tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 raziskovalec
#76540
Z Majem bova imela en avto v Kosesah za povratek.
 eggy
#76552
Bajsi napisal/-a:Eggy, NM Bajsi si je dovolila malo posodobiti....


Ej.....NM Bajsi...thanks a lot.....sem pa zdaj še jaz malo popravila. Zdaj je številka že veliko lepša. Upam, da mene današnja zabava ne povozi in da.... ne prespim jutrišnjega teka...... Psihično se intenzivno pripravljam :)

Se vidimo!
 maj
#76570
Evo še jaz, zgoraj omenjeni, bom prvič tekel celo polovičko. Sicer pa pot že dobro poznam. Avto bom pa najbrž jaz namesto Razi-ja pustil, ne me spregledat prosm-za prevoz do štarta! Ana-Liza pa itak.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#76581
Ojla!

Sem štrumfala in štrumfala in se spraševala ... a je daleč :wink: ...in zdaj sem si končno priznala, da je daleč 8) ... od Fužin do Kosez namreč :!:

In padla je odločitev (ker manjkala pa ne bom samo zato, ker je daleč :twisted: ), da vas bom pričakala na koncu Golovca (nekje nad Kitajcem bom pustila avto), potem pa v dir :shock: :twisted: (itak da ne 8) ) do Kosez. Torej, če boste do tam pogrešali kakšno metlo, jo boste pri Kitajcu zagotovo dobili :D .

Se vidimo! Aja...koliko približno pa rabite do Dolenjke?

lp
Snezinka

p.s.: Pegaz, a tisto prevozem nazaj na Dolenjko velja?
Uporabniški avatar
 Snezinka
#76583
Snezinka napisal/-a:
Se vidimo! Aja...koliko približno pa rabite do Dolenjke?


Joj, joj, kaj si komot, ti, ti Snežinka :lol: ...eto, sem že pogledala in preučila vse projekcije potrebnega časa za to razdaljo.
Pričakujem vas od 9.20 dalje :!:

....ne zamirit, sem čist iz sebe, ker so končno ta prave temperature za tek 8) 8) 8) 8)

lp
Spet jst
Uporabniški avatar
 pegaz
#76605
Snezinka napisal/-a:p.s.: Pegaz, a tisto prevozem nazaj na Dolenjko velja?

Jasno,
Pegazmobil bo peljal od Kosez najprej do Kitajca na Rudniku in nato v Fužine!

LL, Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA