tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 dedic
#84640
MARIOLINO napisal/-a:Res je Marjan glede hude megle, ko se skozi ni videlo :( in na štartu me je kar pošteno zeblo, ko smo čakali na ostale tekače, da se gremo pokloniti našemu Runnerju . Zaradi dobrega dela se je kmalu po štartu pokazalo sonce in smo veselo odtekli proti Žalam. Tam so nas pričakali z dobrotam in kar prijala je postrežba , hvala dedič :wink: .

Da ne bom zdaj razlagal.... :roll: .
V glavnem tek je bil super od začetka do konca vključno z analizo, čeprav je bila kratka.
Hvala vsem za prijetno družbo in upam, da bomo še večkrat ponovili tak dan z lepim namenom :lol: :lol: .


Lep pozdrav
Mario

p.s.Golovec mi je bil nor na koncu, prava poslastica za konec :twisted: :twisted: :!:


Ja ni problema prav vesel sem bil da sem vam lahko "pomagal"...
Aha fajn bi blo ce bi se tale tek se ponovil... :)
Kot sem ze rekel runner namje prinesel soncka in visjo zracno temparaturo... 8)
Uporabniški avatar
 zajc
#84650
Z Zajcem sva urno stekla z Zal s svojim tempom in svigala kot veleslalomista mimo mnozice sprehajalcev. Golovec me je skoraj psihicno dotolkel - klanca ni hotelo biti konec in konec. Kljub ne-hitrimi prvimi 8 kilometri sva pretekla cel krog pod 3 ure.

Danes sem se zbudil z musklfibrom, ki ga nisem imel ze zelo doooooooolgo. Regeneracija sledi.

Hvala vsem za druzbo in organizacijo :D
Uporabniški avatar
 mazi
#84651
Ojla :wink:

Po jutranji megli se je prikazal krasen dan, kot nalašč za tek... :clap:

V prijetni družbi smo prišli do Žal, se poklonili runnerju in še prej pomalicali (hvala dedič :cast: ). Nato smo ubrali v skupincah vsak svoj konec PST -ja.

No midva z Lili sva v Šiški zavila proti domu...
Uporabniški avatar
 dedic
#84652
zajc napisal/-a:Z Zajcem sva urno stekla z Zal s svojim tempom in svigala kot veleslalomista mimo mnozice sprehajalcev. Golovec me je skoraj psihicno dotolkel - klanca ni hotelo biti konec in konec. Kljub ne-hitrimi prvimi 8 kilometri sva pretekla cel krog pod 3 ure.

Danes sem se zbudil z musklfibrom, ki ga nisem imel ze zelo doooooooolgo. Regeneracija sledi.

Hvala vsem za druzbo in organizacijo :D


Mene pa zdele (7.20) misice bolijo :? :D ampak ni hudga cez kake pol ure bo ze nehalo....!?
Uporabniški avatar
 dedic
#84653
mazi napisal/-a:Ojla :wink:

Po jutranji megli se je prikazal krasen dan, kot nalašč za tek... :clap:

V prijetni družbi smo prišli do Žal, se poklonili runnerju in še prej pomalicali (hvala dedič :cast: ). Nato smo ubrali v skupincah vsak svoj konec PST -ja.

No midva z Lili sva v Šiški zavila proti domu...


Ja ni problema kot sem ze povedal to mi je bilo v veselje !!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#84657
Za nami je še en prekrasno preživet nedeljski dan ... po kar dolgem času zopet eno množično tekaško srečanje našega foruma. To je bil Runner vesel, ko smo ga obiskali v takem številu. :D

Imeli smo se zelo lepo, zlasti nam je šlo na roko vreme, ki zjutraj ni obetalo "bogvekaj", a je pomladno sonce dokaj zlahka premagalo jutranjo meglo ... in smo tekli v prijetnem, dokaj toplem sončnem vremenu. 8)

Nekatere člane alias prijatelje sem srečal po dolgem času, kar nekaj članov (no, pravzaprav še najbolj svojo sotekačico iz LM), za katere sem bil prepričan, da bodo prišli, sem pa tudi pogrešal. :cry:

Spoznal pa tudi najnovejšo članico TF- Anuško. :D :wink:

Upam, da vam je bilo na analizi v gostilni Pr'Novak (prenovljeni Balinček) všeč. Meni je, namreč, bilo zelo, zelo fajn tudi tam. :wink:
 Leon
#84663
Upam, da ste uspešno odtekli tek Runnerju v spomin.
Kot lani sem bil tudi tokrat z vami in v mislih na Runnerja tekel 48 km.

Vreme je blo čudovito, tempo zmeren, na koncu sem se že komaj vlekel, ampak je šlo , tak, da sem tek z zadovoljstvom končal
 Nataša
#84698
Lepo je bilo spet videt Silvo, Jana in Vito (ki je zrasla z rolerji vred :D), lepo (in žalostno) je bilo spet stat ob Runnerjevem grobu skupaj z ljudmi, ki s(m)o ga imeli radi, lepo je bilo spet srečat TF-jevce, nekatere frišno zalublene :wink:, lepo je bilo klepetat po PST-ju in se topit pod skoraj poletnim soncem, lepo je blo obenem čutit male nogice v mojem trebuhu, ki me že pošteno zbadajo pod rebra :P, lepo je bilo posedet na analizi...in lepo je blo spet pridet na tek iz kamniške smeri :D :!:

Izjava dneva: "Ti si pa že dve let noseča!" (M. Fuchs, mojster diplomacije).
Ja, se men tut tko zdi... :cry: :lol:
Uporabniški avatar
 si05400
#84715
Pozdrav

Zame je bil tek prva izkušnja z družbo tekaškega foruma.
Ste fejst punce in fantje. Upam, da bo še več možnosti za skupno druženje in tek.

Zanima me kje se bo dalo videti slike, ki jih je tako skrbno posnel Meduza?

LP
Andrej
Uporabniški avatar
 meduza
#84718
slike

kot zmeraj, na forumu
Uporabniški avatar
 lojzeP
#84722
Vlajko napisal/-a:
Upam, da vam je bilo na analizi v gostilni Pr'Novak (prenovljeni Balinček) všeč. Meni je, namreč, bilo zelo, zelo fajn tudi tam. :wink:


:shock: zanimivo mišlenje
mene verjetno tam ne bodo več videli, ker imam vsiljivih in vase prepričanih kelnarjev kmalu poln kufer :? - zna biti, da se z mano strinja še kdo izmed prvoprispelih v omenjen lokal.
Uporabniški avatar
 dedic
#84724
lojzeP napisal/-a:
Vlajko napisal/-a:
Upam, da vam je bilo na analizi v gostilni Pr'Novak (prenovljeni Balinček) všeč. Meni je, namreč, bilo zelo, zelo fajn tudi tam. :wink:


:shock: zanimivo mišlenje
mene verjetno tam ne bodo več videli, ker imam vsiljivih in vase prepričanih kelnarjev kmalu poln kufer :? - zna biti, da se z mano strinja še kdo izmed prvoprispelih v omenjen lokal.


Hehe enkrat moram na analizo v balincka da ocenim kelnerje tudi sam.... :lol:
Uporabniški avatar
 dedic
#84725
Hmmm.....jaz tudi ne najdem slikic... :?: :?:
Kje so pa skrite??... :D
Uporabniški avatar
 dedic
#84742
Mi lahko kdo sporoci kje so shranjene slikice od teka za Runnerja.... :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA