tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

 eggy
#75404
Vlajko..... ni panike....saj bo še kdaj.

Sem pa ravno prišla domov, sem malo mahala iz letala, pa...zdaj opažam, da sem mahala komu drugemu, ne vam.....na Trupejevo polje. No, prihodnjič, če bom le lahko, se z veseljem pridružim vzponu na kakšen vrh.
Uporabniški avatar
 pementos
#75411
jaz bi se tudi udeležil polovčiki, od Fužin do Kosez. Rabil pa bi prevoz.
 bojanm
#76104
Cela polovička,pridem :driver: v Koseze in na ana :toast: lizo
 eggy
#76107
Dragi moji,

Upam, da vas LM ni preveč zdelal. Sicer pa tudi, če ste utrujeni.....do nedeljo bo že dobro in zato.....pohitite s prijavami. Golovec ..... je zdaj prelep....
Uporabniški avatar
 lojzeP
#76109
pridem tudi jaz - polovička :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#76167
Pridem vsaj na polovičko, čeprav bi rad potegil do Žal.
Uporabniški avatar
 tini
#76294
Pridem na polovicko.

lptini
Uporabniški avatar
 MihaPR
#76302
Aja, naju ne bo na analizi (družinske obveznosti PRESS), tako da dve mesti manj v Subitu. Pa drugič.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#76303
MihaPR napisal/-a:Aja, naju ne bo na analizi (družinske obveznosti PRESS), tako da dve mesti manj v Subitu. Pa drugič.


A to pomeni nedeljsko družinsko kosilo (goveja župca, pohan piščanec, restan krompir...) No, na sladico pa vseeno lahko prideta.

MatjazV
 eggy
#76305
MihaPR napisal/-a:Aja, naju ne bo na analizi (družinske obveznosti PRESS), tako da dve mesti manj v Subitu. Pa drugič.


....ej, ej, ej......

No, pa vseen.....dober tek.....
Je ni čez domače goveje župce :)
 eggy
#76306
A ja......neki mal je prijavljenih šoferjev.....

A bi mogoče še kdo žrtvoval svojih 15 min spanja in.......pustil svoj avto na koncu polovičke???
Uporabniški avatar
 Pjotr
#76311
Pridem na polovičko in na analizo. V Kosezah lahko pustim avto. Se vidimo v nedeljo v Kosezah do takrat se pa fajn mejtre poa ne preveč laufat da ne boste preutrujeni za PST :D

LP Pjotr
Uporabniški avatar
 lojzeP
#76319
pridem okoli pol devetih u koseze, pa lahko tam pustim avto

p.s. a se spet obetajo kake dobrote med tekom :oops:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#76343
MatjazV napisal/-a:
MihaPR napisal/-a:Aja, naju ne bo na analizi (družinske obveznosti PRESS), tako da dve mesti manj v Subitu. Pa drugič.


A to pomeni nedeljsko družinsko kosilo (goveja župca, pohan piščanec, restan krompir...) No, na sladico pa vseeno lahko prideta.

MatjazV


Nekako tako :) goveja župca za hitrost v palmanovi :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA