Tekaški forum nagrajuje vaše znanje in poznavanje. Sodeluj v nagradnih igrah in ugankah in mogoče boš prav ti prvi /prva uganil/a ali bil/a izžreban/a.

Moderatorji: ero, milkec

#341133
Mislim da sem našel:

Četrtega julija bo minilo natančno pol leta odkar sem (ponovno) začel s tekom. Povod za to dejanje pa je bilo mojih 102 kg, ki sem jih počasi pridobival z leti , največ pa za zadnje novoletne praznike (+4kg).

To je bilo objavljeno leta 24. junija 2007.

Datum je tako 4.1.2007
#341169
Ne, ni bilo 2007, bilo je veliko prej, glede na to, da se vremenu takrat "niti sanjalo ni, da bo kdaj prireditev Sladkih 6". Vmes Rajko nekaj časa ni tekel, tako da je to moralo biti nekaj let pred. Recimo 10. maj 2002. :)
#341232
[quote="spela*"]Ne, ni bilo 2007, bilo je veliko prej, glede na to, da se vremenu takrat "niti sanjalo ni, da bo kdaj prireditev Sladkih 6". Vmes Rajko nekaj časa ni tekel, tako da je to moralo biti nekaj let prej. Recimo 10. maj 2002. :)[/quote]
#341254
slorunner napisal/-a:4. 1. 2007


Se posipam s pepelom. Ta odgovor je bil že zdavnaj čisto pravilen in bili so trije krogi :D

Tako štartno številko ena imamo, v tem tednu pa še sledi razpis in začetek zbiranja prijav, več boste našli na sladkih6.si .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA