takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

#269570
Obivankenobi je postal bistveno boljši od mene, vendar mi je prav on osnovna motivacija.

Letos naj bi sodelovala na čim več skupnih tekmah. Rdeča nit bo seveda tek.

But, vmes bova izvedla še kakšen drug izziv (pod pogojem, da se oba strinjava s predlaganim in predčasno pripravo).

Ker je tema odprta med stavami, se morava še spomniti za kaj greva sploh stavit in ker piševa javno, je potrebno "javnost" vključiti v "igro."

Namen vsega skupaj:
- popestritev foruma
- zabava
- morebitno najino lastno napredovanje zaradi drugačne motiviranosti

Več pa že jutri.
#269623
Po 1. tekmi:

Tekma: 2.1.2012 Od trga do trga, 8,9 km
Obivankenobi (31:56) : tae (32:40) = 1:0 (moj zaostanek 44 sekund)

2. tekma Sv. Primož - kamniška zimska liga v soboto 7.1.2012.
#269635
tae napisal/-a:Po 1. tekmi:

Tekma: 2.1.2012 Od trga do trga, 8,9 km
Obivankenobi (31:56) : tae (32:40) = 1:0 (moj zaostanek 44 sekund)

2. tekma Sv. Primož - kamniška zimska liga v soboto 7.1.2012.

Danes sem bil res pred tabo... 8), ampak mislim, da glede na tvoj napredek bo verjetno kmalu drugače oz. bodo najine dirke podobne kot v starih časih, ko sem te več ali manj gledal v hrbet... :--( :evil: :), v glavnem čestitke za današnji tek... :clap: :laola, mi že dihaš za ovratnik... :shock: :oops: :roll: :bum:
#269666
Zanimivo Inot, da je ravno včeraj Obivankenobi nekaj predlagal:
Pred leti smo imeli četverni dvoboj na 10ki in sreča je bila na najini strani.

Morda bi imeli letos lahko v isti sestavi na isti lokaciji dvoboj na polmaratonski razdalji. Kontaktiraj Kovita in se zmeni.
#269669
tae napisal/-a:Zanimivo Inot, da je ravno včeraj Obivankenobi nekaj predlagal:
Pred leti smo imeli četverni dvoboj na 10ki in sreča je bila na najini strani.

Morda bi imeli letos lahko v isti sestavi na isti lokaciji dvoboj na polmaratonski razdalji. Kontaktiraj Kovita in se zmeni.

Uff Tae, a v Radencih misliš, da bi imeli dvoboj v polmaratonu... :shock: :oops: :roll:, tam so ponavadi vremenske oz. temperaturne razmere ponavadi zelo neugodne... :evil: :oops:, no ja kokrkoli že, pogoji bodo enaki za vse, me pa sicer prov firbec matra, če bo naš maratonec Kovit pripravljen sprejeti ta izziv... :-- :oops: :wink:
#269671
INOT napisal/-a:Meni pa se zdi prav, da se fanta malo pohvalita. Dokler se še lahko. :lol: Neke neporavnane račune še imam z njima :twisted:

Inot, vidim, da enih zadev še nisi pozabil... :shock: :oops:, no lepo to, komaj čakam prihodnje dvoboje... :-- 8) :D, dober treniraj... :wink:
#269673
Čeprav vaju ne poznam mi je tema všeč. Tole je zame super dodatna popestritev posameznikovega teka in "zdrava" tekmovalnost je nekaj močno pozitivnega (moje mnenje je že itak, da tekmovalnost, taka ali drugačna, VEDNO more obstajati v posamezniku, ker drugače je tudi tek dolgočasen). Tae upam, da rezultat izenačiš že po drugi tekmi :D :D , da bo še bolj zanimivo, čeprav nebi stavil nate glede na trenutni zaostanek :wink: :wink: .
Kvote pred naslednjo tekmo bi postavil npr. Tae : Obivankenobi 2,02 : 1,15 :lol: :lol: za izenačeno pa 7,05 :clap: :clap: (pa da ne bosta prirejala rezultatov :D :D :wink: )
#269681
ris9 napisal/-a:Kvote pred naslednjo tekmo bi postavil npr. Tae : Obivankenobi 2,02 : 1,15 :lol: :lol: za izenačeno pa 7,05 :clap: :clap: (pa da ne bosta prirejala rezultatov :D :D :wink: )

Ris, hvala :clap: :cast:, ker staviš name... 8) :D, si mi kar polepšal tale deževen dan... 8) , če se vidiva na kakšni dirki te častim :toast: :wink:
Ja nč, zdele pa trenirat v Tivoli, da Tae ne bo prehitro izenačil... :-- :shock: :oops: :wink:
#269682
Sprejmem vse izzive, kjerkoli, kadarkoli. :D
Bomo videli kaj bo rekel Kovit. Lahko pa bi letos spet udarili skupaj trojke. Samo prosim Tae, da te ne bomo spet preveč čakali. Res je nerodno, če na 10 km vmes piješ pivo in čakaš sotekmovalca :rol: :rol: :rol:
#269683
INOT napisal/-a:Sprejmem vse izzive, kjerkoli, kadarkoli. :D
Bomo videli kaj bo rekel Kovit. Lahko pa bi letos spet udarili skupaj trojke. Samo prosim Tae, da te ne bomo spet preveč čakali. Res je nerodno, če na 10 km vmes piješ pivo in čakaš sotekmovalca :rol: :rol: :rol:

:laola :clap: :cast: :cast1:
Inot, super ideja, trojke že nisem tekel od leta 2008... :shock: :oops: :evil: :wink:
#269688
Obivankenobi, saj je super, da hočeš takoj v akcijo, ampak pozabljaš, da sem jaz še vedno Gorencelj in bi zato raje počakal na skupinsko prijavo, po možnosti še začinjeno s skupnim prevozom.

Inot, večni neustrašljiv junak. Vendar nek pregovor pravi: "Junaki umirajo, strahopetci živijo."

Maratonka Špelca: ta dolge trojke so čisto dobra ideja, drugače pa zase priznam, da se bojim maratona kot hudič križa. Tudi luzrčki moramo imeti pravico do tekanja (čeprav na krajših razdaljah). :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA