tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 namaste
#88686
sem še nova tukaj, razmišljam o polovički... :)

sporočim, ko bom 100-odstotna
Uporabniški avatar
 Snezinka
#88687
namaste napisal/-a:sem še nova tukaj, razmišljam o polovički... :)

sporočim, ko bom 100-odstotna


Namaste,
upam, da se odločiš...ni lepšega načina za začeti praznike!
Prav veseli bomo kakšnega novega obraza!

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#88688
Zajc...a si dobil moj ZS?
lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 bobr
#88691
Poznam en kos PSTja pri kosezah, po golovcu sem že tekel ostalo pa bom moral preverit na karti. Tudi jaz sem nov in bi v bistvu poskusil ta krog. :oops:

Ne bom pretiraval s tempom in pričakujem da tudi ostali ne...
Uporabniški avatar
 pegaz
#88715
Snežka, ful dobra poteza!!!

Bom sporočil,ko bo BG mimo. Če bom še u enem kosu. :)

LL,Pegaz :)
Uporabniški avatar
 mazi
#88748
Ojla,

V četrtek gremo na krajši dopust na morje, tako da se žal ne bomo mogli udeležiti tega teka... :cry: Tako, da vam želim dober tek (tudi na analizi) in se vidimo naslednjič! :wink:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#88769
bobr napisal/-a:Poznam en kos PSTja pri kosezah, po golovcu sem že tekel ostalo pa bom moral preverit na karti. Tudi jaz sem nov in bi v bistvu poskusil ta krog. :oops:

Ne bom pretiraval s tempom in pričakujem da tudi ostali ne...


Bobr, ni panike!
Bomo že zrihtal, da bo v redu in da se ne boste zgubili :wink:
V dobri družbi gre vse lažje :!:

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#88770
pegaz napisal/-a:Bom sporočil,ko bo BG mimo. Če bom še u enem kosu. :)
LL,Pegaz :)


Pegaz, navijam zate in za koherenco tvojih kosov 8)

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Dule
#88824
Snežinka, enega celega prosim :)


Ker pa se ta tek imenuje tudi "Predradenskih 33" naj povem, da potrebujem tudi še 9 kandidatov za skupinsko prijavo na maratonu Radenci: Prijave in denar bom zbiral izključno samo na tem teku in na teku pod Kriško goro :!: Prosim da mi tisti, ki vam to odgovarja pošljete ZS, da bom vedel na koga računat. Hvala za razumevanje.


ČAU ČAU
Uporabniški avatar
 Snezinka
#89037
Dule napisal/-a:Ker pa se ta tek imenuje tudi "Predradenskih 33" naj povem, da potrebujem tudi še 9 kandidatov za skupinsko prijavo na maratonu Radenci: Prijave in denar bom zbiral izključno samo na tem teku in na teku pod Kriško goro :!: Prosim da mi tisti, ki vam to odgovarja pošljete ZS, da bom vedel na koga računat. Hvala za razumevanje.


Dule, hvala za vsebinsko razširitev tega teka! Upam, da se vas nabere dovolj za skupinsko prijavo!

Pa še ena dobra novica; zajc dobro pozna krog PSTja, tako da odpadejo vse skrbi glede poznavanja proge :!: :!: :!:


Pridite in se prepustite tekaškemu zenu!
(Sama sem po treh dneh Rovinjskega tekaškega tabora še vedno nekje pod oblaki 8) )

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Dule
#89055
Tudi sam sem že večkrat zaokrožil po PST-ju tako, da bom lahko pomagal voditi kakšnega meni enako počasnega.. :oops:



Glede skupinskih prijav naj povem da bom zbiral v petek tudi prijave za na 10km in 5 km teka.
pripravite pa denar: za 42 in 21km: 17€ (če imaš čip 14€), za 10km in 5 km 11€ (če imaš čip 8€)


ČAU ČAU :wink:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#89138
Vlajko, kako kaj kaže? Te bo žena izpustila iz jutranjih petkovih planov (se slišiva v četertek :wink: )?

Pa namaste, ti kar junački! Verjetno najbolje, da prideš k Koseškemu bajerju, da bo avto takoj pri roki, ki odtečeš polovičko!

Kaj pa zlopi, ste se doma že dogovorili, prideš?

Pegaz, kaj naj rečem, pridi se malo pretegniti po slovitem Beogradu 8) !

Lep dan vsem,
Snezinka
Uporabniški avatar
 namaste
#89142
Hej,

js žal ne bom mogla, ker bomo na prvomajske počitnice odrinili prej, kot je bilo prvotno načrtovano. Pa kdaj drugič...

Vsem želim en dober tek pa se vidimo (če ne prej, v Radencih) :)
Uporabniški avatar
 zlopi
#89144
Jaz definitivno pridem, upam da ne bodo sami dirkači za celega, drugače bom moral štartati kakšno uro prej.

Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 Snezinka
#89150
Zlopi,
ne pretiravaj, seveda bo kdo šel tudi tvoj tempo!
Se vidimo v petek 8.45 8)
lp
Snezinka

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA