tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Vlajko
#61594
še1PR napisal/-a:... drugič bom šla k organizatorju Vlajkotu po inštrukcije kako naložit slikce po vrsti in s čim boljšo resolucijo...

Alja, raje ne. :nono: Glede tega imaš na tem forumu veliko boljših od mene. :!: Pa, saj si tudi ti slikce super naložila, komentarji so pa sploh in oh ... :wink:

PS:
V imenu organizacijskega tima se zahvaljujem vsem, ker ste tako pozitivno ocenili naše delo. :D Kot "šef" tima se, seveda, zahvaljujem vsem svojim sodelavcem, zlasti neumornima gostinkama Alji in Mojci. :cast1:

Nta, hvala za pohvalo, vendar, :arrow: tudi tvojega deleža se ne da plačati z Eurocardom, saj je neprecenljiv. :clap: :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#61614
Hojla

Bilo je lepo (veliko nas je bilo) in težko (slabo vreme) hkrati teči v spomin na našega sotekača Runnerja.
Med spuščanjem z Golovca me je ujel še sneg in burja. No k sreči ni bilo več daleč do cilja (10 min). Potem pa hitro preoblečt in domov. Upam, da ste vsi srečno prispeli domov.

Se vidimo spet slej ko prej :wink:

ČAU ČAU
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#61626
Pozdrav!
Kako je ze rekel Ero? Veseli me, da ste se zbrali v taksnem stevili, neizmerno pa me zalosti razlog. Ta misel me je spremljala ves teden, ko sem po glavi zvijal kilometre in se spraseval, kako bom opravil s progo, ki je dalsa od skupnega stevila letosnjih tekaskih kilometrov.
Ura v nedeljo je zvonila zelo zgodaj saj obilen zajtrk in tek nekako ne sodita skupaj. Nervozni pogledi v nebo so mi pocasi dopovedali, da se nam je morda sreca bledo nasmehnila in nam nebo niti ne bo padlo na glavo. Tek od doma do Fuzinskega gradu je sluzil kot ogrevanje za nadaljevanje proti Zalam. Ob 0900 so sledila navodila, slikanje in smo sli. V vlogi metle sva z Matevzem stela tiste, ki so se skrivali po grmovju. Ni bilo hudo. Do stiri se kar da setstevat in odstevat. :) Na Zalah sem spet imel v grlu cmok in roso v oceh. Veter je prinesel tudi mrzel zrak in prve dezne kaplje. Se vedno nisem bil preprican ali bo cel krog ali polovicka. Pegaz je obrnil proti Fuzinam, Bojanm je ponujal prevoz iz Kosez, jaz pa sem racunal na zeton ali taxi, ce bi se kaj zalomilo in bi omagal. S Pijo sva skupaj krenila z Zal v vlogi metle pa je vozil Ero. Matjaz je pokazal pot, ki ima zelo malo navigaciskih problemov in kot bi mignil smo bili v Kosezah. Hvala Mojca in Alja in vsi, ki ste prispevali dobrote za v prtljaznik. Malo pred dolgim mostom sem prvic zahodil. Klanec. Na stopnicah spet ujamem Staso, Nado in raziskovalca. V tunelu pod streko se prikljuci se Kosir. Ob precaknju trzaske se se za spoznaje bolj ulije. Na rakovi jelsi prvic malo zablodimo. Na sreco se pojavi mare in nas usmeri. Kmalu za Livado jaz narobe usmerim Kosirja in Nado v levo. Napaka. Treba je naravnost. 200m sem jima podalsal progo. Se globoko opravicujem. Grizemo metere naprej proti Golovcu, obdelujemo flauze in vedno bolj pogosto hodimo. Koncno kitajska restavracija in Nadin zalosten pogled, ko se ji zazdi, da Mojce in Alje ni. Pa sta. Malo visje v hribu. Vidim Pijo, ki se je ravno zagrizla v hrib. Pri avtu pogoltnem flaso vode in se odlocim za precenje Golovca. Med pitjem in oblacenjem vetrovke pribrzi se Matjaz z Majo. Malo hecamo Nado, ki je na sreco trdna punca in si je uzitke Golovca pustila za lepse vreme. Do vrha hodimo in cvekamo. Na vrhu se poslovimo saj sem jaz namenjem levo proti domu. Med tekom opazim, da je dez pocasi presel v sodro. Spust po odvodu Golade. Sodra ze pokriva mokro listje in korenine. Na Litijski posteno mede, na mostu pa je vse skupaj letelo vodoravno. Na sreco je bilo do doma samo se 100m. ;)
Ko sem zlezel izpod tusa in pogledal skozi okno sem bil zelo vesel, da sem ze doma. Srcno sem upal, da so se tudi vso ostali uspeli spravit na toplo. Vroca kava in golaz sta takoj naredila iz mene drugega cloveka. No, roke so malo rabile, da so se pogrele, ampak ni bilo sile.
Eto, tako je bilo tole v nedeljo skozi moje oci. Zelo sem bil vesel, da mi je uspelo naredit krog in nezmerno me je zalostil razlog s katerim sem se v nedlejo podal na pot.
Hvala vsem, ki ste skrbeli za organizacijo. :cast: Hvala! Hvala!

lp, oranzni slon
p.s.: Se opravicujem za zmesnjavo. Hvala Ero.
Nazadnje spremenil oranzni_slon, dne 07 Mar 2006, 13:05, skupaj popravljeno 2 krat.
 anze123
#61627
Bilo mi je v veliko veselje teci z vami. bil sem z vami prvic, in upam da bom se kdaj. vesel sem da se je odzvalo tako veliko ljudi na tek v spomin na nasega prijatelja Runnerja.
Uporabniški avatar
 Staša
#61670
Gregaj napisal/-a:...Dedič sprejel si modro odločitev in nisi pretiraval. Vsa čast za to.. ko si mlad bi šel z glavo skozi zid a nisi. Bravo! Pa postopoma naprej....

...Prvič sem pretekel 32km v življenju, prej enkrat max 12. Se torej da...

...z regeneracijo je pa takole: Včeraj je bilo hudo, ko sem plezal iz avta in skušal priti peš do postelje. Danes pa hodim. Jes! Počasi sicer, a gre. Najbolj so utrujene vezi in sklepi, mišicam ni nič. Pogačici sta "pečeni". Čiračara, jutri bo že bolje...


:shock: :lol: Dedič, kaj boš porekel na tole? :lol:


______________________________________________________
______________________________________________________


Da izkoristim tale post še za dve reči:

Najprej bi se lepo zahvalila fotografu Rafaelu Marnu za podarjeno fotografijo!

Tole sem že napisala, pa vendar še enkrat. Dušan Mravlje, ki je sprva nameraval priti, se je zadnji hip opravičil, ker so mu vmes prišle neke obveznosti, je pa bil z mislimi z nami. (Dušana smo povabili kot Runner-jevega velikega idola. Ko je prebral, kako je Runner to opisoval, je ostal brez besed in se sprva nameraval teka v spomin udeležiti...)
Nazadnje spremenil Staša, dne 08 Mar 2006, 09:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Pingo
#61698
Tudi men je bilo všeč.Tek je bil posvečen osebi ki je nisem poznal ampak mi je vzdušje dalo slutiti kako je bil priljubljen med vami LEPOO je bilo.Bil sem prvič,srečal nekaj poznanih obrazov spoznal nekaj novih tako da se bomo še videli.Vreme pa nam je res nekdo tam zgoraj naštimal.
Uporabniški avatar
 Bor
#61766
....bilo je lepo....še posebej lepo vas je bilo spet videti....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA