tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Bajsi
#74528
Helou!
Po hodnikih lovim šefico (kristina) in jo nagovarjam, da se že prijavi. Pa odgovarja nekaj kot, da še ni prepričana.
Zasujte jo prosim z ZS-ji, da nima kaj razmišljati - takoj prijaviti.

Kaj pa kaj Lučko, stari dobri prdec? Če imaš namen priti, pošlji kakšen signal!
 kristina
#74529
Ok, vdam se, ne bom več razmišljala, pridem na polovičko (z avtom).
Uporabniški avatar
 zajc
#74532
Jaz se pofockam za 32,9 km +/- nekaj km za iskanje bliznjic in daljisnic PST-ja :oops:

Za organizatorje. :drink Zelo verjetno bom organiziral mini okrepcevalnico na potki 100-500 metrov pred Zalami med 10:45 - 12:00 uro, kjer se bo "cedila" voda in nekaj izotonicnega napitka. Prepoznavni znak: rdeci otroski vozicek, pa list na katerem bo pisalo TF. Ali TF razmislja o TF otroskih vozickih :twisted: Organizacija glede tega bo odvisna predvsem od zdravja , vremena in volje moje partnerke in bom o tem bolj tocno obvestil dolgoprogase pred startom v nedeljo ob 9h.

Se vidimo :D
Uporabniški avatar
 Manika
#74533
Sama najbrž ne bom tekla (mogoče le malo po Kosezah), prijavljam pa sodelavko Tjašo na cel krog. Zadnji dolgi trening pred Dublinom. :clap:
Uporabniški avatar
 primus
#74547
...in ko boste (predpostavljam vsaj :)) posedali in razdirali globoke modrosti na analizi, se priporočam za kakšno pozitivno misel v smeri proti severu....

Takrat enkrat se bom namreč boril sam s sabo (pa še s prehladom, grrr :evil: ) in dvainštiridesetimi kilometri po Munchenskih cestah. Jaz štartam ob 10h.

___ (tuki bi moral bit en smeško, pa ne vem kater je ta prav, če ti dela prpa ??)

primus
 eggy
#74548
primus napisal/-a:...in ko boste (predpostavljam vsaj :)) posedali in razdirali globoke modrosti na analizi, se priporočam za kakšno pozitivno misel v smeri proti severu....


No......naj ti bodo noge lahke.....tam na severu :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#74552
Pozdrav!
primus napisal/-a:___ (tuki bi moral bit en smeško, pa ne vem kater je ta prav, če ti dela prpa ??)

8) Ma, dej primus, ne se hecat. :) Ti bos v nedeljo ze s tahujsega ven, ostali nesrecniki se bomo pa cvrli na lahnem ognju se tri tedne. :twisted:
Na cilju pa le zvrni kaksnega v svoje in nase zdravje. :D Srecno! :P

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 Staša
#74553
Še kakšna hodulja? Če bo dan lep, pridem na eno tretjino. Še zatežim za prevoz iz Viča... ;)
Uporabniški avatar
 pegaz
#74556
primus napisal/-a:Takrat enkrat se bom namreč boril sam s sabo (pa še s prehladom, grrr :evil: ) in dvainštiridesetimi kilometri po Munchenskih cestah. Jaz štartam ob 10h.

___ (tuki bi moral bit en smeško, pa ne vem kater je ta prav, če ti dela prpa ??)
primus

Dej Primusović, samo junački!
Raj pomisli, kako ti bomo fovš, ko tečeš po takih kulastičnih tekih (Minhen, Berlin,...), mi pa tukej en Ljubljanski (aja pardon, eni še tega ne :( ).
Saj veš, kako so rekli stari Špartanci pred odhodom v bitko:
"Vrni se s ščitom, ne na ščitu!"
Srečno,
Kekec :)
Uporabniški avatar
 Barb
#74557
Barb in Demck od Fužin do Kosez.

A je kakšna možnost, da naju kdo zjutraj pelje do Fužinskega gradu? :roll:
Uporabniški avatar
 zajc
#74558
Sem pozabil omeniti, da bom jaz samo odtekel in se odpovedal ana-lizi :oops: Aja, pa moj vzdevek na seznamu prijavljenih je napacen :shock:
 eggy
#74573
zajc napisal/-a: Aja, pa moj vzdevek na seznamu prijavljenih je napacen :shock:


Sorry.....popravljeno :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#74581
Dragi moji,

je prišlo nepredvideno vmes in bom moral tisto nedeljo na Primorsko.
Zelo mi je žal, ampak boste morali zmoči brez mene.
Bajsi, Vlajko, Eggy - upam, da boste uspeli ukrotiti horde podivjanih in od žalosti povsem ponorelih protestnikov. :arrow: :roll:

V mislih bom z vami! Lepo tečte.
Vaš nebodigatreba Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Manika
#74582
Manika napisal/-a:Sama najbrž ne bom tekla (mogoče le malo po Kosezah), prijavljam pa sodelavko Tjašo na cel krog. Zadnji dolgi trening pred Dublinom. :clap:


eggy, Tjašo še dodaj na seznam za cel krog, hvala.
Uporabniški avatar
 Barb
#74617
Odjavljam Demcka, ker si je včeraj zvil gleženj :(
Jaz pa pridem

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA