tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Miha65
#105766
luzr napisal/-a::oops: A lahko administrator zbriše smetenje? :oops:



Ma cuj, tale poezija,..... tudi ko sedim, in cistim papirje s svoje delovne mize se mi zdi, kot bi tekel s teboj....pa sem mislil da sem bil sam najbolj u k..... :oops:

Na koncu sva te pomoje midva "v tanarbuljsih letih" malce odgnala, s poglobljeno mosko debato o ribicah in ribakih, ampak saj ves, da ni bilo namenoma.

Bodi mi se kdaj za zajca, cimprej ....
Uporabniški avatar
 vencelj
#105838
Ker sem bil na Ježici, pač nisem bil na PST, pa je po svoje škoda, da ne moremo biti na dveh koncih istočasno (saj drgač mam brata dvojčka, pa to ne bi blo to). Ampak, pol pa prebereš tisto luzr-jevo "smetenje", ki je v resnici nekej taboljšga, enkrat, pa še enkrat- super poročilo!!!
Zjutraj sem ga opazil in tudi že prve odzive, za branje pa ni bilo časa- ta užitek sem si pustil za zvečer.
LP, vencelj
 luzr
#105852
Veseli me, ako vas je zabavalo :D . Ko bomo skupaj odtekli cel krog bo flancarija daljša.
Vendar sem pritisnil dvakrat za sprejem besedila in ssem podvojeno zgodbico izbrisal. Zato tisti komentar.

@Miha65: poglobljeno mosko debato o ribicah in ribakih, ampak saj ves, da ni bilo namenoma.

Eh, nista me odgnala, tisti del vedno tečem na rezultat, kot sem vama rekel. Neka neznana tekačica z minutko prednosti je bila za zajkljo in sem jo do Kosez komaj dohitel. Forumske so prehitre...

Še ena stvar, ki me muči. Veljalo naj bi nenapisano pravilo, nihče ne sme teči sam. Vedno se počakamo in preštejemo. S slabo vestjo se spomnim, tekačice, ki smo jo :oops: izgubili nekje na golovških serpentinah.
:idea: Morda bi jo povabili še na kak skupinski tek in bolj pazili nanjo.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#105892
luzr napisal/-a:Še ena stvar, ki me muči. Veljalo naj bi nenapisano pravilo, nihče ne sme teči sam. Vedno se počakamo in preštejemo. S slabo vestjo se spomnim, tekačice, ki smo jo :oops: izgubili nekje na golovških serpentinah.
:idea: Morda bi jo povabili še na kak skupinski tek in bolj pazili nanjo.


Tudi tokrat smo se šteli in že ob tem prvem štetju ugotovili, da je pogrešana...

in če si bral moj prispevek na tej temi, si lahko zasledil, da sem jo (res bolj indirektno) povabila, naj se nam še pridruži...

Snezinka napisal/-a:Upam, da nam Andreja ni preveč zamerila, da smo jo zgubili :oops: :oops: :oops: in da nam bo dala možnost popravljanja izpita :idea: .



lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 zlopi
#105915
luzr napisal/-a:Še ena stvar, ki me muči. Veljalo naj bi nenapisano pravilo, nihče ne sme teči sam. Vedno se počakamo in preštejemo. S slabo vestjo se spomnim, tekačice, ki smo jo :oops: izgubili nekje na golovških serpentinah.
:idea: Morda bi jo povabili še na kak skupinski tek in bolj pazili nanjo.


... itak da bo prišla še na kakšen :lauf: , pa tudi ponavadi ni treba paziti nanjo :wink: (možtiskovnipredstavnik PRESS).

Drugače pa je tudi mene navdušilo doživeto pisanje :cast: .

Lp, zlopi
 luzr
#105945
Tudi tokrat smo se šteli in že ob tem prvem štetju ugotovili, da je pogrešana...

in če si bral moj prispevek na tej temi, si lahko zasledil, da sem jo (res bolj indirektno) povabila, naj se nam še pridruži...


Snezinka sem prebral; ničesar kritiziram. :oops: Vendar sem imel slabo vest, ker sem jo zadnji videl in, da na Mašini livadski postojanki, nas je ta potolažila, da bo poskrbela zanjo.

Šlo mi je bolj za dober občutek potencialnih tekačic (in tekačev), ki to spremljajo, da jih ne bi skrbelo, kaj bo ako zaostanejo.
Uporabniški avatar
 zajc
#106162
Še moje, kratko :oops: poročilo.

Začel sem pri Ljubljanskih mlekarnah in se pri Fužinskem gradu pridružil ostali skupini. Na Golovcu smo se celokrogaši (večina) prerinili v ospredje in narekovali peklenski :twisted: tempo in v skupini uspeli preteči večino proge v skupini.
Cel krog mi je uspelo preteči v manj kot 3 ure.

V teku sem užival in se že veselim novega teka.

Hvala za okrepčevalnice in Snežinki, ki nas je zbrala skupaj.

Še nekaj fotografij iz okrepčevalnice pri Ljubljanskih mlekarnah :) Na žalost je Raziskovalec ostal nefotografiran :(
http://zajc.deteljica.si/thumbnails.php?album=1
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#106321
zajc napisal/-a: Na žalost je Raziskovalec ostal nefotografiran :(
http://zajc.deteljica.si/thumbnails.php?album=1


Nič se ne sekiraj, sem tako hitel, da bi ujel "ta počasne" dolgoprogaše, da ni bilo časa za fotoseanso, so bile pa mandarine na okrepčevalnici enkratne, pa voda je več kot prav prišla. Hvala. :cast:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA