tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 MihaPR
#72656
Tisti, ki ste še vedno prestrašeni, tole je pogled na nedeljski tek. Slike v boljši resoluciji so na:
Moj blog
Za vse, ki imate Gogle Earth:
Google Earth
Za vse ostale, skupaj s kilometri:
PST

Še slikce:
Celotna PST
Slika
Vzpon na Golovec
Slika
Polovička
Slika
Uporabniški avatar
 lojzeP
#72670
Bajsi napisal/-a:Helou!
Lojzek, kaj ko bi malo manj zejebaval in rajši prišel odmendrat en krog. Bi te bil prav vesel, kot tistega starega prdca, ki je napovedan.




se oproščam, ker se vtikam v Vaš tek
Uporabniški avatar
 pegaz
#72677
lojzeP napisal/-a:se oproščam, ker se vtikam v Vaš tek

sicer mi ni točno jasno, komu in zakaj se oproščaš, ampak če se že, ti povem, da sprejemam opraviščila samo osebno, na analizi, pa par kolekov je treba priložit. Prodajajo jih v bližini, spoznaš jih pa po karakteristični rjavo-zeleni (oz. včasih aluminijasto-zeleni) barvni kombinaciji z alpsko-rogovsko-živalskim upodobjem in po prekritosti z roso.
Ahhhhh.....

(mal me je zaneslo)

V glavnem, maš da prideš. Zdej ni več opravičila!

Lep let, TriPegaz :)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#72689
lojzeP napisal/-a:
Matej napisal/-a:Se vidiva v Novem gradu. :D


samo, če se boš fejst nazaj obračal :roll:


Helou!
Eh, Lojzek, Lojzek, zdej ga pa serješ!
Da zajebavaš, sem mislil, na to, da zajebevaš Mateja.
Želel bi pa si, da se malo bolj vtikaš v Naš tek!
Uporabniški avatar
 Staša
#72693
Snezinka napisal/-a:Ojla!
Eto še ene hodulje :D .
Seveda se lahko tako dogovorimo in vaju jaz poberem na Viču...edino jaz bi vseeno šla do Bajerja; se pravi še preostalih 4km. A bi me vseeno lahko vidva od tam potem peljala nazaj na start (tekači bodo verjetno takrat že vsi "doma" :? , tko da ne bo več nikogar, ki bi me lahko peljal?)... ?
Če je pa to preveč komplicirano, si pa še vedno lahko premislim in grem samo do Viča, če ne bo druge variante.
lp
Snežinka


Pismu kompliciraš! ;) :D

A se kar zmenimo ob 8 25 na viškem parkingu (P&P), ti pustiš vse potrebno v avtu, ko pa pridemo peš, nas Simon počaka in se odpeljemo do polovičke, kjer te spet počakamo in oblečemo, potem te pa peljemo nazaj na start. Al je kakšna manj zakomplicirana varianta??? :D Saj morda bom tudi jaz šla polovičko, ampak po drugi strani se tam mal vleče... No, kakorkoli, se vidimo 8 25 na Viču, kul? :D

Komaj čakam. Pol pa picka v Subitu!!
 Nataša
#72694
ne vem, zakaj ne bi šli s Fužin čez Golovec do Prul in nazaj? pa ni treba komplicirat z avti?
Uporabniški avatar
 Snezinka
#72695
:oops: :oops: :oops:
Pa ekstra sem se trudila ne komplicirati :?: :!: ...zato sem tudi na koncu napisala, da lahko tudi jaz zaključim svojo pešpot na Viču:? ... kdo si je že izmislil Vič :twisted: :D

Tole me je kar mal vrgl...zadnje čase večkrat slišim, da kompliciram :shock: , zdaj se bom pa začela resnično sekirat :roll: kaj je to z menoj :?:

Kakorkoli,pridem ob 8.25 na Viški P&P.
Se vidmo :D
 Nataša
#72696
uh, to bi men preveč cajta vzel..takle dolg pohod. se vidmo kdaj drugič :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#72697
Snezinka napisal/-a::oops: :oops: :oops:
Pa ekstra sem se trudila ne komplicirati :?: :!: ...zato sem tudi na koncu napisala, da lahko tudi jaz zaključim svojo pešpot na Viču:? ... kdo si je že izmislil Vič :twisted: :D

Tole me je kar mal vrgl...zadnje čase večkrat slišim, da kompliciram :shock: , zdaj se bom pa začela resnično sekirat :roll: kaj je to z menoj :?:

Kakorkoli,pridem ob 8.25 na Viški P&P.
Se vidmo :D


Saj ne kompliciraš! Komplicira sedaj Nataša!
:twisted:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#72706
Helou!
Nataša, sem misli, da nisi običajna BZR, kompliciraš kot vse druge.
Z izjemo Staše, vsa čast!
ajm bizi, my ass!
 Nataša
#72709
Lepo, da svoji riti sporočiš, da si bizi. To potem pomeni, da spoštuje tvoj čas in nima posebnih zahtev do tebe...ali pač? :lol:

jest kompliciram zmeri, BZR gor ali dol :wink: Sicer sva pa že s Stašo v fazi uradnih dogovorov, tko da TIH BOT!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#72715
Nataša napisal/-a:.... tko da TIH BOT!


Helou!
Kva, ovo je personalna uvreda i može samo krvljom, da se izpere!
Če boš pa preveč pametna bom pa pritisnil na tisti X poleg tvojega posta. Moč moderatorja, he, he, he,...

Sicer pa ne mislim več svinjati po tej temi, ker beri tu.
 eggy
#72752
Oj,

Če bom le mogla.....pridem na polovičko. Pa eno tako...slow varianto.
 eggy
#72786
No...sem opazila, da sem že na seznamu polovičk.

Pa da ne bo izgledalo ...preveč grdo......za prevoz nazaj bi pa prisedla.... Sem do 8ih v službi......pa bom zelo tezko še kaj prej naredila, kot se do 9ih pripeljala do FG.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA