tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Snezinka
#89151
namaste napisal/-a:Vsem želim en dober tek pa se vidimo (če ne prej, v Radencih) :)


Hvala, namaste! No, potem pa v Radencih :wink:

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Dule
#89173
Dule napisal/-a:Ker pa se ta tek imenuje tudi "Predradenskih 33" naj povem, da potrebujem tudi še 9 kandidatov za skupinsko prijavo na maratonu Radenci: Prijave in denar bom zbiral izključno samo na tem teku in na teku pod Kriško goro :!: Prosim da mi tisti, ki vam to odgovarja pošljete ZS, da bom vedel na koga računat. Hvala za razumevanje.





Dosedaj zbral 7 najav, se pravi potrebujemo za uspešnost skupinske prijave še 3 ali 4 tekače. Povabilo za skupinsko prijavo velja tudi tekačem, ki niso aktivni na forumu oziroma ga samo berejo in opazujejo :) .

V petek pa bo kot kaže lepo vreme kot nalašč za dolgi trening. Se veselim družbe novih obrazov :D

ČAU ČAU
Uporabniški avatar
 Zajec
#89182
Jaz tudi ne morem na zelo dober TF PST tek, ker imam za praznik službo od 07.00 do 19.00 ure (to bo €) :?:

Se opravičujem še posebno zajcu, zaradi skupnega treninga za trojke, še vedno pa iščeva tretjega ali pa tretjo
:lauf:

Se vidimo v soboto 28.4.07 na Joštu, v soboto 12.5.07 na trojkah, v soboto 19.5.07 v Radencih in verjetno še kaj vmes :?:
:TF)

LJ JZ
Uporabniški avatar
 Snezinka
#89236
Še eno obvestilo:

Pr' Novak (ex Pr' balinc) nas z veseljem pričakujejo v petek po teku med 12.00 in 13.00.

Glede tega, da se niste prijavljeni nič izjasnili glede analize predvidevam, da bo celotna tekaška druščina analizirala svoje jutranje uživanje :idea:


V petek bo čudovit dan!

lp
Snezinka
Nazadnje spremenil Snezinka, dne 25 Apr 2007, 09:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 zlopi
#89237
... a ni ex Pr' balinu?

Verjetno bom jaz tam manjkal, družinske obveznosti ...

Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 Snezinka
#89241
zlopi napisal/-a:... a ni ex Pr' balinu?


Ja zlopi, imaš prav... :oops: sem že popravila :!:

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 bobr
#89296
Je še kaka potreba po okrepčevalnici? Moja boljša polovica nam lahko pomaga, bova pripravila pijačo in sadje...
Uporabniški avatar
 zajc
#89297
bobr napisal/-a:Je še kaka potreba po okrepčevalnici? Moja boljša polovica nam lahko pomaga, bova pripravila pijačo in sadje...


Vsaka okrepcevalnica je dobrodosla. Hvala :)

:laola
Uporabniški avatar
 Snezinka
#89312
bobr napisal/-a:Je še kaka potreba po okrepčevalnici? Moja boljša polovica nam lahko pomaga, bova pripravila pijačo in sadje...


Okrepčevalnice so trenutno predvidene:

- pri Livadi (Snezinka)
- pri Koseškem bajerju (Mojca)
- nekje pri Žalah ... eto, to okrepčevalnico lahko prevzame tvoja boljša polovica; točno kje, naj se odloči sama; pomoč hvaležno sprejmemo :!:

Verjetno bomo potem naredili z Mojco okoli Fužin še kakšno zasedo.

Hvala za pomoč!
lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 LukaM
#89357
Prisopiham v Fužine in nadaljujemo do ribnika, prevoza ne rabim. Analizo bom po stari navadi prešprical. Dober tek!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA