takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo mislite da bo zmagal v teku na 10 km ?

INOT & KOVIT
30
63%
OBIVANKENOBI & TAE
18
38%
#182304
Glede na izid in zmago moram reči:
vsi ste zmagovalci :D

Taetu pa seveda :clap: saj je adrenalin ponucal v nulo - zmaga brez bolečin
Uporabniški avatar
 50cent
#182329
Čestitke zmagovalcem....očitno se je Tae odlično pripravil in prišel "perajt" nazaj na kraj zločina :D .
Bravo vsem :clap: :clap: :clap: :clap: .
 spela*
#182351
Še enkrat čestitke zmagovalcema in Taetu za skupno zmago! :laola

Pri napovedih sem se malo uštela, bodo morali fantje še trenirati. :mrgreen:

Najmanj sem se zmotila pri Taetu, zgolj za 23 sekund.
Kovit se je moji napovedi približal za minuto 28 sekund.
Inot za minuto 50 sekund, Obivankenobi pa za dve minuti 43 sekund.

Activean je, vsaj mislim (po hitrem pregledu), rezultate napovedal bolj točno, se je pa uštel pri zmagovalcu. :D

Inot, hvala za darilce. :D Čeprav, kot pravim, mislim, da si ga nisem zaslužila. :oops:
Nazadnje spremenil spela*, dne 17 Maj 2009, 09:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tae
#182360
<
Nazadnje spremenil tae, dne 17 Maj 2009, 00:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tae
#182361
No, pa je za nami. Poglejmo najprej napovedi mojih časov

spela* napisal/-a:Potem pa zaenkrat moja napoved za Taeta: 38:50. :D

activean napisal/-a:TAE: 39,21


Moj dejanski čas = 39:13

torej
- activean zgrešil za 8 sekund
- spela* zgrešila za 23 sekund
zmagovalec je znan

PS: activean po zs mi pošlji tvoje podatke, nagrado (presenečenje) dobiš po pošti.
Uporabniški avatar
 tae
#182362
Evo še poročilo mojega videnja omenjene stave. Tudi tu sem imel več ciljev. Končnega poznate vsi, ki spremljate to temo.

Zanimiva je "stavnica" z anketo, katera nama z Obivankenobijem ni kazala najbolje. Pa vendarle se je vse obrnilo.

Že štartali nismo skupaj, kot je bilo v planu, vendar sem vseeno že na začetku prevzel prednost. Nič se nisem obračal nazaj in ni me zanimalo, kaj se dogaja za mano, vseeno pa sem se bal, da bo kar naenkrat tik za mano Kovit. Ob vsakem kilometru sem pomislil, koliko časa sem bil sposoben biti pred njim. (menda je tudi on iz ozadja čakal, da omagam in takrat napade). Vseeno sem zdržal do cilja. Dejansko sem tudi sam presenečen, da sem kovita dol udaril za dobro minuto (v planu imel, da me on nebi prehitel za več, kot pol minute). Končni rezultat je izdal že Inot (hvala za darilce).
Uporabniški avatar
 tae
#182363
cvalenti napisal/-a:Zdej pa še za nas "ferbce",kakšne nagradice ste si potalali??? :D


Teranov liker v posebnih stekleničkah in ene male simbolične pokalčke.
#182385
Najprej čestitka Tae :laola , me veseli, da ti je uspelo.
Čestitke tudi ostalim, na njih ne smem pozabiti, saj sem za njih stavila :laola .Tako kot pravi Vreme, KAKŠNA BO NASLEDNJA STAVA :mrgreen: , da vidimo :idea: :!:


Lp.
#182387
ahh..tae :=)
Pusti tisto nagrado..sej je bil "show", da ste se udarili..neboš še mene plačeval zarad tega :D
Sem te pa kar dobro rezultatsko prebral :mrgreen:

Ste pa vsi zelo hitri in kar dobro natrenirani...stvari ste resno vzel vidim.

Čestitke vsem
Uporabniški avatar
 tae
#182392
activean, kar sem rekel sem rekel. Nagrada zate je že pripravljena, tako da ni prav nobenega problema. Zaslužil si jo in zato jo dobiš. :D
#182443
Hvala vsem, ki ste navijali za nas :clap: :cast:, jaz tudi mislim, da smo vsi zmagovalci, še posebej včeraj v tako vročih razmerah... :laola
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA