napovedi in poročila s predstavitev literature s področja rekreacije, zdravega načina življenja, ...

Moderatorji: ero, ziga

Uporabniški avatar
 haupi
#24846
Kaj naj rečem, že šparam za novo kolo!!! Upam le da ne bom prepozn 8)

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 miro
#24867
Tudi sam sem danes opravil tekec , tak za dušo , ter se tako povezal z onimi na drugi strani.
Lp
Miro
 Gost
#26503
Kolesarski priročnik Gorazda Penka je bil danes oddan v lekturo.
LP Kalček
 Gost
#26759
Kolesarski priročnik Gorazda Penka je bil lektoriran in poslan k oblikovalcu. LP Kalček
 Gost
#27036
Za kolesarski priročnik Gorazda Penka danes fotograf Rafael Marn pod budnim očesom avtorja fotografira morda najboljšega slovenskega športnika na OI v Atenah, kolesarja Andreja Hauptmana ( 5.mesto v cestni dirki je lahko enakovredno drugim medaljam). Hempi bo model za različne opise nastavitev kolesa.
LP Kalček
P.S.
Tekaškega priročnika, ki bi moral nastati iz v letih 2002 in 2003 objavljneih članov v Poletu žal ne bo.
Bo pa tisti, ki ga bo do pomladi napisal dr. Branko Škof.
 mojA
#27048
kalcek napisal/-a:Za kolesarski priročnik Gorazda Penka danes fotograf Rafael Marn pod budnim očesom avtorja fotografira morda najboljšega slovenskega športnika na OI v Atenah, kolesarja Andreja Hauptmana ( 5.mesto v cestni dirki je lahko enakovredno drugim medaljam). Hempi bo model za različne opise nastavitev kolesa. - zelo dobro !LP Kalček
P.S.
Tekaškega priročnika, ki bi moral nastati iz v letih 2002 in 2003 objavljneih članov v Poletu žal ne bo. - zelo slabo
+ zelo škoda

Bo pa tisti, ki ga bo do pomladi napisal dr. Branko Škof.


Živjo Kalček!
Pa bo ta priročnik dr. Škofa povzetek sezone 2004 ali bo širši? Vsekakor se ga veselim in ga bom prebrala.
 Gost
#27241
Moja in ostali, živjo.

Priročnik dr. Škofa bo napisan do pomladi, zagotovo. Upam le, da nam bo do takrat uspelo najti založnika oz. potrebna sredstva. Sredstva so bila na voljo že letos, a se s tekaškim priročnikom žal ni izšlo; tako se je odločil avtor, ki naj bi ga napisal. Upati je, da namenski denar, ki smo ga za neizdani priročnik izprosili (in sva se z Erotovim sodelavecem Žigo Černetom zanj precej potrudila, zastavila svojo besedo in še dobro ime Poleta) od Fundacije za šport, ne bo propadel...
Po pogovorih, ki sem jih imel z dr. Škofom sem prepričan, da bo priročnik dober in še obsežnejši, kot je bilo njegovo objavljeno branje za tekače v Poletu.
Pa še to: Poletov tekaški tabor bo konec januarja 2005.
Lep pozdrav
Primož
Uporabniški avatar
 Barb
#27245
kalcek napisal/-a:Pa še to: Poletov tekaški tabor bo konec januarja 2005.

Primož,to je tko usput,a ne :wink: za gušt :P :wink:
 Ninocka
#27254
Ena kandidatka za tekaški tabor ze nestrpno pricakuje točen termin!
 Gost
#27302
Ninocka, živjo.
Ja, je, za gušt. Sicer pa smo bili že v Poreču, kjer imajo sijajno ponudbo v hotelu, ki ima štiri zvezdice - in hotel je mega. So pa cene precej višje kot v Rovinju, tudi ko smo jih že opomnili, da so previsoke za tekače iz Slovenije ... Malo čaramo in se pogajamo za ceno, ki bi bila sprejemljiva.
A hotel je tak, kot iz pravljice.
Morda bi bilo najbolje, da vam v doglednem času na TForum pošljemo vprašanje, koliko bi kdo še dal za polni penzion in res dober hotel.
Čez kakšen teden, ok?
Lep je dan in bodi še ti z njim.
Kalček
 Gost
#29112
Na Božični večer je oz. bo Kolesarski priročnik Gorazda Penka že skorajda končan. Januarja ga bo že mogoče kupiti.
Vesele praznike vsem, Kalček
P.S.: In - ja, seveda, nismo pozabili - prvi teden februarja bo že Poletov tekaški tabor! V Rovinju.
 Gost
#29520
Poskusni izvodi kolesarskega priročnika so že izšli, nekaj dni pred novim letom. LP Kalček
Uporabniški avatar
 Grinhorn
#29594
kalcek napisal/-a:Poskusni izvodi kolesarskega priročnika so že izšli, nekaj dni pred novim letom. LP Kalček


Katere knjigarne bi naj imele na zalogi? :D
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#29611
Priznam, da me ta literatura zanima zato, ker jo na našem tržišču podobne še ni bilo.Sam bi pa rad poleg tekaškega treninga malce za razbremenitev upeljal tudi kolesarski del.In bi se vsaj v nekaterih delih kolesarstva malce bolj poglobil.Sicer sem že delal v Hervisu v Kranju pred parimi leti.Ampak tisto znanje je malce izpuhtelo, ker nisem imel prilike kje ga dopolnjevati.
Človek se pa tako ali tako celo življenje uči.
Življenje nam vsem, je največja šola.Posamezniki, pa so nam lahko izredno dobri primeri vzornih ljudi, ki so se dokopali do tega znanja, ki so ga bili deležni.In so ga seveda z veliko žlico lahko zajemali.Sedaj pa bomo imeli mi čast, da bomo to lahko okusili in prežvečili.
Skratka preizkusili na lastni koži kako to deluje.Nekomu bo všeč nekomu ne.
A vendarle osnovni cilj bo dosežen že s tem da bomo poskusili delček tega recepta za bolj kvalitetno življenje.
Kolo imam seveda kar rad in z njim povezano kolesarjenje.Samo dejstvo je da nikoli še nisem imel prilike zajahati malce boljše kolo, upam, da se mi bo letos želja uresničila.Predvsem mi je v prvi vrsti nekako gorsko kolo zatem pa tudi cestna specialka.
Kolo sem imel toliko rad, da sem že okusil kako je to če letiš preko balance na ovinku z vso hitrostjo.
Občutiš položaj ribe, hočeš vstati, in si misliš da ti nič ni, takrat pa v klučnici začutiš peklensko bolečino, ki kar ne pojenja.
Ma bomo pa še enkrat probali.Pravijo, da probati ni greh :wink: :lol: mislim tako, da ne padeš.

ČAO!
 Gost
#30118
Živjo.
Se opravičujem za zamudo ... Močan štart v novo leto je kriv za to.
Penkov priročnik bo v dobrem tednu stiskan, dobiti ga bo najprej mogoče kar pri Žigatu in Erotu v službi, saj so tam knjižico tudi založili.
Menim, da je knjižica zelo uporabna, še zlasti za nastavitve kolesa.
Cena se še formira.
LP Kalček

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA