tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#89417
Pozdravljeni!

Pa je še en PST za nami! Res, da ni bil nedeljski in res, da ga ni štartal NM Bajsi, ampak je kljub vsemu več kot uspel 8) .

Zjutraj se je ob 9ih 9 nadebudnih tekačev spustilo v dir proti Golovcu. Moško družbo, ki je bila vsa celokrogaška, je popestrilo troje deklet z apetitom po polovički :wink: .

Sama sem bila na žalost z vročino in prehladom onemogočena za tek, tako da smo skupaj z Mojco in Rejo postavljale zasede z okrepčevalnicami. Moje doživljanje tega teka :wink: :

:arrow: okrepčevalnica na Dolenki: prileti prvih štiri (Damijan, zajc, LukaM, Bobr) in vsi vzdihujejo, kako je fajn 8) , sledita še zlopi in Dule in par minut za tem naša tri dekleta z nasmeškom na ustih.

:arrow: okrepčevalnica v Murglah; sonce je radodarno s temperaturo, punce pri okrepčevalnici pa z vodo, izotonikom in pomarančami... zmagamo punce pri okrepčevalnici 8)

:arrow: okrepčevalnica pri Koseškem bajerju: zdaj se že ve, kdo ima v nogah veter: Damjan in zajc pribrzita, spijeta, odbrzita... bobr presedla na polovičko (za njim je BG, golada in še kar ne more dati miru :roll: ), LukaM se poslovi, ker je krog začel že pred uradnim startom, zlopi in Dule nekaj momljata, kaj je fino imeti okrepčevalnice... In že so tu Marjana, Irena in Eggy. Polovička pospravljena, se vidimo na analizi!

:arrow: okrepčevalnica pri Žalah; me pa spet v avto in loviti najhitrejše. Komaj jih ujamemo pri Žalah. Damijan in zajc se sijajno držita; kako tudi ne, če pa imata okolesarjeno spremstvo, oskrbo kot na maratonu...in že se za njima spet kadi prah... Od celokrogašev sta ostala še Dule in zlopi, ki sta bila točna kot švicarska ura in se držala tabele s časom kot klopa :lol: . Tekočina je bila hvaležno sprejeta in že sta bila na poti.

:arrow: okrepčevalnica na koncu Letališke: niti z avtom nam ni uspelo ujeti najhitrejšega dela današnje tekaške odprave, ko sta do okrepčevalnice prišla Dušan in zlopi, sta bila Damijan in zajc že na cilju 8) 8) 8)

:arrow: FUŽINSKI GRAD; slavnostni zaključek s fotografiranjem
:arrow: analiza Pr' Novak. Mmmmmm....njami. Od vsega divjanja z avtom sem bila že pošteno lačna.

Zdaj pa še malo samohvale; z veliko truda sem naštudirala, kaj je to galerija 8) in upam, da mi je uspelo:
FOTKE: http://www.tekaskiforum.net/galerija2/thumbnails.php?album=109

Hvala vsem za čudovito družbo!

Pozdravček,
Snežinka
Uporabniški avatar
 Dule
#89421
Ja bil je prelep dan, zahvala vsem za odlično družbo in posebej Snežinki in Mojci, ki sta poskrbeli za vso logistiko teka :clap: Pa še slikce so že za spomin.. Skratka krasno 8)
Uporabniški avatar
 zlopi
#89424
Tokrat sem bil prvič pa prav gotovo ne zadnjič.
Krasna družba in odlična organizacija okrepčevalnic.

Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 bobr
#89425
Zame tudi prvič in žal sem se včeraj raje spremenil v polovičarja :cry:. Zato danes vsaj normalno hodim brez bolečin 8).
Res se je kadilo za prvimi dokler sem jih sploh lahko dohajal ha ha.
Drugače odlična organizacija, perfektne okrepčevalnice in super okusna analiza. Se še vidimo na naslednjih dogodkih...
 eggy
#89432
Pozdravljeni,

Na hitro sem se odločila za tole polovičko in......tudi malo mi ni bilo žal. Tekla sem v "ženski - pogovorni" ekipi in minilo je prej, kot sem pričakovala. Bil je krasen dan, več kot iedalen za tek. Pa tudi ostali pogoji so bili odlični. Mislim, da brez pohvale odlične potujoče okrepčevalnice, tole poročilo ne bi bilo popolno. Snežinka.....super si tole organizirala :)

Za konec bom rekla samo še: Pridem še!

pa lepe praznike....zame so danes delovni.....ampak, dnevi bodo menda še lepi :)

eggy
Uporabniški avatar
 Bajsi
#89434
Helou!
Lepo, lepo,...
Počasi bo NM Bajsi utonila v pozabo,.. če seveda ne bo zopet malce prevzel pobudo.
V glavnem, važno da ste se imeli dobro!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#89445
Bajsi napisal/-a:...Počasi bo NM Bajsi utonila v pozabo,.. če seveda ne bo zopet malce prevzel pobudo...

Dva stavka, dve ugotovitvi. 8) Obe točni. :!: :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#89554
Vlajko napisal/-a:
Bajsi napisal/-a:...Počasi bo NM Bajsi utonila v pozabo,.. če seveda ne bo zopet malce prevzel pobudo...

Dva stavka, dve ugotovitvi. 8) Obe točni. :!: :wink:

Ja, ja

Kola je, nimaš kej... posvetna slava je minljiva.

Bajsi, manj delegiraj in več zavihaj rokave, drugač te bomo sam še tanajstarejši na TF poznal.
Lahk se pa tud prijaviš na "predstavitve novih članov" :twisted:

He he
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 zajc
#89562
Se moje porocilo. Kljub temu, da nas je bilo manj, je tek popolnoma uspel. Srecal sem nekaj novih obrazov, nekaj pa starih.

Kar si zasluzi oceno 10+ (in se kaksen +), so bile okrepcevalnice skoraj na vsakem vogalu.

Snezinka, Mojca in Reja so "divjali" z avtomobilom po celi Ljubljani in nas na (priblizno) vsakih 5 kilometrov pricakali z vodo in sadjem ("tahitri" smo bili enkrat celo prehitri :) ). Ponavadi tecem, zato da bom prisel do cilja, tokrat pa sem tekel od okrepcevalnice do okrepcevalnice, ker je bilo prijetno kaksno "rect" in se spociti (in se najesti in se napiti vode :) ). Za namecek pa sem s sabo pripeljal se 2 okepcevalnici na dveh kolesih, tako da se nam je pijaca (predvsem voda) dobesedno "cedila kot med in mleko".

Kljub rekordno dolgimi postanki na okrepcevalnicah, nama je z Damijanom uspelo preteci cel krog pod tremi urami.

Lahko recem, da je bil to eden izmed bolje organiziranih tekov, kar sem jih kdaj odtekel.

Se tako naprej :laola
Uporabniški avatar
 Snezinka
#89571
8) 8) 8) :TF) :cast:

lp
Snezinka


p.s.: jst pa mela takšno tremo, kako bom speljala veleceljeni PST :roll:
Me veseli, da je bilo tudi vam tako luštno kot meni:!:
Uporabniški avatar
 Bor
#101253
kaj že 4 mesece ni bilo teka po PST-ju? kriza....
jaz grem 14.10. eno polovičko.....se bo kdo pridružil?
Uporabniški avatar
 bla_k
#101265
Ravno pred pol ure, med tekom, sem razmišljal o tem,
da je TF ponavadi pripravil kakšen predljubljanski tek po PST.
Jaz bi se z veseljem pridružil, čeprav imam sam v mislih cel krog in morda kakšen teden prej.
Uporabniški avatar
 iverson
#101288
Res nebi bilo slabo, malo skupinske priprave. Če se bo kaj organizeralo bom prišel.
Uporabniški avatar
 Miha65
#101304
Super tole, tudi jaz sem ZA, smo vcasih rekl, he, he... zaenkrat samo za polovicko.

Bom spremljal pa se vam (po)javim, ko bo kaj bolj doloceno.

lep dan vsem
Uporabniški avatar
 mazi
#101320
Ojla, :wink:

Upam, da se bomo kaj zmenili in v kakem bližnjem vikendu organiziramo uraden TF tek po PST pred Lublancem... :juhuhu:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA