tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 tini
#84757
lojzeP napisal/-a:mene verjetno tam ne bodo več videli, ker imam vsiljivih in vase prepričanih kelnarjev kmalu poln kufer :? - zna biti, da se z mano strinja še kdo izmed prvoprispelih v omenjen lokal.


Tudi mene bolj tezko - tisto tezenje za hrano je preseglo vsako mejo dobrega okusa. Pa napol prazna ostarija.

Kar se mene tice, je lokal blacklisted (podobno kot npr. Bochaccio).
Je precej prijetneje v Subitu - pa se klopa je precej boljsa.

lptini
Uporabniški avatar
 lojzeP
#84758
dedic napisal/-a:Mi lahko kdo sporoci kje so shranjene slikice od teka za Runnerja.... :D


samo mal počaki dedič - un stric meduza ima dolge lovke, pa zato veliko dela, in ne more vsega naenkrat naredit. še zmeraj je blo vse objavljeno, kar se je slikalo, in bo zato tudi tokrat. 8)
sem pa tudi jaz že en mal nevrozen, virozen, al kuko se že temu reče :wink:
Uporabniški avatar
 meduza
#84763
v izogib nervozi

slike so na:

http://picasaweb.google.com/dlovincic

slike bodo na webu nekaj casa, potem jih brišem
skopirajte oz. če kgo želi boljšo rezolucijo naj pošlje e-mail in št. slike

lahko pogledate tudi posnetke s karnevala v reki in maske v Benetkah. Serija je namenja sestrici, da vidi kako to zgleda. Gor so vsi posnetki, ni časa za urejanje.
Uporabniški avatar
 Staša
#84766
V nedeljo klub kratki noči ni bilo težko vstati. Tudi on bi gotovo vstal za nas. Sonček nas je še dodatno spodbudil in kmalu smo bili že na avtocesti in šibali smo na staro mesto. Sonček smo peljali s seboj.

Lepo vas je bilo videti, čeprav ob obletnici enega najbolj žalostnih dogodkov zgodovine druženja rdečih pikic. Vita je zares zrasla in prepričana sem, da že kravžlja lase kakšnemu sošolcu, tudi njena mami je še vedno zelo lepa, dedič pa postaja drugi Hole! Lepo ste videti!

Naš "tek" je bil precej počasen, zato pa ni zmanjkalo štrene pogovora. Z Nto sva prelomili vse principe in več kot pol poti sva klepetali pet metrov pred Mihom in Simonom. Tega načeloma ne ona ne jaz ne marava. Ampak s trebuhom očitno pride tudi ta nadloga! ;) 8 km smo pustili za seboj v rekordnem (dolgem) času. Dve uri? Pizza je bila več kot zaslužena, žal pa jo je natakar tako dolgo nosil, da je Anušo že pošteno (verjetno od živčnosti) bolel trebušček in je protestirala, da zapustmio lokal (tini, se je strinjala s tabo ;) ).

Hvala družbi Nti, Mihcu in Lani za klepet (in presenečenje s šampanjcem). Hvala Vlajkotu Erotu in Pii za organizacijo. Hvala vsem za vse čestitke in lepe želje (najbolj navdušena je Alja :) ). In hvala Runnerju, da nas spodbudi, da se dobimo.
Uporabniški avatar
 mazi
#84768
Meduza, zelo lepe slikce... :laola
Uporabniški avatar
 Barb
#84772
V mislih sem bila tudi jaz z njim in z vami,pa čeprav na povsem drugem koncu Slovenije.

Meduza hvala za lepo vizualno predstavitev.
Uporabniški avatar
 dedic
#84840
meduza napisal/-a:v izogib nervozi

slike so na:

http://picasaweb.google.com/dlovincic

slike bodo na webu nekaj casa, potem jih brišem
skopirajte oz. če kgo želi boljšo rezolucijo naj pošlje e-mail in št. slike

lahko pogledate tudi posnetke s karnevala v reki in maske v Benetkah. Serija je namenja sestrici, da vidi kako to zgleda. Gor so vsi posnetki, ni časa za urejanje.


Fajne slikice res.... :D
Uporabniški avatar
 pegaz
#84855
Dragi moji,

lepo nas je bilo spet srečat in videt v takem številu. Bil je sonček in dobra volja, Dedič me je presenetil s svojim tempom in razdaljo ("K nisem nič treniral" PRESS :) )

Čeprav sem še vedno med marodisti, sem se najprej pridružil kratkoprogi skupini, nazaj pa sva z Vlajkotom šla na proti pohodnikom in iz prve roke izvedela, kako je biti že dve leti noseč, in katere vse kolenske navoje rabiš za montažo Ikejinih omar pr polaganju ploščic (no, nekaj takega sem si zapomnil) :oops:

Na koncu še analiza v najboljšem slogu TF. Runner je bil ves čas z nami. :heart

Kmalu se spet vidimo, prav?

Lep let,
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#84868
Fino, Dedič, nadaljujva debato kar tukaj, OK?
LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#84880
Glete na to, da sem "vpletena oseba", mi, seveda, ni vseeno, če se nekateri na analizi v Gostilni Pr' Novak niste počutili dobro oziroma ste bili razočarani. :cry: :shock:

Čeprav, moram priznati, vsaj v času, ko sem bil tudi sam prisoten tam (do konca), nisem opazil (osebno mnenje) nobenih omembe vrednih pomanjkljivosti niti s strani osebja lokala niti glede kvalitete hrane. 8)

Nekateri smo pizze celo pohvalili kot precej dobre in okusne. :wink: :D In tudi slaščicoljubci so, če sem dobro opazoval, "očistili" svoje krožnike bolje kot Pril. :)

No, kakorkoli že :arrow: morda bo pa že drugič bolje. :wink:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#84907
Nataša napisal/-a: lepo je bilo spet srečat TF-jevce, nekatere frišno zalublene :wink:,


Ja, ta frišni so bli pa res luštkani. Sem mislu, da sem samo jaz opazil.

MatjazV
 Nataša
#84917
MatjazV napisal/-a:
Nataša napisal/-a: lepo je bilo spet srečat TF-jevce, nekatere frišno zalublene :wink:,


Ja, ta frišni so bli pa res luštkani. Sem mislu, da sem samo jaz opazil.

MatjazV


ja, SO pa res bli :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#84956
Pozdrav!
oranzni_slon je 07.03.2006 napisal/-a:....snip.... Zelo sem bil vesel, da mi je uspelo naredit krog in nezmerno me je zalostil razlog s katerim sem se v nedeljo podal na pot.

Takole bi najbolj na kratko opisal nedeljski tek. No, razlik je bilo kar nekaj, ampak eno je pa ostalo. Cmok v grlu in scemece oci na Zalah. Priznam, da sem videl veliko novih obrazov, se vec starih znancev in da sem veliko obrazov tudi pogresal. Ampak nedelja je bila lepa kakor cvetoca cesnja in taksne dni v marcu je treba izkoristit do zadnje minute. Tek je minil v prijetnem vzdusju in zmernem tempu. No, na Golovec sem zahodil, kar sem pricakoval in se niti nisem hotel naprezat.
Torej, hvala vsem, ki ste se trudili z organizacijo. Srecno in upam, da se drugo leto zopet vidimo.

lp, oranzni slon

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA