tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

 nana
#109453
bosti72 napisal/-a:Kupi ji addidaske :wink: :lol:


Ja, to pa preverjeno učinkuje. :D
Meni je mož nekaj let nazaj kupil planinske čevlje (za moje pojme pregrešno drage), pohodne palice in še nekaj ostale opreme, za katero je odštel čisto preveč denarja (vsaj to je bilo moje mnenje). Potem je pa ta oprema čakala, da bom šla na kakšen višji kucel kot je Šmarna Gora. :oops: In sem se zgolj zaradi slabe vesti odločila in šla v hribe :arrow: Kamniško sedlo, nikoli ne bom pozabila, sem skoraj umrla od napora :roll: . Potem ti pa počasi zleze pod kožo... Letos sva npr. prišla na Triglav in nazaj v enem dnevu.
 luzr
#109458
luzr je napisal/a:
Ali bo delila vodo in hkrati preskakovala kolebnico; če ne, bo tekla z nami vsaj zadnja 2.4km; če ne, bo obvezno vabljena na lihce v prijetno žensko družbo.

To jo kar sam vprašaj in prepričaj v nedeljo, dobiš tekočo stavo če ti rata .

Lej bobra, samo stavil bi.
Prej mora biti prijavljena, pravila so pravila. Ker ne vem njenega vzdevka na forumu, osebnega imena ne bi pisal. Zaenktrat je Draga...
Uporabniški avatar
 climber-z
#109488
Če kdo v nedeljo rabi prevoz do štarta, ga lahko peljem. Sem iz Dravelj, torej to velja za Šiškarje!
Kle me dobite 041 625 955

Se vidimo, Zoran
Uporabniški avatar
 LukaM
#109499
Štartam iz Dravelj ~7:30 v Fužine in naprej/nazaj v Dravlje, prevoz ne, analiza ne.

V primeru dežja manjkam, zelo lepo vreme pa me zvabi dlje in višje od doma. Dober tek! :D
Uporabniški avatar
 bobr
#109514
luzr napisal/-a:Lej bobra, samo stavil bi.
Prej mora biti prijavljena, pravila so pravila. Ker ne vem njenega vzdevka na forumu, osebnega imena ne bi pisal. Zaenktrat je Draga...

Ni prijavljena na forumu in itak vsi ki so jo spoznali vedo da ji je ime Maša :wink:.
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#109527
PST prihajam. Končno si bom še ogledal in pretekel ostali del PST-ja, ki ga še nisem.

Prosim, da me prištejete k udeležencem teka.

Bobr, hvala za prevoz.


"Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti neomajen." - Lao Ce
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#109528
Zanima me pa tudi rezultat stave Bobr:Luzr.

Ne vem na koga staviti. Presenečenja so mogoča.


"Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti neomajen." - Lao Ce
Uporabniški avatar
 bobr
#109532
Rezultat bo da ga bom pil na analizi 8).
Se vidimo.
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#109533
Bo polovička PST-ja, brez analize.


"Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti neomajen." - Lao Ce
Uporabniški avatar
 shash
#109556
Še sebe in Lucky-ja najavljam. Greva v Koseze z avtom ( vsak s svojim), tako da za na Fužine dve prosti mesti, če kdo potrebuje prevoz. Ter nato seveda še po končanem teku tudi prostor za prevoz. Za analizo pa še ne vem.

Se vidimo.

LP
 luzr
#109557
Sem nazaj! :) Ker bom tole bral šele v soboto popoldan, ravnajte po navodilih :roll: :P :lol: .

Parkiranje v Kosezah bom še dogovoril jutri z lastnikom, zaenkrat samo namig. Na asfaltiranem je zaenkrat teoretično uradno prepovedano parkiranje. Na pesku ob cesti ni problema.

Če se še kdo javi za prostovoljni prihod v Koseze bom vesel. Ravno tako razmislite tisti, ki vam je od rok iz Most v Šiško in nazaj.

Kdor bo prišel nenapovedano direktno na Fužine pač bo.
Vsekakor rabimo trenutno vsaj štiri vozila, ki ostanejo v Kosezah (moja malenkost bo rezerva, če se bo še kdo nenapovedano znašel v Fužinah...)
Ostalih pet bo šlo v Fužine, všteta je bobrova ekipa

Če kdo nima prevoza v zgodnjem :) mrzlem jutru, naj pove sedaj!
Nazadnje spremenil luzr, dne 10 Nov 2007, 02:03, skupaj popravljeno 2 krat.
 luzr
#109559
Tole si zasluži poseben odgovor...
Načeloma ne stavim. Razen morda kdaj bo tramvaj v naši vasi...
bobr napisal/-a:Rezultat bo da ga bom pil na analizi 8).
Se vidimo.

Možno, vendar jaz nisem ničesar stavil. Si niti ne bi upal tvegati jeze tvoje drage, če bi to izvedela. :)
Lahko pa špekuliramo ali bo bobr spal kazensko v avtu? :wink: :)
Mogoče bi pa Maša kolesarila z nami in nam sproti podajala vodo.
Tiste, ki radi kockajo bi pa polivala?

Upam, da ne bo kakšna Maša zaradi nesporazuma naščuvala kakega priročnega psa name :? ...
 luzr
#109561
"In memoriam II" ali 22. tek po PST, 11.11.2007

V nedeljo 11.11.2007, s pričetkom natanko ob 09:00 s parkirišča pri Fužinskem gradu, Pot na Fužine 2, Ljubljana.
Štarter bodo Bajsi, če bodo blagovolili priti; sicer tisti, ki nas bo najbolje ogrel...

1.Zborno mesto tekačev, ki pridejo sami(tudi nenapovedano) in ogrevanje od 08:45 na parkirišču pri Fužinskem gradu.
Štartno mesto v Fužinah: <a href="
/http://www.tekaskiforum.net/galerija/albums/userpics/10104/normal_18.jpg/ ">zemljevid</a>

http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... mal_18.jpg

2.Zborno mesto šoferjev (in tekačev), ki poskrbijo za transfer po zaključku teka od Kosez v Fužine. Čas od 0815 do 0830: parkirišče pred Internormom, Draga v Kosezah http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... Koseze.jpg )
Prihod pred Fužinski grad: 8.45.

2.1 Razpored mehanizacije:
Deset vozil na voljo! Zaenkrat dovolj.
Parkirana vozila.
Od tega pet pri Internormu, v Kosezah(prevoz po koncu teka, med 1030 in 1115).
Pet vozil bodo pri Fužinskem gradu pripeljala ekipo na štart (nekako moramo priti iz Kosez do 0845).

22. spominski spominski tek Tekaškega foruma po PST
http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=1267
Štartnine, gogo plesalk in denarnih nagrad ni!

Seznam udeležencev:

udeleženec/ka................analiza........vozilo..............dolžina ...............
0. Vlajko(ne pride, žal)........ne..............ne................nič......................
1. Bajsi(sam napisal)..........da..........če se da, ne.........1/2 ..................
2. zajc(priteče na štart).......ne................ ne...........polni krog ...
3. luzr...............................da................da.............polovička ..............
4. izyemna...................... .da...............ne............. polovička .............
5. sončka..........................da................da............polovička ................
6. raziskovalec...................da................da............polovička ...............
7. MatjazV.........................da................da.............polovička ..............
8. climber-z.......................da................da.............polovička ..............
9. Laufer...........................da................ ne............polovička ..............
10. bobr.............................da................da............polovička ...............
11. softi.............................da?.................ne............storno :( .............
12. Mija..............................?...................?..............polovička..............
13. Milkec........................da,čaj...............da............polovička..............
14. Bor..............................DA.................DA...........polovička...............
15. Maša............................da.................ne............?????????..............
16. bosti72.........................morda.............?............polovička...............
17. LukaM...........................ne.................ne...........polni krog.....
18. veter v laseh.................ne...................ne...........polovička...............
19. sash.............................?....................da...........polovička..............
20. Lucky...........................?....................da............polovička.............
21. pementos.....................?.....................da...........polovička
22. MojcaZ........................ne....................da...........polovička
xxiii. eggy........................... :? ????????????????????????????????????????
xxiv.To si lahko ti..... ................ ........... ...............
----------------------------------------------------------------------------------

Udeleženci najavljeni direktno v Fužine(parkirajo tam):
1. milkec
2. Bajsi(če ne bo zidal)
(S cilja ju dostavim jaz, ostane mi vsaj en prostor za rezervo)
3.zajc (priteče in ne rabi prevoza)
4. LukaM (priteče in ne rabi prevoza)
5.pementos
6.MojcaZ

Udeleženci transporta iz Kosez v Fužine(okvirno spakirani skupaj):
1. (sončka(V), izyemna, laufer)
2. (bobr(V),Maša, veter v laseh, bosti72)
3. (bor(V), Mija, raziskovalec, MatjazV)
4. (sash(V), Lucky, climber-z, luzr)

Vozila udeležencev v Kosezah za kasnejšo vrnitev(teoretični razpored):
1. luzr(pementos, Bajsi, milkec)
2. Lucky(samo s Sashem)
3. climber-z(Bor, Mija)
4. MatjazV (izyemna, sončka )
5. raziskovalec (Laufer, MojcaZ)
6. bobr(že ima poln avto!)

Analizica:
Analiza na isti lokaciji Pr Novak, Slape 52, Polje od 1115.

Dostop po Zaloški iz smeri centra, čez obvoznico, na v Polju levi so vidni kockasti bloki, še tik pred prehodom za pešče(kjer PST preči Zaloško) zavijemo desno in se peljemo skozi vas. Pri 6. kandelabru desno na dvorišče...
Zemljevid: http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... incek2.JPG

:!: Opozorilo: Vodo bom imel Kosezah. Vodovodno v nekaj termovkah in bidonih s priokusom. Kdor hoče piti plastificirano prevarantsko vodo, naj prinese s sabo svojo.
Če je kdo alergičen na mojo čokolado, na ima svojo najljubšo :wink: .

Varnostni napotki....Prečkanje ceste je tvegano na naslednjih križanjih PST in cest(kljub oznakam):
1.Pokopališče Vič: Cesta Dolomitskega odreda
2.Brdo(Fižolovec):Cesta na Brdo
3.Brdo (pri mostičku Glinščica): Brdnikova cesta

Vremenska napoved, ni pomembna, tek bo. Oblecite se razmeram primerno z dovolj suhih oblačil za potem...

Šmrc, ni Snežinke, pa sem jaz deklica za vse.
Nazadnje spremenil luzr, dne 10 Nov 2007, 23:55, skupaj popravljeno 4 krat.
Uporabniški avatar
 Laufer
#109566
Navsezgodaj sem prejel klic z naslednjo vsebino:

Softi ne bo na tek. :cry:
Vse lepo pozdravlja in mogoče pride samo na analizo, da vidi ali smo bili pridni.
 luzr
#109589
Laufer napisal/-a:Navsezgodaj sem prejel klic z naslednjo vsebino:

Softi ne bo na tek. :cry:
Vse lepo pozdravlja in mogoče pride samo na analizo, da vidi ali smo bili pridni.

Še žal ji bo :lol: .
Sem tudi tisti 1% predvidel. :)
Ok, Laufer te bom pobral zjutraj!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA