tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Snezinka
#80144
eggy napisal/-a:Huh.......maybe maybe......polovička, seveda in v tem primeru tudi analiza.

Snežinka......ti si pa tole resno vzela, a kar na tri.
Malo je odvisno od "družinskih" planov. Bo kmalu jasno :)

lp,eggy


Eggy,
upam, da tako zgodaj :roll: zjutraj v nedeljo družinski plani še ne bodo aktualni 8) in se nam pridružiš. Jat sem te že napisala na seznam, če pa slučajno ne boš mogla, pa javi...

Ja, kar trije; Božičkov tek, Božičkovih 33 in Dolsko. Kaj pa vem, težko se je odreči kateremu koli :wink:

Se vidimo!

lp
Snezinka
Nazadnje spremenil Snezinka, dne 20 Dec 2006, 20:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#80145
lojzeP napisal/-a:se kaže, da bom prisoten tudi jaz - polovička + kratka aaaaaaaaaaaanaliza :roll:


Super, lojzeP! (v misih imam polovičko in ne kratko :shock: :evil: analizo)

Se vidimo 8)
 Marinka
#80165
Žal mi v nedeljo ne bo uspelo z vami na Božičkov tek. Nepredvidljive okoliščine, ki se jim reče obisk sorodnikov družinskem na kosilu. Se pa vidimo jutri zvečer na humanitarnem teku v Tivoliju!
Uporabniški avatar
 Snezinka
#80167
Joj, Marinka škoda :cry: .

No, najavil se je pa Mazi, ki bo prišel do Internorma peš, tako da bo rabil prevoz.

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 mazi
#80184
No jest sem se zaenkrat tkole ''načelno'' :wink: prijavil, če bo pač vse štimalo...

Mogoče nas bodo pa še kakšne ''kolegice'' od Snežinke do takrat obiskale... :juhuhu:
 Nataša
#80186
mazi napisal/-a:No jest sem se zaenkrat tkole ''načelno'' :wink: prijavil, če bo pač vse štimalo...


kaj ne bi štimalo? :roll: le peke potice se ne lotevaj, pa bo hiša cela in Lili zadovoljna :wink: eh, hecam mal...
Uporabniški avatar
 mazi
#80188
Potičko za nas skrbijo pri Zmajčkevem butiku al pa pr Pečjaku :wink: , tko da ne more noben zamočit...
Uporabniški avatar
 Bajsi
#80238
Helou!
Četudi NM Bajsi zaradi familjarnih problemov mogoče ne bo uspela se pognati v dir, vas bo vsekakor počastila s svojo prisotnostjo na štartu.
Torej, vidimo se v nedeljo, nekaj pred pol deseto.

Spremljajte ažurno "apdejtano" Organizacijsko stran.
 Marinka
#80301
Eto,

družinsko srečanje je prestavljeno za uro, tako da vseeno pridem na polovičko. Seveda pa brez analize. Prevoza od bajerja naprej za morebitne sotekače tudi nimam, ker odtečem direkt domov v Spodnjo Šiško.
Zdaj pa hitro za štedilnik naredit predpriprave za jutri....
Uporabniški avatar
 EčO
#80306
Hmm :!: Tudi pri nas so se napovedali "nenapovedni obiski" Tako da jaz priedem na polovičko brez analize luna1 bo pa najbrž ostala doma!
Uporabniški avatar
 Snezinka
#80308
Mazi, kako je pa z analizo...a prideš?

In še nekaj; jaz se bom teku pridružila pri Livadi, tako kot zadnjič (ali pa mogoče pri Kitajski pod Golovcem), ker celih 17km verjetno ne bi zmogla.

Mogoče bi se mi pa na tej krajši verziji pridružila tudi Lili :?: , glede na to, da je razdalja tista, ki jo je splašila :wink:.


Lp,
Snezinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#80309
mojA, a si že nehala cincati :roll: 8) :?:

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Tuareg
#80339
Odločitev je padla, še en kandidat za polovičko do Kosez.

Potem se pa priporočam za prevoz do Fužin.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#80349
A lahko še kdo zjutraj pusti avto v Kosezah?
Zaenkrat imamo tam samo 2 avtomobila (če eden pelje sotekače v Fužine)...poglejte na organizacijsko stran!

Tudi jaz bom rabila prevoz nazaj do gostilne Livada, od koder mislim štartati.

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 lojzeP
#80351
okoli 9-ih pridem do kosez, pa rečemo glede dostave

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA