpit za vaditelja smučanja 2. Verjetno bi bil Holik vesel, ko bi vedel, oziroma je vesel tam gor, ker vidi kaj vse se dogaja ter da tečete zanj. Bodite veseli in nasmejani in mu pošljite čimveč atomov dobre volje. Nič solz, samo pozitivno energijo. Naj bo to res njegov dan. Mislila bom na vse vas, čeprav vas veliko ne poznam, ampak vem, da se bomo nekoč vsi še srečali.

Lucija
Uporabniški avatar
 meduza
#61371
Orjentacijski časi PST teka Fužine - Koseze - Fužine


Slika


Realno bodo tekači prispeli z 15 do 30 minutno zamudo zaradi obiska Žal

Verjetno se pridruzim, 15 km hitra hoja
Uporabniški avatar
 ero
#61391
hoj,

bom poskusil na kratko nanizati nekaj odgovorov, predlogov, ...

@mojA - te pokličem, ko z Žal krenemo dalje?

@gregaj - možnost za tuširanje je res v Vodnem mestu a verjetno ne zastonj. jih bom poklical in se poskusil dogovoriti

@vsi - s Pio bova avto pustila na parkirišču na Žalah. tam bova ob 8:20. v avtu bova pustila dovolj vode, par svečk in še kako drobnarijo. če bi kdo želel kaj pustiti v avtu, naj bo na Žalah četrt čez osem, da bomo potem še pravočasno na Fužinah.

@vsi - mislim, da je za zunanji izraz našega spoštovanja dovolj nekaj svečk. predlagam, da zato v imenu vseh prižgemo par svečk, ki nas bodo že čakale na Žalah (glej zgoraj). zato se že v naprej zahvaljujem vsem tistim, ki ste nameravali prinesti svečke in vas prosim, da jih prinesete in prižgete v prihodnjih dneh in mesecih.

@vreme - bo mokro. osebno mislim, da ne bo snežilo. bo pa verjetno deževalo. temu primerno lahko prilagodimo dogajanje. od snežnega pohoda, ki ga je omenil Vlajko, do celokrožnega teka. preložitev teka bi pomenila precej logističnih težav in prilagoditev osebnih urnikov. če zaradi višje sile ne boste mogli biti zraven osebno, boste z nami in z Runnerjem v mislih. in to šteje!!!

@vsi - na Fužinah vas čaka spominska startna številka. pri sebi bom imel tudi dovolj sponk a bo glede na vreme verjetno pametneje, da jih spravimo na suho. bomo videli...


še kaj pozabil?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#61401
Lani ob neki podobni vremensko nejasni situaciji je bigfrik napisal tole: PST ni se nikol odpadu,se pa zna zgodit da odpade dez!

Če k temu uvodu dodam še Erova obvestila (hvala), vsem skupaj postane jasno, da ta prireditev ne bo prestavljena, še manj pa odpovedana. Glede vremenskih napovedi, ki nam že nekaj dni napovedujejo vse od vesoljskih poplav do ponovitve februarja 1952 pa le naslednje: Počakajmo vsi skupaj do nedelje zjutraj, nato pa naj vsak sam presodi, kaj bo storil. :!: :wink:


PS: Organizacijska stran.
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 03 Mar 2006, 13:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#61403
Helou!
Njegova mastnost Bajsi vas bo, preden zapusti tistega, ki mu zagotavlja kruh in denar za plačevanje podanikov, kateri vzdržujejo njegov tron in pisker, nagovoril s temile besedami:

Po modrem zaključku strokovnega kolegija organizacijskega komiteja v razširjeni sestavi je predsedstvo odbora odločilo, da se ne bomo uklanjali vremenu.
Spominski tek torej bo!
Vse podanike, ki so od prizorišča preodaljeni in bi se morali prebijati s svojimi kočijami proti Ljubljani po meterskih zametih, naj dobro premislijo. Bolje plačevati davek vladarju kot mehaniku. Pa tudi, Njegova mastnost Bajsi ima rajši žive in dela zmožne davkoplačevalce.
Čisto pod resno: mislite na varnost!!
Čao, lep pozdrav in plešite bojne plese, da preženete sneg iz nižin!
pies: Še posebna zahvala gre Baronu Vlajku! Naslednja dva meseca mu ni treba prinašati drv na moj grad!
Uporabniški avatar
 še1PR
#61416
Sneg me ne moti.

Doma se izogibam internetu, pa mi bo kar se okrepčevalnic tiče Mojcej posredovala morebitne dodatne želje. Sem pa mobi dodala tja med podatke o članih.
Uporabniški avatar
 mami Irena
#61418
Hojla!

Ero ali je to parkirišče ob Novih Žalah tam, ko gre PTS čez?

Hvala.

Lep pozdrav.
 Leon
#61420
Pozdravljeni , Ero reci mi prosim , kako se najlažje orientiram , da pridem v nedeljo do zbirališča , prihajam iz štajerskega konca ,iz okolice Ptuja(Apače) , na katerem izvozu naj grem dol , da bom najhitreje pri Fužinskem gradu.

Še informacija za organizatorja , za anilizo me ne računat , ker takoj po teku oddrvim nazaj.

Hvala za informacijo.

Leon
Uporabniški avatar
 ero
#61422
hoj, Leon. povezavo na tole slikco imaš tudi na Vlajkovi organizacijski strani:

Slika

torej - z obvoznice greš dol desno v Fužine in na prvem semaforju levo. potem pa mimo prve ulice, pri drugi (tik pred mostom) zaviješ desno in takoj levo na parkirišče. na svoji desni boš videl Fužinski grad, pred seboj pa polno parkirišče tekačev.
 Leon
#61423
Hvala Ero , ne vem , kako sem spregledal, se vidimo.

Leon
Uporabniški avatar
 mare
#61436
Njegovi mastnosti v razmislek: ne vem, če je najbolj pametno, da na začetku oz. koncu tečemo po cestah in pločnikih samo zato, ker so pred leti prvopristopniki na koncu zalutali. Pravi PST je lepši in varnejši, še posebej zato, ker nas zna biti veliko. V glavnem, ljudstvo ne dvomimo, da bo odločitev njegove mastnosti v vsakem primeru najboljša.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#61439
Bajsi napisal/-a:pies: Še posebna zahvala gre Baronu Vlajku! Naslednja dva meseca mu ni treba prinašati drv na moj grad!


:lol: :rol: :rol:
Ma si faca, a bo pol moral prinašati više masnoče :lol: :wink: nekaj od krače! :lol: :wink: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#61446
OK, predvidoma še zadnje javljanje pred jutrišnjim "mega" tekaškim dogodkom. Torej, jutri nekaj minut pred deveto se dobimo pred Fužinskim gradom. :D

Kot trenutno kaže vremenska situacija, bo deževalo s kako snežinko vmes, to pa za nas, člane TF, ni nič posebnega, saj smo se že velikokrat podili po dežju. 8)

Tistim, ki boste pripotovali iz oddaljenih, predvsem pa višje ležečih krajev, želim srečno pot, vožnjo pa prilagodite trenutnim razmeram na cesti. :!:

PS:
Ravnokar sem še zadnjič govoril s Subitom, vse je urejeno tako kot piše na Organizacijski strani (glej PS PS). Tudi ostale pomembne informacije so tam, veliko tega je moč dobiti tudi v mnogih postih te teme. :arrow: :wink:

PS PS:
Organizacijska stran.

PS PS PS:
Dragi Runner, jutri te, tvoji tekaški prijatelji, obiščemo na Žalah. @};----
Uporabniški avatar
 dedic
#61449
Upam da bom pri zalah ok in ce bom ok bom tekel cel PST.
Ce pa ne bom mogel do konca pa me bodo z avtom pobrali.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA