tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Kam bi šli na analizo?

Subito
16
62%
Napoli
8
31%
Oliva
2
8%
Uporabniški avatar
 Bajsi
#61298
matjaz napisal/-a:se javim da bom do zal zagotovo tekel zadnji,


Helou!
Matjaž, nate sem računal, da bova skupaj vodila!?
Uporabniški avatar
 INOT
#61299
Včeraj sem bil slučajno v LJ in to na Fužinah pa sem našel še tolk časa,da sem odtekel eno slabo urco od Zavoda za varstvo pri delu pa prek Save po Hruševski cesti in Litijski cesti do Kodeljevega in nazaj.Kam dlje si nisem upal,da se ne bi izgubil :oops: Ker v nedeljo verjetno ne pridem naj bo to en mali poklon Runnerju.
Uporabniški avatar
 nada
#61304
Ali mi lahko kakšen poznavalec PST pove, do kam bi se človek moral pomatrati, da bi naklepal pribl. 20km, ker sem opazila, da me moj someščan krepko precenjuje :oops: in mi je namenil cel krog....ej kolega Matjaž66 no way :twisted:
Uporabniški avatar
 Dušan
#61305
Zdi se mi, da bo ta tek res nekaj posebnega!!!
Zanima me, ali se ga "smem" udeležiti, tudi če se predhodno ne prijavim!? Saj vem, da je vprašanje bolj retorično, a ne bi rad pojedel svoje besede!

Pozdrav!

Dušan
Uporabniški avatar
 Vlajko
#61307
Odgovor zate, Dušan :arrow: velja pa tudi za ostale. :wink:

Prijave vodim v resnici bolj evidenčno (Poklicna deformacija Press), seveda se lahko vsi udeležite teka, tudi če se ne prijavite. :!:

Tokratna analiza bi znala biti, izjemoma, nekoliko trši oreh, kajti Subito bo "pokal po šivih" ( :D ) že v primeru, da bi na analizo prišli vsi, ki so se prijavili na tek (to, seveda, pričakujemo), preveliko število "padalcev" pa bi "dren" le še povečalo. :lol:

Ampak, :arrow: Nema problema! (ZOI Sarajevo 1984 Press) :wink:

Aja, ne ustrašite se, ta hip, ne ravno obetavne vremenske napovedi! Kje je še nedelja? :wink: V primeru snega nam še vedno ostane varianta, da naredimo od Fužin do Žal en pohod namesto teka, nazaj grede bi pa tekli po naši, tja grede narejeni, gazi. :wink:

Zimsko opremo imamo pa tako vsi. :lol:

PS: Organizacijska stran.
Uporabniški avatar
 pementos
#61309
5rca napisal/-a:
pementos napisal/-a:jaz bom se udeležil ampak samo do Kosez. Do Fužinskega gradu bi rabil prevoz.


mene Joži pobere na Celovški cesti blizu tebe ... lahko se pelješ z nama :D


se zmenimo na Fuzinah v nedeljo.

Hvala.
Uporabniški avatar
 5rca
#61318
hmmm ... nisi me razumel..ali pa jaz tebe ne :roll:

ti pošljem ZS

lp
P.
 mojA
#61319
Najprej se globoko opravičujem, ampak nisem imela časa vsemu slediti in ga sedajle spet nimam. Ali mi lahko kdo napiše ob kateri uri boste v Kosezah? Približno?
Uporabniški avatar
 Gregaj
#61326
Ljudje, sneg zgleda da definitivno bo. Upam, da ne bo premrzlo.
Imam samo en par pljučnih kril. Mene zanima, če se da potem kje tuširat.
Da se takoj posušim & zavarujem pred problemi.

LP
nisam_ja_odavde
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#61333
Pozdrav!
mojA napisal/-a:Najprej se globoko opravičujem, ampak nisem imela časa vsemu slediti in ga sedajle spet nimam. Ali mi lahko kdo napiše ob kateri uri boste v Kosezah? Približno?

8) mojA, glede na to, da se bo predvidoma teklo od Fuzin proti Zalam, kjer se bomo ustavili pri runnerju in potem tekli naprej po pstju proti Kosezam bi kdor koli tezko povedal kdaj bo glavnina tja tudi prispela. Zal. :(

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#61336
nada napisal/-a:Ali mi lahko kakšen poznavalec PST pove, do kam bi se človek moral pomatrati, da bi naklepal pribl. 20km


Nada, v eno smer skoraj natančno iz Fužin do Dolgega mosta ali prepognjeno, kot bi rekel pegaz do Tolstojeve za Bežigradom in nazaj do Fužin.
Uporabniški avatar
 Bor
#61343
INOT napisal/-a:Včeraj sem bil slučajno v LJ in to na Fužinah pa sem našel še tolk časa,da sem odtekel eno slabo urco od Zavoda za varstvo pri delu pa prek Save po Hruševski cesti in Litijski cesti do Kodeljevega in nazaj.Kam dlje si nisem upal,da se ne bi izgubil :oops: Ker v nedeljo verjetno ne pridem naj bo to en mali poklon Runnerju.

Sava?....to je bila Ljubljanica
Uporabniški avatar
 INOT
#61351
Bor napisal/-a:
INOT napisal/-a:Včeraj sem bil slučajno v LJ in to na Fužinah pa sem našel še tolk časa,da sem odtekel eno slabo urco od Zavoda za varstvo pri delu pa prek Save po Hruševski cesti in Litijski cesti do Kodeljevega in nazaj.Kam dlje si nisem upal,da se ne bi izgubil :oops: Ker v nedeljo verjetno ne pridem naj bo to en mali poklon Runnerju.

Sava?....to je bila Ljubljanica



Se opravičujem ja.Ljubljanica je bila :oops:
Tole sem pa res pihnil mimo :evil:
Ma glavno,da ni blo treba plavat preko... :lol:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#61358
Čao!

Slišali sva se s še1PR.
In bova nekako skupaj, vsaj od Žal dalje.
Zdej pa - jst sm mislna en kup banan prnest, samo, glede na število udeležencev in glede na vremensko napoved, bodo banane premalo za nedeljske potrebe.
Mam predlog: rabim avto in šoferja - od Žal naprej je to baje še1PR - samo bi blo fajn če bi bil še kdo (še1PR, sem te prav razumela? Od Žal dalje sma skp, ne?).
V ta avto (prazen prtljažnik.press) bi potem lahko tekači naložili tisto, kar bi potrebovali po poti (energija.bar in za preoblečt.se itpd.), še posebej tisti, ki bodo tekli cel krog. Ekipca v tem avtu bi potem sledila tekačem in jih pričakala na par punktih. In mogoče tudi pobrala koga, če bi blo treba.
Tekači - kje, poleg Žal in pod Golovcem bi blo fajn še met okrepčevalnco? Je to dosti?

lp,

051/620-570
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA