tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Bor
#109290
Mija napisal/-a:U, hvala za odgovor. Bor, upam da si govoril o polovički, ker drugače me boš pol poti nosil štuporamo :lol:

drugač sem mislil polovičko....
lohk te pa tut nesem če hočeš :D

ps: na tekmi je bilo pa hudo (Olimpija !) :D ....enmu morm povedat
Uporabniški avatar
 Mija
#109293
ne samo športnik (tekač), še močan (bi me kr nesu) si in zvestega srca (navijač).... mater je M srečna, da te ima........ :lol:
Uporabniški avatar
 Bor
#109295
aja skoraj sem pozabil
TEK, ANALIZA, AVTO.....VSE JAAA
ps<:močan pa sem jaaaa
Uporabniški avatar
 Vlajko
#109309
Bor napisal/-a:... ps<:močan pa sem jaaaa ...

Opazili! 8) :arrow: Večji kot "ps". :-- :wink:

PS (še moj):
Čeprav bi bil že skrajni čas, me zopet ne bo z vami, žal. :oops: (Po dežju vedno posije sonce Press). :wink:
 luzr
#109329
Mija napisal/-a:ne samo športnik (tekač), še močan (bi me kr nesu) si in zvestega srca (navijač).... mater je M srečna, da te ima........ :lol:

Se opravičujem ker motim pecalno idilo...
Mija, a prideš na analizo :?: ,z avtom :?: ogledovat močne športnike?


Če danes ne bo nihče napisal komentarjev k lokacijam analize bom izbral sam :hello:
Analiza predvidoma na isti lokaciji Pr Novak(Slape 52)
A ste bili s picami tam zadovoljni????.
Opcija je Oliva(Litijska) ali v res skrajnem primeru Subito(Šmartinska)...
Zemljevid: http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... incek2.JPG
Problemček bo dobiti oštarijo odprto pred 1200, ker je zimski čas, naš štart pa (pre)zgodenj.
Dodatne beznice: Marn, Rožna dolina; Pivnica Kurji Tat?
Postskriptum: Če bi radi dražje špelunke ni problema...
Nekaj za šnoflat: http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... incek2.JPG

Opozorilo: Vodo bom imel vodovodno v nekaj termovkah in bidonih s priokusom. Kdor hoče piti plastificirano prevarantsko vodo naj prinese s sabo svojo.
Če je kdo alergičen na mojo čokolado, na ima svojo najljubšo .
Uporabniški avatar
 Mija
#109332
hehehehe, ne vem še, če pridem na analizo :?: , z avtom, ogledovat močne :!: športnike. odvisno, kaj bo rekel šef....

pecalna idila med borom in mano pa se je končala v tistem trenutku, ko sem spoznala bor-ko (torej njegovo boljšo polovico), zato bi najino dopisovanje štela bolj za prijateljski pomenek, kot kaj drugega

p.s. boru: saj veš, da sem mogla tako napisat 8)
Uporabniški avatar
 Bor
#109336
Mija napisal/-a:hehehehe, ne vem še, če pridem na analizo :?: , z avtom, ogledovat močne :!: športnike. odvisno, kaj bo rekel šef....

pecalna idila med borom in mano pa se je končala v tistem trenutku, ko sem spoznala bor-ko (torej njegovo boljšo polovico), zato bi najino dopisovanje štela bolj za prijateljski pomenek, kot kaj drugega

p.s. boru: saj veš, da sem mogla tako napisat 8)

seveda... :D
za luzr- ja
gre na analizo....hehe
 luzr
#109369
AnAlIzA:
Ker se vam očitno žvižga v kateri luknji bomo analizirali sem izbral še poslednjič Pr Novak, Slape 52. Od 11.15 dalje.
Pojasnilo:
Sicer prijazni lastnik namreč za tisto okroglo mizo v listognoju in grudnu namreč ne streže samo tekočih napitkov, marveč ima raje posel z jedačo.
Ostale luknje so preveč ekskluzivne, razumejo le kitajsko ali delajo od poldneva dalje.
Nazadnje spremenil luzr, dne 08 Nov 2007, 23:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 bobr
#109395
Luzr preveč demokracije in panike zganjaš 8).

In ne bom super hiter da bom lahko sam naredil postajo ob livadi. Bom verjetno drago spravil v pomoč.
 luzr
#109396
bobr napisal/-a:Luzr preveč demokracije in panike zganjaš 8).

In ne bom super hiter da bom lahko sam naredil postajo ob livadi. Bom verjetno drago spravil v pomoč.

---Evo vama Slovencima demokratije---
Bobr, verjetno te lihi tek počasni po Golovcu jutri ne zanima?

A ne bo tekla z nami :shock: ??? Jaz je ne bi silil stati tam, v mrazu, za naših 17km. Dovolj je samo avto z vodo :? . Naj še drugi povedo.
Če se ji res ljubi :? , lahko prevzameta "slatkiše" in oranže v Kosezah.
:) Načeloma bi lahko bil hitrejši MatjazV, a je izven konkurence.
Pa še koga sem pozabil omeniti.
Uporabniški avatar
 bobr
#109397
Ta teden bi me lihec zanimal ker že dva dneva nisem rekreativno aktiven zarad službe :evil: ampak imam še jutri kup obveznosti. Pol pa upam da mir za nekaj mesecev.

Moja še ne teče in ne miga sploh. Se je ne da prepričat, kaj naj trma in neodločnost dela svoje.
Ne skrbi bomo nekaj uštimal pri Livadi, sigurno ne tok kot zadnjič ker je bilo res preveč :!:
 luzr
#109398
Moja še ne teče in ne miga sploh. Se je ne da prepričat, kaj naj trma in neodločnost dela svoje


:lauf:

:!: Ali bo delila vodo in hkrati preskakovala kolebnico; če ne, bo tekla z nami vsaj zadnja 2.4km; če ne, bo obvezno vabljena na lihce v prijetno žensko družbo. :!:
 nana
#109400
bobr napisal/-a:Moja še ne teče in ne miga sploh. Se je ne da prepričat, kaj naj trma in neodločnost dela svoje.

Mogoče se bo pa po Palmanovi navdušila :D
Uporabniški avatar
 bobr
#109424
luzr napisal/-a: :!: Ali bo delila vodo in hkrati preskakovala kolebnico; če ne, bo tekla z nami vsaj zadnja 2.4km; če ne, bo obvezno vabljena na lihce v prijetno žensko družbo. :!:

To jo kar sam vprašaj in prepričaj v nedeljo, dobiš tekočo stavo če ti rata :lol:.

nana napisal/-a:Mogoče se bo pa po Palmanovi navdušila :D

I wish :!:
Uporabniški avatar
 bosti72
#109427
bobr napisal/-a:
nana napisal/-a:Mogoče se bo pa po Palmanovi navdušila :D

I wish :!:


:D v kolikor jo jest poznam tudi mislim da bo bolj NE kot JA ampak Bobr nikoli ne veš...pride mogoče nekoč tudi ta trenutek.. :D :P Kupi ji addidaske :wink: :lol:

Pridem tudi jest v Nedeljo (polovička) za Analizo pa bom videl koliko mi bo čas dopuščal :?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA