takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo mislite da bo zmagal v teku na 10 km ?

INOT & KOVIT
30
63%
OBIVANKENOBI & TAE
18
38%
#181636
Seveda je zanimanje. :shock:
A nekateri se bojimo, da naši favoriti ne bodo zmagali, pa nočemo glasovati. :wink:
Pa tudi časa ne želimo ugibati. :--
Vsi boste itak odlični in sploh in oh. :clap:
Se vidimo v Radencih.
#181695
Ja, tale stava se po svoji popularnosti "skrije" pred lanskoletno stavo med Inotom in Taetom, tako, da je to moj zadnji post v tej temi :oops: :roll:, živčen sicer "še" nisem, sem pa zato bolj firbčen, kako bo cela stvar izpadla (zase se sicer bojim, da bom zopet prehitro štartal in pokvaril končni oziroma željeni rezultat :? :twisted: ), za katerega pa težko verjamem ,da bo pod 40 min.
No, kokrkoli že, konkurenci in vsem ostalim želim čim boljši rezultat oziroma prijeten tek
Se vidimo v soboto...

Lp! :wink:
 spela*
#182157
Poglej, no, nekaj dni pred bitko se tekmeci potuhnejo ... Vsak na skrivaj pripravlja svojo strategijo, čisti superge, računa povprečja, pripravlja kar najlažje tehnološke pripomočke, da ne bi nosil dodatne teže, se zavzeto ukvarja s prehrano, ponoči se mu v sanjah in v budnem stanju prikazujejo minute in sekunde na njegovi uri in na tisti v cilju - in se hkrati dela, da sploh ne razmišlja o tekmi, zato, da bi pač zmedel nasprotnika. :D

Dobro tecite, fantje!
 kovit
#182164
spela* napisal/-a:Poglej, no, nekaj dni pred bitko se tekmeci potuhnejo ... Vsak na skrivaj pripravlja svojo strategijo, čisti superge, računa povprečja, pripravlja kar najlažje tehnološke pripomočke, da ne bi nosil dodatne teže, se zavzeto ukvarja s prehrano, ponoči se mu v sanjah in v budnem stanju prikazujejo minute in sekunde na njegovi uri in na tisti v cilju - in se hkrati dela, da sploh ne razmišlja o tekmi, zato, da bi pač zmedel nasprotnika. :D

Dobro tecite, fantje!


JEST SM HLADEN K ŠPRICAR...Upam da se mi do jutri dvigne (nivo adrenalina).
Želim lep tek vsem. :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#182175
Nismo se javljali zaradi neodzivanja množice (vas, spremljevalcev, "stavcev", navijačev). No, očitno vas nekaj še vedno zanima kako bo. Lepo.

Skratka, jutri je dan D. Prijavljeni smo vsi, plačali smo vsi. Kakor smo pripravljeni pač smo. Iz danes na jutri se prav veliko ne da storiti. Mogoče edino, da se gre predčasno spati. Jaz že sedaj vem, da ne bom mogel zaspati iz dveh razlogov: 1. ker ponavadi hodim spati okoli polnoči, 2. ker sem še vedno vznemirjen in živčen, kar sem enkrat že priznal. Vem, da gre vse skupaj za zabavo, vendar ne morem iz svoje kože in zato zadevo jemljem resno.

Napoved časov še vedno lahko oddate (zaenkrat le 2, če se ne motim). Jaz in Inot še vedno obljubljava nagrade za najbližjega napovedovalca/ko. Pripravljena so presenečenja za soborce iz moje strani, prav tako za morebitne "stavce."

Nekaj pa je vseeno novega, kar še ne veste: Obivankenobi bo tekel z novo uro, jaz pa z novimi supergami.
 luzr
#182198
zaskrbljeni hitronožec napisal/-a:Nismo se javljali zaradi neodzivanja množice (vas, spremljevalcev, "stavcev", navijačev). No, očitno vas nekaj še vedno zanima kako bo. Lepo.

Tae, ne jamraj. Stava je zanimiva, ampak, jaz se trudim čim manj pisariti po forumu... Lahko pa nasmetim, če že hočeš...
Uporabniški avatar
 tae
#182248
luzr, če nebi pisali na forum, foruma verjetno sploh nebi bilo, zato ti le "smeti", kot sam praviš temu.

Activean, Nike Skylon 11 (rdeče barve :D = barva foruma)
Uporabniški avatar
 INOT
#182288
Dvoboj je končan, Tae in Obi sta naju raztrgala na kosce :D zato čestitke za zmago!
Tae 39:13
Kovit 40:28
Inot 41:45
Obi 42:33

Na koncu sta naju premagala za 27 sekund.
Meni je zalaufalo komaj pri 7. kilometru, Obija sem pa ujel komaj malo pred 9. kilometrom. Tae je pa tako imel svoj dan :clap:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA